Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co kupić koledze na mikołajki

01 gru 2015 - 16:32:23

Dziewczyny mam problem, liczę na waszą pomoc! Mam kolegę, fajny chłopak, spędzamy ze sobą sporo czasu, znamy się niecały rok. To bardziej kumpel niż coś więcej ale chciałabym mu podarować jakiś upominek z okazji 6 grudnia. Co kupić koledze na mikołajki? Szczególnych pasji nie ma, jest zwykłym, miłym chłopakiem. Myślałam nad upieczeniem ciasteczek ale chciałabym mimo wszystko jeszcze coś drobnego mu kupić. Co radzicie? :)

Co kupić koledze na mikołajki

01 gru 2015 - 16:45:01

trudna sprawa , twoje zangażowanie może zostać żle odebrane.
Jeśli ty mu coś dasz na mikołajki a on nie będzie się spodziewał to wpadka.
Pomyślałaś jak on będzie się czuł?
Musisz najpierw wybadać czy faktycznie jego ciągnie do ciebie ale uważaj to nie takie proste.

Co kupić koledze na mikołajki

01 gru 2015 - 16:59:13

Może jakieś rekawiczki albo bilety do kina lub po prostu pudełko wypełnione drobnymi słodyczami (w tym tymi zrobionymi przez Ciebie) albo po prostu gdzieś go zaproś :) Nie zobowiązujące a miły gest

Co kupić koledze na mikołajki

01 gru 2015 - 17:08:14

a może wspólny wypad.

Co kupić koledze na mikołajki

02 gru 2015 - 13:46:57

a może jakieś fajne perfumki? Albo jakiś drobiazg , który mu się spodoba

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Co kupić koledze na mikołajki

02 gru 2015 - 14:00:33

jak np lubi grac w gry to polecam Ci zajrzeć na electro.pl tam ost za chyba 300zł zamówiliśmy gier dla całej rodziny. U nas to sami maniacy komputerów i konsol więc wybór był prosty i oczywisty.

Co kupić koledze na mikołajki

02 gru 2015 - 16:19:36

@banach w tym rzecz, że ja nie robię podchodów, nie chcę mu pokazać w ten sposob, że się w nim podkochuje, bo tak nie jest, przyjaźnimy się i to wszystko :)

nie chcę też go nigdzie zapraszać, czy z nim planować wyjazdu- to dopiero byłoby dwuznaczne :P

@princesssska może faktycznie zdecyduję się na słodkości, zwłaszcza, ze jak prawie każdy facet, jest łasuchem ;)

Co kupić koledze na mikołajki

04 gru 2015 - 10:46:55

Cytat
ominomi
@banach w tym rzecz, że ja nie robię podchodów, nie chcę mu pokazać w ten sposob, że się w nim podkochuje, bo tak nie jest, przyjaźnimy się i to wszystko :)

nie chcę też go nigdzie zapraszać, czy z nim planować wyjazdu- to dopiero byłoby dwuznaczne :P

@princesssska może faktycznie zdecyduję się na słodkości, zwłaszcza, ze jak prawie każdy facet, jest łasuchem ;)

To prawda, mój facet ma w święta urodziny więc podpytywałam go co chce dostać i od razu odpowiedział, że jakieś słodkości :D

Co kupić koledze na mikołajki

04 gru 2015 - 11:32:58

Może ładny skórzany portfel? Albo perfumy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Facet i romans w pracy...