Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent na mikołajki

24 lis 2015 - 14:22:04

Mikołajki coraz bliżej. Podzielcie się swoimi pomysłami na prezent na mikołajki, ja szukam inspiracji na drobny podarunek dla koleżanek. Myślałam o ładnie zapakowanych słodkościach ale większość jest na diecie więc odpada :(

Prezent na mikołajki

24 lis 2015 - 14:24:00

Może ładny lakier do paznokci?

Może ładny lakier do paznokci?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-24 14:24 przez himena5.

Prezent na mikołajki

24 lis 2015 - 14:34:22

@himena5 myślałam też o lakierze albo jakimś świątecznym żelu pod prysznic ale co do tego? sam lakier, trochę mało

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent na mikołajki

24 lis 2015 - 14:48:31

Ja kupilam sobie i siostrz kiecki od <moderacja> .
Sa dosyc drogie , ale wygladaja super.Nie musze juz kupowac glownego prezentu dla niej

<moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-25 16:42 przez moderator.

Prezent na mikołajki

24 lis 2015 - 14:53:37

Spróbuj zrobić dla nich świece z motywem świątecznym. To naprawdę proste a efekt jest świetny :)

Prezent na mikołajki

24 lis 2015 - 14:53:42

szaliczek albo apaszkę :-)kobiety lubią fatałaszki ,a nie świeczki .to ma być prezent dla nich a nie naświateczny stół :-)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-24 14:57 przez himena5.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent na mikołajki

24 lis 2015 - 14:56:02

Może jakieś ładne dodatki do ubrań, np. dobrany kolorystycznie pasek do spodni i kolczyki mogą być z jakiejś ulubionej serii <moderacja> Albo ładne ponczo, lub komplet szalik z czapką?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-25 16:43 przez moderator.

Prezent na mikołajki

24 lis 2015 - 14:57:31

No Ja myślę że jakieś dobre winko też byłoby dobrym prezentem, albo jakiś modny zimowy szal lub rękawiczki

Prezent na mikołajki

24 lis 2015 - 15:02:12

Jeżeli dziewczyny są na diecie alkochol odpada cheers

Najlepiej znasz swoje koleżanki,więc sama powinnaś wiedzieć co je ucieszy portfel,srebrna bransoletka,fikuśne majteczki oczko



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-24 15:06 przez himena5.

Prezent na mikołajki

24 lis 2015 - 15:16:28

A może jakieś ładne i ciepłe rękawiczki? Na zimę jak znalazł, poza tym jako prezent też się dobrze sprawdzą. Fajne byłyby rękawiczki w jakiś wesoły motyw albo z czymś, co Twoje koleżanki lubią i dobrze by im się to kojarzyło (np. rękawiczki w pingwinki albo w minionki, teraz tego tyle że coś super na pewno się znajdzie ;) ).
Jeśli jednak nie rękawiczki, to sprawdzą się też kosmetyki albo bransoletki.
A do tego, na przekór diecie, może po paczuszce własnoręcznie upieczonych pierniczków? :)

Prezent na mikołajki

24 lis 2015 - 15:19:52

@Onyksowa masz może jakiś przepis jak takie świeczki zrobić? myślałam też o typowo świątecznym akcencie w ramach dodatku do prezentu głównego, chciałam nawet upiec ciasteczka no ale ta dieta... :D gotuje

chyba faktycznie poszukam rękawiczek albo szalików :) jeśli macie też jakieś inne fajne pomysły albo propozycje na świąteczne DIY (w miarę proste) to piszcie serce

Prezent na mikołajki

24 lis 2015 - 15:57:13

ja w tym roku moim przyjaciółkom daję po bombce samodzielnie wykonanej :) możesz tez zrobic wieszaczki albo kupic lakiery do paznokci np. z efektem piasku w kolorach światecznych, bądz jakieś gadzety do domu z takim akcentem np. sciereczki do kuchni w zeszłym roku były w biedronce bardzo fajne albo poszewki na poduszki albo kubeczki zimowe teraz w Home&You znajdziesz duzo fajnych





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-24 16:17 przez agata74.

Prezent na mikołajki

24 lis 2015 - 16:21:30

@agata74 świetne bombki i wieszak serce lubię takie rzeczy

ja moim koleżankom dam ładnie pachnącą herbatę, świąteczny kubek i świąteczne mydełka w kształcie gwiazdek. Do tego łakocie :) na mikołaja robię raczej typowo świąteczne, symboliczne podarunki :)
podobają mi się też tego typu prezenty:


proste, niezbyt drogie a daje świetny efekt i na zimowe wieczory, gorąca czekolada jest idealnym rozwiązaniem serce

Prezent na mikołajki

24 lis 2015 - 16:42:52

Cytat
tukuu
@agata74 świetne bombki i wieszak serce lubię takie rzeczy

ja moim koleżankom dam ładnie pachnącą herbatę, świąteczny kubek i świąteczne mydełka w kształcie gwiazdek. Do tego łakocie :) na mikołaja robię raczej typowo świąteczne, symboliczne podarunki :)
podobają mi się też tego typu prezenty:


proste, niezbyt drogie a daje świetny efekt i na zimowe wieczory, gorąca czekolada jest idealnym rozwiązaniem serce
Dziękuję :) więcej mozna zobaczyc na moim blogu więc zapraszam. Twoje propozycje też są super a taką czekoladę w mrożny wieczór chętnie bym wypiła ;)

Prezent na mikołajki

24 lis 2015 - 16:47:22

A może niedrogie perfumy i do tego świąteczną świeczkę albo balsam do ciała + świeczka. Nie ma co przesadzać żeby na prezenty dla najbliższych zostało:)

Ja właśnie narzeczonemu będę dawać perfumy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-24 16:48 przez AngelsHall.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wróżby na andrzejki