Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć ;) Czy ktoś z Was jest po zabiegu na twarz laserem frakcyjnym CO2?
Moje główne pytanie to - Rozszerzone pory,drobne blizny,problemy z cerą(pryszcze) - może laser pomoże?

jakie macie odczucia ? warto, nie warto? Czy to w ogóle działa?
a jak ktoś jest zadowolony to jakie miejsca polecacie?

Może ktoś się podzieli z nami swoim zdaniem na ten temat ;)

wskazania do zabiegu laserem obejmuj:

Zmiany pigmentowe, przebarwienia
Plamy starcze
Niejednolity odcień skóry
Rozszerzone pory
Zaskórniki
Zmarszczki i zwiotczenie skóry, odmładzanie i lifting twarzy
Zmarszczki wokół oczu, „worki” pod oczami
Blizny po trądziku
Uszkodzenia słoneczne
Szorstka skóra

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-06 22:36 przez olap1.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Ja robiłam taki zabieg ale laserem ResurFX, w salonie Vici w Krakowie. Nie wiem, czym te lasery się od siebie różnią, ale napiszę Ci jak było u mnie.
Zrobiłam trzy takie zabiegi i efekt jest bardzo fajny. Zabiegi bolą, pomimo tego, że twarz masz znieczuloną maścią Emla. Skóra regeneruje się dość długo po zabiegu. Ostateczny efekt jest fajny, ale nie licz na to, że te blizny Ci totalnie znikną.

dzięki za odp;) a Ty z jakimi problemami się borykałaś ,ze zdecydowałaś sie na laser?
mam jeszcze kilka pytań...
jaki jest koszt jednego zabiegu?

Napisałas ,ze skóra długo sie regeneruje tzn dochodzi do siebie po zabiegu to miałaś na myśli? ze np tydzień...
czy chodziło o to ,ze zanim zobaczyłaś efekty długo musiałaś czekac?

Jakbyś miała wymienić kilka punktów podsumowujących na plus to co zauważyłaś ?

;)

a jak zadziałał na rozszerzone pory ? chyba ,ze u Cb to nie było problemem ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-12 18:47 przez olap1.

Moja mama robiła sobie ten zabieg :D miała w nim inne cele, bo robiła go, żeby odmłodzić sobie skórę twarzy i szyi , ale ogólnie laser daje sobie też radę z innymi "dolegliwościami" skóry jak na przykład blizny które wspomniałąś. Mama dochodziła do siebie około tygodnia, później zaczerwienienie zelżało i było już tylko lepiej. Ale myślę, że i tak najlepiej będzie, jak przejdziesz się już do konkretnej kliniki i na twoje pytania odpowie lekarz, bo forum Ci go nie zastąpi ;) Moja mam była na zabiegu u pana Krajewskiego w Warszawie - masz już pierwsze miejsce do sprawdzenia 

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kreacja na chrzest :)