Obecnie rozmawiamy o:

Dom czy mieszkanie

gorący temat

Meble

18 minut temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tańszy ślub jesienią

24 wrz 2015 - 12:07:36

Jesień to oczywiście sezon ślubny, ale ceny wielu usług są dużo niższe niż np. w sierpniu. Sale weselne oferują zniżki, fotografowie są skłonniejsi do negocjacji, a zespoły weselne chętnie spuszczą z ceny za dodatkową szansę na zarobek. Nie wspominając o śmiałkach listopadowych – w naszej tradycji nie jest to miesiąc kojarzony ze ślubami, więc co odważniejsze pary mogą sporo oszczędzić łamiąc odwieczne (wydawałoby się) tabu.

Której z Was udało się sporo oszczędzić na jesiennym ślubie? A może dalej wahacie się z wyborem daty i dalej szukacie sposobów na cięcie kosztów? Komu jesień dała szansę na cięcie kosztów?

Przyznaję się: z tym listopadem, to ja. Dla mnie idealny miesiąc na ślub!

Weselne Przypadki

Tańszy ślub jesienią

30 wrz 2015 - 11:52:44

Lokal w mojej miejscowości miesiące wrzesień-maj ma jako posezonowe. Zamiast 180 zł/os., wołają sobie 150 zł :)
Przy liczbie gości ok. 200 to spora różnica. To co zostanie można przeznaczyć na jakieś dodatkowe atrakcje :)

niezweryfikowana
Posty: 98
Ostrzeżenia: 1/5

Tańszy ślub jesienią

05 paź 2015 - 16:01:54

coraz więcej par młodych decyduje się na organizację ślubu i wesela w tych bardziej "niszowych" miesiącach - właśnie ze względu na budżet. Sale weselne podobnie jak inni usługodawcy są w stanie nawet sporo zejść z początkowej stawki aby sprzedać mniej chodliwe terminy. Nawet nie wiem, czy nie można powoli nawać tego modą;)
Same zobaczcie ile sal reklamuje się na jesienno-zimowe wesela: http://www.gdziewesele.pl/Weselne-terminy-Last-Minute/

Rosnącym zainteresowaniem cieszą się także wesela w piątki - bo tu cena tez jest atrakcyjna;) Niestety w tym przypadku nie ma mowy o poprawinach (bo w sobotę kolejna impreza), wielu gościom impreza w piątek nie będzie też pasować.

Jeśli kroczenie do ołtarza w otoczeniu kwitnących jabłoni nie jest waszym priorytetem - wesele jesienią to dobry (i zdecydowanie oszczędniejszy) wybór ;)

Tańszy ślub jesienią

06 paź 2015 - 10:07:41

Nie wiem czy to moda, ale na pewno rozsądek coraz większej liczby panien młodych! Wszystkie znamy ceny wesela, a często pary nie chcą przeznaczać takich sum na jedną noc. Wesela "posezonowe" to świetna alternatywa, chociaż może z plenerem bym nie ryzykowała w październiku ;)

Weselne Przypadki

niezweryfikowana
Posty: 98
Ostrzeżenia: 1/5

Tańszy ślub jesienią

06 paź 2015 - 16:26:23

jeśli plener to tylko w super zabezpieczonym namiocie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Suknie ślubne na jesień