Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka na wesele- i co dalej? :)

15 lip 2015 - 13:47:45

Dziewczyny może tu mi ktoś pomoże :) Kupiłam sukienkę i buty na wesele. Doradźcie proszę co dalej. Jaka biżuteria? Postawić na jakiś duży naszyjnik i bransoletkę czy raczej coś delikatniejszego? musi być w kolorze złotym żeby się nie gryzło, ponieważ buty mają złote ćwieki i na koronce jest złota nitka :)
Jeszcze pytanie odnośnie fryzury, którą byście wybrały do tego zestawienia?
Z góry dzięki za wszystkie propozycje ;)



Sukienka na wesele- i co dalej? :)

15 lip 2015 - 13:55:01

Śliczna sukienka! Z racji tego, że przód jest zabudowany, a z tyłu sporo się dzieje, raczej nie zakładałabym już nic na szyję. Myślę, że jakieś pokaźne kolczyki i bransoletka na ręce spokojnie wystarczą :).

Sukienka na wesele- i co dalej? :)

15 lip 2015 - 14:05:48

Sukienka ok, choć nie pasuje mi ta kokarda, ale to w sumie tylko szczegół. Co do butów: moim zdaniem nie pasują: nie podoba mi się kombinacja koronki w sukni z ćwiekami. Biżuteria złota pasować będzie, ale jaka się zgra z tymi nieszczęsnymi ćwiekami to nie wiem:/
Do tej sukienki wybrałabym czarne, klasyczne szpilki, do tego bransoleta złota lub srebrna/oksydowane srebro (np. z elementami czarnymi), i kolczyki pasujące do bransoletki.

Sukienka na wesele- i co dalej? :)

15 lip 2015 - 14:22:02

Sukienka świetna, gdzie kupiłaś? Sama szukam na wesele i chętnie taka przygarnę tańczy

Co do butów to nie w moim stylu. Wybrałabym klasyczne czółenka.

Z biżu zostałabym przy kolczykach i bransoletce.

Jeszcze fryzura, wybrałabym ostatnią ale niestety ja nie mam warunków do takiej fryzury:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-15 14:23 przez o0aGneS0o.

Sukienka na wesele- i co dalej? :)

15 lip 2015 - 14:32:00

Fryzurę wybrałabym te loki rozpuszczone na bok, do tego dłuższe złote kolczyki bez naszyjnika, i delikatna bransoletka pasująca do kolczyków.
Nie wybierałabym biżuterii ani bardzo strojnej ani dużej, bo sukienka jest już w ostrym kolorze i mysle że wtedy byłoby juz za dużo.

Sukienka na wesele- i co dalej? :)

15 lip 2015 - 15:06:49

Cytat
o0aGneS0o
Sukienka świetna, gdzie kupiłaś? Sama szukam na wesele i chętnie taka przygarnę tańczy

Co do butów to nie w moim stylu. Wybrałabym klasyczne czółenka.

Z biżu zostałabym przy kolczykach i bransoletce.

Jeszcze fryzura, wybrałabym ostatnią ale niestety ja nie mam warunków do takiej fryzury:)

Sukienkę kupiłam w sklepie Baronetka. Polecam, sukienka jest z dobrej jakości materiału i bardzo dobrze wykonana - robi wrażenie ;)

Sukienka na wesele- i co dalej? :)

15 lip 2015 - 15:09:54

A jaki masz rozmiar? Będziesz sprzedawać po weselu?
Jeszcze pytanie odnośnie stanika, jakoś mam przykre doświadczenia z samonośnymi, możesz coś polecić?

Sukienka na wesele- i co dalej? :)

15 lip 2015 - 21:28:38

Cytat
o0aGneS0o
A jaki masz rozmiar? Będziesz sprzedawać po weselu?
Jeszcze pytanie odnośnie stanika, jakoś mam przykre doświadczenia z samonośnymi, możesz coś polecić?

Rozmiar M. Nad sprzedażą się jeszcze nie zastanawiałam ;) A co do stanika to będę szukać dopiero a jak nic odpowiedniego nie znajdę to zostanę przy samonośnym :) Dzięki wszystkim za podpowiedzi. Ktoś jeszcze coś podpowie?

Klasyczne czarne szpilki w razie czego też mam ale będę decydować które założyć jak będę mieć wszystko skompletowane ;)

Tak się teraz zastanawiam nad tą biżuterią czy może faktycznie nie postawić na srebro. Co myślicie o tej biżuterii?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-16 10:09 przez Didula.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ankieta Ślubna