Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wesele.........a jakie dodatki?

07 lip 2015 - 14:13:33

Dziewczyny, wiem iż takich wątków jest mnóstwo ,ale każda z nas czasami potrzebuje porady, tymbardziej iz jest sezon weselny?
Więc do rzeczy, jakie dodatki do tej sukienki ,kolor morelowy z dodatkiem złotej nici na baskinie. Chodzi mi o buty i kolor, torebkę -rodzaj ikolor oraz biżuterie. z góry dziękuję za pomoc i życzliwość:)



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-07 14:18 przez aneta2210.

Wesele.........a jakie dodatki?

07 lip 2015 - 14:47:05

Kremowe?

a masz tylko taką sukienkę? wiem, że nie na temat, ale ta sukienka niefajnie podkreśla dość umięśnione ramiona

no i chowa biodra, a to chyba masz akurat ładne i warto pokazać



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-07 14:47 przez puchuskubatek.

Wesele.........a jakie dodatki?

07 lip 2015 - 14:49:26

Postawiłabym albo na buciki w kolorze nudę albo w drugą stronę dość wyrazisty kolor takiej mocnej maliny lub czerwieni wpadającej w maline :) torebka może być w kolorze: nude, malinowym, złotym i do tego złota biżuteria.

Wesele.........a jakie dodatki?

07 lip 2015 - 15:23:40

Cytat
puchuskubatek
Kremowe?

a masz tylko taką sukienkę? wiem, że nie na temat, ale ta sukienka niefajnie podkreśla dość umięśnione ramiona

no i chowa biodra, a to chyba masz akurat ładne i warto pokazać[/quote

Jeśli chodzi o ramiona , to mi to nieprzeszkadza, nie mam z tego powodu jaiś kompeksów itp. Sukienka mi sie bardzo podoba i nie zamierzam z niej rezygnować:) Ale dziękuję za sugestię , zawsze byłam mega chudzielcem , to jednak przytyłamtańczy

Może jeszcze ktoś?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-07 15:40 przez aneta2210.

Wesele.........a jakie dodatki?

07 lip 2015 - 15:47:36

Buciki nude lub białe, mogłyby być sandałki ewentualnie ze małymi złotymi wstawkami. Biżuteria oczywiście złota - delikatna bransoletka,kolczyki i łańcuszek. Torebka - kopertówka, biała lub złota, bądź połączenie tych kolorów.

Wesele.........a jakie dodatki?

07 lip 2015 - 15:49:42

dziękuję.

A fryzurka jaka?

A włosy upięte czy bardziej lużna fryzura?

halloooooo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-02 19:14 przez aneta2210.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić tort z pampersów