Obecnie rozmawiamy o:

Przedszkole

3 minuty temu

Podnoszenie kwalifikacji

43 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomocy ! Wesele . gdzie?

06 lip 2015 - 21:45:58

cześć dziewczyny :)

Czy jest ktoś wstanie pomóc lub które polecą i pomogą mi w poszukiwaniu sali weselnej w Krakowie lub obrzeża ?

Jestem po zaręczynach ale sal jest mnóstwo, nie możemy się zdecydować. Może polecicie fajnie, tanie miejsce :)

Pomocy ! Wesele . gdzie?

15 lip 2015 - 19:12:54

Hej!
Mnie urzekł pałac w Balicach, ale niestety cena hmm
I ja tam mam troszkę za daleko bo inaczej już bym miała termin :(

Pomocy ! Wesele . gdzie?

15 lip 2015 - 19:15:49

kiedyś fajnie i tanio było w zajeździe celtyckim

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Pomocy ! Wesele . gdzie?

20 lip 2015 - 14:29:45

Moja siostra miała wesele w Hotelu Efekt Express, to jest na północy Krakowa przy Opolskiej. Wiem, że była bardzo zadowolona ze współpracy z nimi i wszystko wyszło, tak jak chciała. Moim zdaniem też super się spisali, jedzenie było bardzo dobre, sala przystrojona, personel podawał wszystko na czas, ogólnie na plus :)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Pomocy ! Wesele . gdzie?

21 lip 2015 - 17:54:55

Z Krakowa to ciężko coś doradzić, ale jakby ktoś z województwa dolnośląskiego bądź wielkopolskiego szukał miejsca na wesele mogę polecić hotel Sułkowski - [moderacja - link]. Sale bajeczne, obsługa profesjonalna no i hotel położony w pięknej okolicy. 27 września odbędą się w hotelu II Weselne Dni Otwartych Drzwi.Tego dnia zostaną zaprezentowane sale weselne, hotel, usługi.Zaplanowana jest także degustacja potraw weselnych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-06 14:24 przez moderator.

Pomocy ! Wesele . gdzie?

27 lip 2015 - 07:33:20

Jestem pewna, że najlepsze menu to spotkałam w Krakowie w restauracji Mekong. Ale nie mam pojęcia, czy organizują wesela. Przypuszczam, że gdyby chodziło tylko o obiad weselny to nie było by problemów. Dużo młodych teraz odchodzi od mody hucznych wesel. Restauracja Mekong znajduje się przy
ul. Kamieńskiego 11

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

Pomocy ! Wesele . gdzie?

06 sie 2015 - 14:19:08

Przecież w dużych miastach jest tyle fajnych sal, że nie wiem jaki jest sens uciekać z tymi imprezami gdzieś po za miasto? To się troszkę mija z celem. Na przykładzie Wrocławia bardzo fajne miejsce Glamour gdzie organizowane są między innymi wesela - http://glamour-wroclaw.pl/ mi np. bardzo się takie miejsca podobają, pamiętajcie, że odpowiedni klimat sali potem ma odzwierciedlenie na zdjęciach. Po drugie organizacja dojazdu i noclegu w mieście jest dużo łatwiejsza niż na obrzeżach.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-06 14:37 przez Gloer.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ile może trwać stan narzeczeństwa?