Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

11 minut temu

sprawdzony stomatolog

15 minut temu

sklep detailingowy

39 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzień ojca prezenty

23 cze 2015 - 12:39:10

Dzisiaj Dzień Ojca- pochwalcie się prezentami, jakie sprawiłyście swoim Tatusiom :D
ja niestety nadal nie mam pomysłu (mam czas do weekendu- wtedy jadę do domu) może mnie zainspirujecie :)
Mój Tata nie ma jakiegoś wyjątkowego hobby więc dlatego nie mam kompletnie pomysłu... pomóżcie help

Dzień ojca prezenty

23 cze 2015 - 13:02:35

też miałam ten problem, w końcu kupiłam zestaw- personalizowany kubek i zestaw herbat i smakowej kawy :) do tego czekoladki specjalnie dla Taty:


Dzień ojca prezenty

23 cze 2015 - 13:02:48

zestaw kosmetyków do pielęgnacji auta :)

Dzień ojca prezenty

18 lut 2016 - 22:31:03

co to jest dzień ojca?

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 7/5

Dzień ojca prezenty

26 lut 2016 - 07:04:18

23 czerwca jest. Tak jak dzień mamy :) Wtedy możesz swojemu tacie dać prezent albo chociażby złozyć zamówienia z okazji tego dnia. Ja zawsze pamiętam bo jest to coś przyjemnego.

Wcale nie musi być to coś drogiego. Może być to jedynie prezent, którzy przypomni tacie,że o nim pamiętasz. Zobaczysz,ze będzie z tego zadowolony. Może być to na przykład kubeczek z nadrukiem.... Jakiś czas temu sprezentowałam właśnie taki prezent tacie, zamówiłam na stronie www. Jest to szybkie oraz niedrogie

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Dzień ojca prezenty

02 mar 2016 - 12:48:40

Cytat
berina
23 czerwca jest. Tak jak dzień mamy :) Wtedy możesz swojemu tacie dać prezent albo chociażby złozyć zamówienia z okazji tego dnia. Ja zawsze pamiętam bo jest to coś przyjemnego.

Wcale nie musi być to coś drogiego. Może być to jedynie prezent, którzy przypomni tacie,że o nim pamiętasz. Zobaczysz,ze będzie z tego zadowolony. Może być to na przykład kubeczek z nadrukiem.... Jakiś czas temu sprezentowałam właśnie taki prezent tacie, zamówiłam na stronie www. Jest to szybkie oraz niedrogie
też coś takiego zamawiałam, tutajzłycolor=#FF0000]<moderacja, spam>[/color]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 22:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Dzień ojca prezenty

03 mar 2016 - 12:44:00

Nie wiem, czy każdy facet lubi jazdę zwykłym samochodem, ale każdy z pewnością polubi jazdę subaru impreza sti. Mój jak się przypadkiem dowiedział, że rodzice fundnęli mu<moderacja, spam> to po prostu szalał z radości, a dziś wrócił z niej taki uradowany, że chyba sama zastanowię się nad podobnym prezentem dla niego przy najbliższej okazji. Ale swoją drogą, taka jazda sportowym autem jest idealnym pomysłem na prezent dla ojca z okazji jego święta :) Myślę, że w naszej rodzinie może to być taka mała tradycja, aby z okazji czyjegoś święta zrobić coś szalonego ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 22:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 3/5

Dzień ojca prezenty

14 mar 2016 - 16:04:17

A może coś z galanterii skórzanej? Eleganckie i zawsze praktyczne :) Ja mojemu tacie kupiłam na gwiazdkę pasek skórzany do jeansów <moderacja, spam> i był bardzo zadowolony. Wiadomo, że trzeba trafić w gust z prezentem. Nie każdy będzie z paska czy portfela zadowolony.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 22:15 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

Dzień ojca prezenty

15 mar 2016 - 15:45:58

Jak nie wiesz co kupić, to wybierz coś z praktycznych rzeczy :) Elegancki portfel na przykład :) Zobacz sobie ofertę tego sklepu: <moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 22:15 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

Dzień ojca prezenty

18 maj 2016 - 21:54:10

Jeszcze nie mam pomysłu co w tym roku kupię tacie... Ale w ubiegłym roku prezent był udany. Sprezentowałam tacie koszulkę z napisem ''Tak wygląda najlepszy tata na świecie''. Był mega zadowolony. Koszulkę kupiłam w sklepie <moderacja, spam> Fajny, duży wybór, jakość dobra i ceny nie są jakieś z kosmosu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 22:13 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić sztuczną krew