Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzień ojca prezenty

23 cze 2015 - 12:39:10

Dzisiaj Dzień Ojca- pochwalcie się prezentami, jakie sprawiłyście swoim Tatusiom :D
ja niestety nadal nie mam pomysłu (mam czas do weekendu- wtedy jadę do domu) może mnie zainspirujecie :)
Mój Tata nie ma jakiegoś wyjątkowego hobby więc dlatego nie mam kompletnie pomysłu... pomóżcie help

Dzień ojca prezenty

23 cze 2015 - 13:02:35

też miałam ten problem, w końcu kupiłam zestaw- personalizowany kubek i zestaw herbat i smakowej kawy :) do tego czekoladki specjalnie dla Taty:


Dzień ojca prezenty

23 cze 2015 - 13:02:48

zestaw kosmetyków do pielęgnacji auta :)

Dzień ojca prezenty

18 lut 2016 - 22:31:03

co to jest dzień ojca?

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 7/5

Dzień ojca prezenty

26 lut 2016 - 07:04:18

23 czerwca jest. Tak jak dzień mamy :) Wtedy możesz swojemu tacie dać prezent albo chociażby złozyć zamówienia z okazji tego dnia. Ja zawsze pamiętam bo jest to coś przyjemnego.

Wcale nie musi być to coś drogiego. Może być to jedynie prezent, którzy przypomni tacie,że o nim pamiętasz. Zobaczysz,ze będzie z tego zadowolony. Może być to na przykład kubeczek z nadrukiem.... Jakiś czas temu sprezentowałam właśnie taki prezent tacie, zamówiłam na stronie www. Jest to szybkie oraz niedrogie

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Dzień ojca prezenty

02 mar 2016 - 12:48:40

Cytat
berina
23 czerwca jest. Tak jak dzień mamy :) Wtedy możesz swojemu tacie dać prezent albo chociażby złozyć zamówienia z okazji tego dnia. Ja zawsze pamiętam bo jest to coś przyjemnego.

Wcale nie musi być to coś drogiego. Może być to jedynie prezent, którzy przypomni tacie,że o nim pamiętasz. Zobaczysz,ze będzie z tego zadowolony. Może być to na przykład kubeczek z nadrukiem.... Jakiś czas temu sprezentowałam właśnie taki prezent tacie, zamówiłam na stronie www. Jest to szybkie oraz niedrogie
też coś takiego zamawiałam, tutajzłycolor=#FF0000]<moderacja, spam>[/color]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 22:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Dzień ojca prezenty

03 mar 2016 - 12:44:00

Nie wiem, czy każdy facet lubi jazdę zwykłym samochodem, ale każdy z pewnością polubi jazdę subaru impreza sti. Mój jak się przypadkiem dowiedział, że rodzice fundnęli mu<moderacja, spam> to po prostu szalał z radości, a dziś wrócił z niej taki uradowany, że chyba sama zastanowię się nad podobnym prezentem dla niego przy najbliższej okazji. Ale swoją drogą, taka jazda sportowym autem jest idealnym pomysłem na prezent dla ojca z okazji jego święta :) Myślę, że w naszej rodzinie może to być taka mała tradycja, aby z okazji czyjegoś święta zrobić coś szalonego ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 22:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 3/5

Dzień ojca prezenty

14 mar 2016 - 16:04:17

A może coś z galanterii skórzanej? Eleganckie i zawsze praktyczne :) Ja mojemu tacie kupiłam na gwiazdkę pasek skórzany do jeansów <moderacja, spam> i był bardzo zadowolony. Wiadomo, że trzeba trafić w gust z prezentem. Nie każdy będzie z paska czy portfela zadowolony.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 22:15 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

Dzień ojca prezenty

15 mar 2016 - 15:45:58

Jak nie wiesz co kupić, to wybierz coś z praktycznych rzeczy :) Elegancki portfel na przykład :) Zobacz sobie ofertę tego sklepu: <moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 22:15 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

Dzień ojca prezenty

18 maj 2016 - 21:54:10

Jeszcze nie mam pomysłu co w tym roku kupię tacie... Ale w ubiegłym roku prezent był udany. Sprezentowałam tacie koszulkę z napisem ''Tak wygląda najlepszy tata na świecie''. Był mega zadowolony. Koszulkę kupiłam w sklepie <moderacja, spam> Fajny, duży wybór, jakość dobra i ceny nie są jakieś z kosmosu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 22:13 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić sztuczną krew