ŚLUB 2017

11 sie 2017 - 23:06:15

Ja dla odmiany 29 grudzień tego roku, za organizację wesela zabraliśmy się w tym roku :)

ŚLUB 2017

12 sie 2017 - 19:46:49

@paulina8812 witamy witamy ;) bardzo specyficzna data. Co macie już załatwione ?:) Co skłoniło was do wesela zima ?:) Pochwal się suknia ;)

ŚLUB 2017

12 sie 2017 - 20:38:13

Cytat
madziaalneka
@paulina8812 witamy witamy ;) bardzo specyficzna data. Co macie już załatwione ?:) Co skłoniło was do wesela zima ?:) Pochwal się suknia ;)

Pierścionek zaręczynowy dostałam w grudniu 2016, od zawsze uważaliśmy że ślub nie ma dla nas większego znaczenia. Aczkolwiek wiosną tego roku pewnego dnia stwierdziliśmy,że po 8 latach to czas najwyższy się za to zabrać:) Termin zimowy głównie ze względu na pracę narzeczonego (poza nauczycielem jest trenerem, zawodnikiem i wakacje + weekendy w większości zajęte).
Co mamy zrobione? Sala,dj,fotograf,kamerzysta - załatwione. Termin na fryzurę próbną i ślubną ogarnięty (teraz szukam "czegoś" do włosów), planuję warkocza na bok, ale nie mam pomysłu co wepnę we włosy. Ze względu na termin przed sylwestrem zaproszenia w większości rozdane. Dekorację sali planuję zrobić sama - motyw zimowy, wykorzystam szyszki, świeczki, więc jak coś wpada mi w ręce to kupuję :) Sukienkę mam kupioną, chciałam z długim rękawem i rozcięciem na dole, kupiłam pierwszą, którą znalazłam (dodam że w zwykłym butiku za 330 zł), zdjęcie byle jakie bez dobrej bielizny :) Na zmianę mam kupioną krótką ze złotymi zdobieniami, niestety zdjęcia nie mam.

ŚLUB 2017

12 sie 2017 - 22:16:20

@paulina8812 Piękna suknia :o powiem ci że jestem w szoku bo wygląda lepiej niż niejedna suknia z salonu :) i bez zbędnych kosztów :) naprawdę piękna! Dużo udało wam się załatwić jak na tak krotko czas, czasami na salę trzeba długo czekać i nawet terminy zimowe bywają zajęte a tu proszę, podziwiam :)
We włosy może jakaś opaska z białymi perelkami?:) Zależy jaką będziesz miała fryzurę ale taka opaske można wpiąć i z tyłu i z przodu włosów :) mi osobiście bardzo się podobają ;)

Masz jakieś zdjęcia Inspiracji fryzury ślubnej ? Może razem coś wymyslimy ;)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-12 22:17 przez madziaalneka.

ŚLUB 2017

12 sie 2017 - 22:42:19

Cytat
madziaalneka
@paulina8812 Piękna suknia :o powiem ci że jestem w szoku bo wygląda lepiej niż niejedna suknia z salonu :) i bez zbędnych kosztów :) naprawdę piękna! Dużo udało wam się załatwić jak na tak krotko czas, czasami na salę trzeba długo czekać i nawet terminy zimowe bywają zajęte a tu proszę, podziwiam :)
We włosy może jakaś opaska z białymi perelkami?:) Zależy jaką będziesz miała fryzurę ale taka opaske można wpiąć i z tyłu i z przodu włosów :) mi osobiście bardzo się podobają ;)

Masz jakieś zdjęcia Inspiracji fryzury ślubnej ? Może razem coś wymyslimy ;)

Wszyscy są zdziwieni jak pokazuję sukienkę, że w takiej cenie można kupić nową i ładną :)

Zastanawiam się nad takimi fryzurami, ale "chyba" kupię opaskę wiązaną z tyłu,to jednak bardziej 1 pasuje, ciężki temat :)

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

13 sie 2017 - 08:26:32

@paulina8812 moj wymarzony termin!!!;D ja zawsze tak chcialam miec wesele... Niestety.eh terminy na sali na to nie pozwalają! Wesela wtedy sa boskie! Nie opadnie jeszcze magia po swietach, a juz nabiera rozpedu sylwester... W tym, w magii i blasku choinki- wesele.... Bylam na kilku takich weselach..sa boskie! Magiczne,inne. A jeszcze jak jest śnieg- to jaka cudowana sesja zdjęciowa..np na drodze zasniezonej w blasku lamp, po ciemku na sankach! Bosko!;D

@madziaalneka wczoraj ślubowala przeciez malgosiaw123

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-13 08:27 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

13 sie 2017 - 09:44:04

@Gosiek00 jak mogłam przeoczyć :o @malgosia123 kochana dużo miłości !!!:*

Gosiek jak tam twoja suknia ? Poprawiasz coś ?:)

@paulina8812 piękne te fryzury ale trzeba mieć do tego długie włosy i gęste. A ja mam 4 włosy na krzyż :D zdecydowanie opaska wiązana z tyłu będzie pasować.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-13 09:45 przez madziaalneka.

ŚLUB 2017

13 sie 2017 - 11:23:38

@Gosiek00 Chciałabym sesję na śniegu, ale prawdopodobieństwo że będzie biało jest bardzo małe, ostatnio w grudniu marne szanse zobaczyć śnieg :)
Jakieś pomysły, inspiracje po takich weselach?

@madziaalneka coś tam na głowie mam, więc może się uda upiąć warkocza, od dłuższego czasu wprowadziłam sama sobie zakaz podcinania włosów :) a już nie mogę doczekać się jak w styczniu będę mogła obciąć

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kto zapłaci za wesele