Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

17 lip 2017 - 17:00:14

Najważniejsze że już jest ale nerwy niepotrzebne wiadomo :D

@isiowaa jak humorek ? To już w tym tygodniu !!! :)

ŚLUB 2017

17 lip 2017 - 18:01:38

Przyszly Nasze podziękowania.. Myslalam, ze będą wieksze. Nie wiem jak ja to doczytalam;D

Cytat
madziaalneka
Najważniejsze że już jest ale nerwy niepotrzebne wiadomo :D

@isiowaa jak humorek ? To już w tym tygodniu !!! :)


Nie wiadomo czy juz jest po... Bo jesli nie bedzie pasować, albo będzie zle leżeć to będziemy szukac dalej... Ale Paweł się zarzeka, ze do Giacomo Conti juz nie wróci.. Wiec chyba bedziemy szukać w wiekszych miastach albo nie wiem gdzie...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-17 18:03 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

17 lip 2017 - 19:04:30

@madziaalneka zaczynam się stresować, ale myślałam, że będzie gorzej :D Od środy się zacznie bieganina, bo idę na rzęsy. W czwartek mi pewnie dnia zabraknie, bo muszę pofarbować włosy, kupić owoce i zrobić paznokcie. Na piątek zostanie nam spowiedź i pojedziemy do narzeczonego, a wieczorem na salę wszystko zawieźć. Jeszcze w sobotę rano podskoczymy na salę porozkładać winietki. Mam nadzieję, że jakoś to będzie :D

ŚLUB 2017

17 lip 2017 - 20:45:27

@isiowa a nie lepiej by Wam było id razu w piątek wieczorem rozłożyć winietki?... Po co sie w sobotę rano spinac i jeszcze gnac na sale?..


A co ze strojeniem sali? Wy, czy ktos Wam stroi??

ŚLUB 2017

17 lip 2017 - 20:50:30

@Gosiek00 w piątek wieczorem nie rozłożymy, bo ustawiać stoły będą dopiero w nocy po zamknięciu restauracji. Wystrój mamy w cenie sali, nie dodajemy zbyt dużo od siebie, bo sala sama w sobie jest ładna.

ŚLUB 2017

17 lip 2017 - 21:10:18

To żadnych kwiatów na stole nie macie ?:)

Nie ma co się stresować to piękna chwila :) my tu trzymamy za Ciebie kciuki i czekamy na relacje dokładna ;*

@Gosiek00 to ile ma centymetrów ten zegar?

@Gosiek00 to ile ma centymetrów ten zegar?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-17 21:12 przez madziaalneka.

ŚLUB 2017

17 lip 2017 - 21:32:29

@madziaalneka kwiaty będziemy mieli, po prostu są wliczone w cenę za osobę :)

ŚLUB 2017

17 lip 2017 - 21:43:01

Cześć. Sporo się nie odzywałam,ale praca po 12h dziennie mnie wykańczała.

Mam mniej niż miesiąc do ślubu i jesteśmy niestety w proszku. Nie wiem jak to wszystko ogarnę,tym bardziej,że jestem ze wszystkim sama,bo narzeczony wyjechał.

Odmówiło nam sporo gości niestety... Dopóki sama tego doświadczyłam nie wierzyłam,że najbliższa rodzina może odmówić. To prawda,że w dzisiejszych czasach strasznie dużo osób odmawia.

Byłam na przymiarce sukni,nie jestem w niej jakoś zakochana ale jest spoko ;)

Cytat
Gosiek00


I powiedzcie mi jeszcze dziewczyny... Czy na poprawiny Wasi narzeczeni/lub już mężowie mieli kupiony 2 inny garnitur, czy byli w tym samym?... Albo np tylko w spodniach i innej już mniej oficjalnej koszuli??
Mój na [poprawiny będzie miał garnitur który kupił jakiś rok temu. Nie chodzi na co dzień w garniturach,nie znosi ich więc bez sensu wywalać kolejnego tysiaka na nowy garnitur.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-17 21:45 przez malgosiaw123.

zweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

17 lip 2017 - 22:06:07

madziaalneka wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :D już miesiąc jesteś mężatką :D jak ten czas leci...
Pytałaś jak z moją suknią a więc dałam materiał krawcowej (muślin który kupiłam na własną rękę) i rozmawiałam z szefową krawcowej żeby zeszła mi z ceny za materiał ale nic nie ugrałam bo ten materiał z którego nie byłam zadowolona zostal już skrojony i jak to szefowa powiedziała nie wykorzystaja go na nic :( kolejna przymiarke mam 29.07. Ogólnie krawcowa która szyje mi suknie jest nie ogarnięta...sama szefowa zwrocila jej 2 razy uwage zeby zapisala to czego oczekuje itd. Aż się boję co z tej mojej sukni wyjdzie... ??

Dziewczyny które wstawily zdjecia z sukniami-sliczne suknie będziecie mialy :) i jeszcze Ty Gosiek00 bez przymiarki masz taką suknie jaką chcialas :)
Szczerze zazdroszczę krawcowej :D

Mój P. po garnitur wybiera się jakos w sierpniu tylko mamy dylemat bo tydzień przed nami idziemy na ślub do mojego kuzyna i moj P. tez bedzie musial kupic jakies inne buty i spodnie i koszule. Jakby mieli chociaz tydzien po nas to by wykorzstal slubny garnitur...mam nadzieje ze cos znajdziemy w przystępnej cenie.

A mam pytanie odnośnie poduszek/derwnianych pudełek na obraczki...co wybralyscie? Ja zastanawiam się nad pudelkiem drewnianym bo wydaje mi się że nie będzie leżało w kącie jak poduszka tylko wykorzystam ja np. do biżuterii.

Na podziękowania dla gości chyba zdecyduję się na takie pudełeczka do których można włożyć jakieś słodkości i do tego od razu są winietki i nawet nie jest to duży koszt ;)

A i jeszcze jedno pytanie ile czekalyscie na dokument z USC? My byliśmy 2 tyg temu i dokumenty będą gotowe dopiero pod koniec lipca :o
A w czwartek idziemy na spotkanie z ksiedzem i mamy przynieść dokumenty te które juz udalo nam się zebrać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-18 06:55 przez _Sylwia88_.

ŚLUB 2017

17 lip 2017 - 22:21:15

@isiowaa a widziałaś kochana jak ta dekoracja będzie przykładowo wyglądać? Ja jestem z tych które by tak w ciemno nie poszły nawet z moją florystka miałam przykładowy wystrój stolu pokazywany bo chciałam wiedzieć czy moja wizja nie odbiega dużo od jej wizji :) jak ci na tym zależy to może poproś lokal o jakieś zdjęcia :) a jeśli nie to podziwiam za odwagę :D

@_Sylwia88_ dziękuję kochana !:) Czekamy na updated sukienki @malgosiaw123 niestety tak jest z rodziną nasze wesele też miało być na więcej osób niestety odmawiali, na początku się przykro robiło ale potem szybko przeszło. Na dzień dzisiejszy cieszę się że tak wyszło. Ostatnio dziewczyna która znam robiła wesele na ponad 300 osób...!!!! Szok. Ale powiedziała że nikomu takiego wesela nie życzy że tylko się z mężem zmęczyli i że to katorga dla nich była.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-17 22:24 przez madziaalneka.

ŚLUB 2017

17 lip 2017 - 22:46:33

@madziaalneka szczerze mówiąc nie jestem zbyt wybredna jeśli chodzi o dekoracje, co dadzą to będzie. W tym dniu są ważniejsze rzeczy niż kwiaty :)

ŚLUB 2017

18 lip 2017 - 10:21:34

Cytat
_Sylwia88_

A mam pytanie odnośnie poduszek/derwnianych pudełek na obraczki...co wybralyscie? Ja zastanawiam się nad pudelkiem drewnianym bo wydaje mi się że nie będzie leżało w kącie jak poduszka tylko wykorzystam ja np. do biżuterii.


A i jeszcze jedno pytanie ile czekalyscie na dokument z USC? My byliśmy 2 tyg temu i dokumenty będą gotowe dopiero pod koniec lipca :o
A w czwartek idziemy na spotkanie z ksiedzem i mamy przynieść dokumenty te które juz udalo nam się zebrać.

Miałam nic nie mieć,bo to zbędny wydatek jak dla mnie. Ale znalazłam w domu drewnianą szkatułkę na biżuterię i ją ozdobiłam. Dzisiaj biorę się za malowanie skrzynek ktore zrobił mi tata,bo będą na kwiaty na nasz stół.

My dostaliśmy zaświadczenie od ręki,ale dlatego,że wcześniej pani nam zmigrowała akty i nie musieliśmy dwa razy chodzic.

ŚLUB 2017

18 lip 2017 - 10:25:55

Pokaż szkatułki jak skończysz :)

@isowaa każdy ma inne priorytety wiadomo :)


Dziewczyny pytanie na rozluźnienie atmosfery ile czekalyscie za zaręczyny :D ? I jak to wyglądało ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-18 10:30 przez madziaalneka.

ŚLUB 2017

18 lip 2017 - 10:56:36

Cytat
_Sylwia88_
A i jeszcze jedno pytanie ile czekalyscie na dokument z USC? My byliśmy 2 tyg temu i dokumenty będą gotowe dopiero pod koniec lipca :o
A w czwartek idziemy na spotkanie z ksiedzem i mamy przynieść dokumenty te które juz udalo nam się zebrać.

My dostaliśmy wszystko od ręki, nasze akty były w systemie. Musieliśmy tylko donieść potwierdzenie przelewu, bo bierzemy ślub w innym województwie niż to, w którym mieszkamy :)

ŚLUB 2017

18 lip 2017 - 15:52:26

Nasze forum w końcu jest "pełne życia" aż miło się tu wchodzi i czyta posty :)

Cytat
_Sylwia88_

A i jeszcze jedno pytanie ile czekalyscie na dokument z USC? My byliśmy 2 tyg temu i dokumenty będą gotowe dopiero pod koniec lipca :o
A w czwartek idziemy na spotkanie z ksiedzem i mamy przynieść dokumenty te które juz udalo nam się zebrać.

My dostaliśmy zaświadczenie od ręki, nasze akty były w systemie.

Cytat
malgosiaw123

Odmówiło nam sporo gości niestety... Dopóki sama tego doświadczyłam nie wierzyłam,że najbliższa rodzina może odmówić. To prawda,że w dzisiejszych czasach strasznie dużo osób odmawia.

Nam też sporo osób odmówiło... na początku było nam przykro... Zaprosiliśmy wszystkich tych, z którymi chcieliśmy świętować nasz dzień a podjęcie decyzji czy będą uczestniczyć w uroczystości należało do nich; nie mamy do nikogo pretensji, że się nie pojawił. Różnie w życiu bywa... ;)

Cytat
madziaalneka

Dziewczyny pytanie na rozluźnienie atmosfery ile czekalyscie za zaręczyny :D ? I jak to wyglądało ?


Mi mój P. oświadczył się po 5 latach związku (jesteśmy parą od 17 r.ż.). Zaręczyny odbyły się podczas naszej kilkudniowej wycieczki. serce

@madziaalneka jak to wyglądało u Ciebie?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-18 15:53 przez natalazs.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kto zapłaci za wesele