Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

01 cze 2017 - 10:14:59

Nie mogę się zdecydowac co kupić rodzicom na podziękowanie..chyba jednak te ręczniki..ale mój Paweł chce jakiegoś typowego zbieracza kurzu..np zegar z wyrzezbionym napisem...boo jak to mi powiedział,żeby wszyscy widzieli...:) eh.. Noo fakt ręczników wszyscy widzieć nie będą,ale za to rodzice codziennie podczas uzytku beda o tym myslec:)

I nie wiem co kupic kuzynce od TZ, która w dzien Naszego wesela ma urodziny... Eh..

Nam zostalo 141 dni...az:/

ŚLUB 2017

01 cze 2017 - 10:40:29

Cytat
Gosiek00



Stąd moje pytanie. Co właściwie robi swiadek/Świadkowie? Wiadomo poza staniem u Naszego boku w kościele,podpisaniem dokumentów,na sali odbieraniem prezentow i roznoszeniem alkoholu...bo to sa jedyne mi znane zadania..a na ostatnim weselu bylam wiekiiii temu i to na pewno nie jako swiadek.
W sumie ja nie oczekuję zbyt wiele od świadków ;) To jednak moi przyjaciele i chciałabym,żeby też byli na naszym weselu wyluzowani,nie mieli zbyt dużo na głowie i mogli się wybawić. Potrzebni mi są do podpisania dokumentów i przy oczepinach :D Co do roznoszenia alkoholu,może kelnerzy będą to robić? wiem,że to zajmuje dużo czasu na weselu,szczególnie jak jest dużo gosci,więc świadek większa czesc wesela spędzi na roznoszeniu alkoholu :(

ŚLUB 2017

01 cze 2017 - 12:19:41

@Gosiek00 na pewno największym prezentem dla nich będzie ten filmik który z narzeczonym nagraliście :) i będą wzruszeni, ja bym do tego dołożyła rzeczywiście cos od serca i oczywiście kwiaty (moja mama uwielbia wszystkie)

DZIEWCZYNY PYTANIE: ile będziecie miały lat w dniu swojego ślubu? :D
I czy duża różnica wieku dzieli Was z narzeczonym?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-01 12:20 przez madziaalneka.

ŚLUB 2017

01 cze 2017 - 22:14:07

Cytat
madziaalneka
@Gosiek00 na pewno największym prezentem dla nich będzie ten filmik który z narzeczonym nagraliście :) i będą wzruszeni, ja bym do tego dołożyła rzeczywiście cos od serca i oczywiście kwiaty (moja mama uwielbia wszystkie)

DZIEWCZYNY PYTANIE: ile będziecie miały lat w dniu swojego ślubu? :D
I czy duża różnica wieku dzieli Was z narzeczonym?

Ja juz zadawalam to pytanie;p jest gdzies na 3-4 str tego forum;p ja bede 2 tyg przed 27 urodzinami... A dzieli nas 4 lata

ŚLUB 2017

01 cze 2017 - 22:50:44

Cytat
madziaalneka
DZIEWCZYNY PYTANIE: ile będziecie miały lat w dniu swojego ślubu? :D
I czy duża różnica wieku dzieli Was z narzeczonym?

W dniu ślubu będę miała 25 lat. Jesteśmy z narzeczonym urodzeni w tym samym roku, dzieli nas różnica 8 miesięcy - mój narzeczony jest młodszy :)

ŚLUB 2017

02 cze 2017 - 08:51:18

Cytat
madziaalneka
DZIEWCZYNY PYTANIE: ile będziecie miały lat w dniu swojego ślubu? :D
I czy duża różnica wieku dzieli Was z narzeczonym?

W dniu ślubu będę miała 22 lata (w sumie to już mam, bo urodziny w kwietniu). Narzeczony jest starszy ode mnie o 5 lat :)

U nas mam nadzieję, że jutro uda się spisać w końcu protokół. W tym tygodniu mieliśmy trochę załatwiania w kościołach u mnie, musiałam odebrać akt chrztu i pozwolenie na ślub w innej parafii z 2 różnych parafii ode mnie. Mam nadzieję, że na protokole wszystko będzie, bo nie bardzo widzi nam się jeździć po 130 km w jedną stronę.

ŚLUB 2017

02 cze 2017 - 11:10:08

@isiowaa Opisz potem jak było :) Niektórzy bardzo się tym denerwują. My również się stresowaliśmy, siedzieliśmy i przygotowywaliśmy się do tego całymi wieczorami. Ale powiem Wam, że to było fajne doświadczenie, ksiądz nie zadawał jakiś "dodatkowych pytań", a my mogliśmy poczuć, że naprawdę nie mamy przed sobą żadnych tajemnic i tak zgodnie odpowiadać na pytania, to jest super uczucie. Także nie stresujcie się, no chyba, że ksiądz przepytuje z modlitw (słyszałam takie historie, masakra), albo pyta o sprawy łóżkowe w chamski sposób. Poza tym uważam że to fajna doświadczenie w związku.

ŚLUB 2017

02 cze 2017 - 11:48:10

@madziaalneka u nas właśnie może być tak, że będzie przepytywał z modlitw, mam jednak nadzieję, że do tego nie dojdzie. Rozumiem, że takie rzeczy mogą mieć miejsce przy przygotowaniach do pierwszej komunii, ale nie przy sakramencie małżeństwa...

ŚLUB 2017

02 cze 2017 - 17:02:09

Cytat
madziaalneka
DZIEWCZYNY PYTANIE: ile będziecie miały lat w dniu swojego ślubu? :D
I czy duża różnica wieku dzieli Was z narzeczonym?
Ja 26,jestem 3 lata młodsza od przyszłego męża ;)

ŚLUB 2017

02 cze 2017 - 17:14:41

Hej.sledze forum od dawna ale dopiero teraz postanowilam sie udzielic. Moja data to : 26 sierpnia :-) wiekszosc rzeczy mamy juz ogarniete.sala kosciol dj/wodzirej fotograf kamerzysta.suknia -pierwsza przymiarka byla.w lipcu ma byc juz dograne na 100% .nadal nie mam butow i bizuterii.probna fryzure bede robic jakos w tym miesiacu.ogolnie do wszystkiego podchodze na luzie i nie czuje stresu.ale zobaczymy jak to bedzie dalej.u nas wesele ma byc na ok 70 osob.w dniu slubu bede miala 29 lat a moj przyszly mąz :) 28 lat.jak czytam Wasze posty to chyba najstarsza jestem..:P

ŚLUB 2017

02 cze 2017 - 20:55:08

adriannka 88 ja mam,a raczej jutro juz bede miala 33 lata a moj przyszly máz 36:-)

ŚLUB 2017

02 cze 2017 - 22:12:10

Malenstwo84 wiek nie gra roli :-) u mnie wyszlo tak ze dopiero teraz sie zdecydowalismy na taki krok mimo ze jestesmy 6 lat razem.mysle ze w naszym przypadku jest to odpowiedni moment :-) malenstwo 84 a kiedy twoj wielki dzien ?

zweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

02 cze 2017 - 22:33:50

Ja w dniu ślubu bede miała jeszcze 28lat ale rocznikowo to już 29 (urodziny mam w pazdzierniku a slub we wrzesniu). Narzeczony jest z tego samego rocznika co ja tylko ze juz ma skonczone 29 lat :)

Jutro jadę na pierwsza przymiarke oczko mam nadzieję że sie nie rozczaruje. Buty wymienialam na mniejszy rozmiar i sa dobre uff... cale szczescie ze nie musialam szukac dalej i znalazlam odpowiednie :D

ŚLUB 2017

02 cze 2017 - 23:41:14

@adriannka88 Witamy w naszym gronie :) Jak było na przymiarce?
@malenstwo84 a kiedy ślubujecie? :)
@_Sylwia88_ koniecznie zdaj relacje z przymiarki kochana

zweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

03 cze 2017 - 08:13:15

Cytat
madziaalneka
@adriannka88 Witamy w naszym gronie :) Jak było na przymiarce?
@malenstwo84 a kiedy ślubujecie? :)
@_Sylwia88_ koniecznie zdaj relacje z przymiarki kochana

Oczywiście zdam relacje :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślubne dodatki - bielizna