Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

25 kwi 2017 - 16:49:11

tak to jest z facetami.
gorzej jak małe dziecinie

ŚLUB 2017

25 kwi 2017 - 17:34:44

Cytat
natalazs
Cytat
Gosiek00
Co te chłopy mają z tym wyróżnieniem się i falami?:D mój dokładnie to samo powiedział. ..

Ach nie wiem... A podobno to kobiety są wybredne i wymyślają...

U mnie podobnie było ze strojem; P. znów szukał czegoś "innego" i uparł się, że pójdzie we fraku, zły co mi się strasznie nie podobało, ale na szczęście w salonie mu się odmieniło i ku mojej uciesze z fraka zrezygnował. uff
Też byś zrezygnowała z sukni gdyby mu się nie podobała?:P Ja uważam,że garnitur to decyzja mojego faceta. On nie wtrąca mi się do sukni,ja mu do garnituru. I wiem,że i tak wybierze taki jaki mi się będzie podobał. Klasyczny.
A co do obrączek,nie zgodziłabym się wziąć takich,które tylko jemu się podobają. Najwyżej byśmy mieli dwa różne modele :P

ŚLUB 2017

25 kwi 2017 - 18:24:22

Cytat
malgosiaw123
Cytat
natalazs
Cytat
Gosiek00
Co te chłopy mają z tym wyróżnieniem się i falami?:D mój dokładnie to samo powiedział. ..

Ach nie wiem... A podobno to kobiety są wybredne i wymyślają...

U mnie podobnie było ze strojem; P. znów szukał czegoś "innego" i uparł się, że pójdzie we fraku, zły co mi się strasznie nie podobało, ale na szczęście w salonie mu się odmieniło i ku mojej uciesze z fraka zrezygnował. uff
Też byś zrezygnowała z sukni gdyby mu się nie podobała?:P Ja uważam,że garnitur to decyzja mojego faceta. On nie wtrąca mi się do sukni,ja mu do garnituru. I wiem,że i tak wybierze taki jaki mi się będzie podobał. Klasyczny.
A co do obrączek,nie zgodziłabym się wziąć takich,które tylko jemu się podobają. Najwyżej byśmy mieli dwa różne modele :P

Wygląd mojej sukni również ustalaliśmy razem. :) I w mojej wypowiedzi nie napisałam, że mu nie "pozwoliłam" iść we fraku tylko, że mi się taka decyzja nie podobała i jestem zadowolona, że ON! zmienił zdanie. Mój P. we fraku wyglądał okropnie, co sam w salonie zauważył i przez to zmienił decyzję. Dzięki temu, że przymierzył wiele rodzajów i kolorów strojów od zwykłych garniturów, smokingów po wyszukane fraki wybrał elegancką klasykę, w której wygląda najlepiej. :) Poza tym uważam, że w tym dniu mamy do siebie pasować strojem, a nie wyglądać jakbyśmy uciekli z dwóch różnych bajek... ;)
Jeśli chodzi o obrączki, to również nie zgodziłabym się na takie, które mi się nie podobają, dlatego też doszliśmy do kompromisu i obydwoje jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru. :) Trochę dziwię się Gosiek00, że zgodziła się na wzór obrączek, który nie trafia w jej gusta... Ja jeśli nie doszłabym z ukochanym do kompromisu to również zdecydowałabym się na dwa różne modele.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-25 18:37 przez natalazs.

ŚLUB 2017

25 kwi 2017 - 22:25:57

Cytat
natalazs
Cytat
malgosiaw123
Cytat
natalazs
Cytat
Gosiek00
Co te chłopy mają z tym wyróżnieniem się i falami?:D mój dokładnie to samo powiedział. ..

Ach nie wiem... A podobno to kobiety są wybredne i wymyślają...

U mnie podobnie było ze strojem; P. znów szukał czegoś "innego" i uparł się, że pójdzie we fraku, zły co mi się strasznie nie podobało, ale na szczęście w salonie mu się odmieniło i ku mojej uciesze z fraka zrezygnował. uff
Też byś zrezygnowała z sukni gdyby mu się nie podobała?:P Ja uważam,że garnitur to decyzja mojego faceta. On nie wtrąca mi się do sukni,ja mu do garnituru. I wiem,że i tak wybierze taki jaki mi się będzie podobał. Klasyczny.
A co do obrączek,nie zgodziłabym się wziąć takich,które tylko jemu się podobają. Najwyżej byśmy mieli dwa różne modele :P

Wygląd mojej sukni również ustalaliśmy razem. :) I w mojej wypowiedzi nie napisałam, że mu nie "pozwoliłam" iść we fraku tylko, że mi się taka decyzja nie podobała i jestem zadowolona, że ON! zmienił zdanie. Mój P. we fraku wyglądał okropnie, co sam w salonie zauważył i przez to zmienił decyzję. Dzięki temu, że przymierzył wiele rodzajów i kolorów strojów od zwykłych garniturów, smokingów po wyszukane fraki wybrał elegancką klasykę, w której wygląda najlepiej. :) Poza tym uważam, że w tym dniu mamy do siebie pasować strojem, a nie wyglądać jakbyśmy uciekli z dwóch różnych bajek... ;)
Jeśli chodzi o obrączki, to również nie zgodziłabym się na takie, które mi się nie podobają, dlatego też doszliśmy do kompromisu i obydwoje jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru. :) Trochę dziwię się Gosiek00, że zgodziła się na wzór obrączek, który nie trafia w jej gusta... Ja jeśli nie doszłabym z ukochanym do kompromisu to również zdecydowałabym się na dwa różne modele.


Ale wlasnie dlatego mamy obrączki wg wlasnego projektu... bo to nas choć trochę pogodziło i zaspokoilo choć część naszych oczekiwań- każdy ma cos co chcial-ja dwa kplpry złota, mat i plaskie obraczki, on fale.. bo te ktore chciał na początku...eh były az przesadne- jak za bardzo ustrojona choinka..:) a dwa rozne.modele nie wchodziły dla mnie w grę-mamy być małżeństwem- z takimi samymi obraczkami.



A propos garnituru: ile wcześniej iść wybierać? I czy tam tez robią jakieś poprawki krawieckie pod klienta?

Ps. Nam zostało 179 dnitańczy a jeszcze nie dawno bylo 240.

Dziewczyny...

Wiem, ze o takie sprawy nie.do końca wypada pytac, ale.trudno:) na tym etapie juz pewnie kazda z Was ma bardziej lub mniej dokładnie wyliczone... jaki wyjdzie Wam calkowity koszt wesela?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-25 22:45 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

25 kwi 2017 - 22:57:23

Cytat
Gosiek00

A propos garnituru: ile wcześniej iść wybierać? I czy tam tez robią jakieś poprawki krawieckie pod klienta?

Ps. Nam zostało 179 dnitańczy a jeszcze nie dawno bylo 240.

My byliśmy kupić strój dla mojego P. pod koniec marca i panie były trochę zdziwione, że dopiero przychodzimy skoro ślub 1 lipca, bo ubierają już panów, którzy ślubują w październiku. :o Ja osobiście uważam, że to znaczna przesada. Gdyby nie fakt, że mój narzeczony pracuje za granicą to pewnie dopiero teraz szukalibyśmy garnituru.
Nie wiem jak jest w innych salonach/sklepach, ale w tym, w którym my kupiliśmy jest możliwość poprawek krawieckich. Dodatkowo istnieje możliwość korekty tuż przed ślubem, gdyby wymiary się zmieniły i trzeba było poszerzyć lub zwęzić.

Nasz Wielki Dzień za 67 dni serce tańczy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-25 22:57 przez natalazs.

ŚLUB 2017

25 kwi 2017 - 23:10:55

Cytat
natalazs
Cytat
Gosiek00

A propos garnituru: ile wcześniej iść wybierać? I czy tam tez robią jakieś poprawki krawieckie pod klienta?

Ps. Nam zostało 179 dnitańczy a jeszcze nie dawno bylo 240.

My byliśmy kupić strój dla mojego P. pod koniec marca i panie były trochę zdziwione, że dopiero przychodzimy skoro ślub 1 lipca, bo ubierają już panów, którzy ślubują w październiku. :o Ja osobiście uważam, że to znaczna przesada. Gdyby nie fakt, że mój narzeczony pracuje za granicą to pewnie dopiero teraz szukalibyśmy garnituru.
Nie wiem jak jest w innych salonach/sklepach, ale w tym, w którym my kupiliśmy jest możliwość poprawek krawieckich. Dodatkowo istnieje możliwość korekty tuż przed ślubem, gdyby wymiary się zmieniły i trzeba było poszerzyć lub zwęzić.

Nasz Wielki Dzień za dni 67 dni serce tańczy


Czyli 4 miesiace przed?

ŚLUB 2017

26 kwi 2017 - 17:50:25

Cytat
Gosiek00


Dziewczyny...

Wiem, ze o takie sprawy nie.do końca wypada pytac, ale.trudno:) na tym etapie juz pewnie kazda z Was ma bardziej lub mniej dokładnie wyliczone... jaki wyjdzie Wam calkowity koszt wesela?



My wesele mamy za 16 dni ! :O
Zapłacimy za 108 osób 48 tys.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-26 17:51 przez martyrusia.

ŚLUB 2017

26 kwi 2017 - 18:15:40

Cytat
martyrusia
Cytat
Gosiek00


Dziewczyny...

Wiem, ze o takie sprawy nie.do końca wypada pytac, ale.trudno:) na tym etapie juz pewnie kazda z Was ma bardziej lub mniej dokładnie wyliczone... jaki wyjdzie Wam koszt wesela mniej wiecej?

My wesele mamy za 16 dni ! :O
Zapłacimy za 108 osób 48 tys.

Za 16 dni????!!! Cudownie! ;) 48 tys za 108 osób? ? To bardzo mało!

Zakupilam dziś ozdobę do włosów, biżuterię, oraz..jakby to nazwac takie ogromne jakby stwropianowe (ale mocniejsze i twaedsze i ciezsze i moNa pomalowac)serca jako ozdobe na salę.. chcialam łabędzie, ale ze względu na.koszt musze zrezygnowac i szukam czegoś innego:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-26 22:50 przez Gosiek00.

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

26 kwi 2017 - 23:23:56

U Nas za 150 osób wyjdzie około 60 - 70 tys:)

Pozostało Nam 108 dni do ślubu:D serce tańczy party tańczy

Mam takie pytanie Dziewczyny, czy ta fryzura pasuje do tej sukni? (suknia będzie miała mniejszą warstwę tiulu i nie będzie miała trenu)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-26 23:44 przez KatKa94.

ŚLUB 2017

27 kwi 2017 - 15:21:29

Moim zdaniem na górze będzie trochę zbyt ,, pełno"... chyba lepiej z upietymi

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

27 kwi 2017 - 15:53:44

Ja miałam przepiękną sale weselną, a znalazłam ją dzięki portalowi https://weselnapolska.pl/ polecam :)

ŚLUB 2017

27 kwi 2017 - 16:10:46

Cytat
aga444555
Ja miałam przepiękną sale weselną, a znalazłam ją dzięki portalowi https://weselnapolska.pl/ polecam :)



A to co? Reklama?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-27 17:24 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

27 kwi 2017 - 17:47:58

Nam za wesele na 150 osób wychodzi około 40 tysięcy. Pewnie wyjdzie mniej, bo wiadomo, że kilka osób odmówi.
Do ślubu zostało nam 86 dni, a ja w ogóle się nie stresuję, co mnie cieszy :)
Czekam też aż przyjdzie mi bransoletka z Aliexpress.
Do tego w końcu umówiłam się na zdjęcie miary. Jadę 9 maja i w końcu suknia się będzie szyła, nie mogę się doczekać efektu końcowego! :D

ŚLUB 2017

27 kwi 2017 - 18:02:41

Cytat
Gosiek00


Ale wlasnie dlatego mamy obrączki wg wlasnego projektu... bo to nas choć trochę pogodziło i zaspokoilo choć część naszych oczekiwań- każdy ma cos co chcial-ja dwa kplpry złota, mat i plaskie obraczki, on fale.. bo te ktore chciał na początku...eh były az przesadne- jak za bardzo ustrojona choinka..:) a dwa rozne.modele nie wchodziły dla mnie w grę-mamy być małżeństwem- z takimi samymi obraczkami.
Dziewczyny...

Wiem, ze o takie sprawy nie.do końca wypada pytac, ale.trudno:) na tym etapie juz pewnie kazda z Was ma bardziej lub mniej dokładnie wyliczone... jaki wyjdzie Wam calkowity koszt wesela?
coś pewnie koło 60 tys. Nawet boimy się liczyć dokładnie.

A my będziemy małżeństwem z innymi obrączkami :D

ŚLUB 2017

27 kwi 2017 - 23:25:57

Kurde..czyli to jednak tak wychodzi...nam też wyszło około 60 tys... ludzilam sie ze może maciw sposob żeby było mniej:)

A my na początku liczyliśmy okolo 40 tys
...ciekawe skąd weźmiemy dodarkowe 20.....:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DJ na wesele