Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

06 mar 2017 - 21:55:23

:) już miałam do ciebie pisac czyw tym samym kościele nie będziesz miała ślubu co ja, bo też 10.06 i też mam kościół pw Świetej Trójcy ale inna miejscowość heh;)

zweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

07 mar 2017 - 12:05:42

Cytat
EwkaP
nasze obrączki

i zaproszenia

Piękne macie obrączki :) zaproszenia zresztą też ;)

My pojedziemy BMW X5 :D mojego P. szwagier dość niedawno kupił i nas zawiezie więc nie musimy wynajmować i tracić kasy ;)
O podróży poślubnej jeszcze nie rozmawialiśmy tak dogłębnie wiec to jest jeszcze temat do przedyskutowania.
Byłam u krawcowej i omówiła szczegóły. Suknia będzie podobna do tej co mierzyłam w salonie. Pierwsza przymiarke mam w maju tańczy Jednak koszt sukni się zwiekszyl niż myślałam no ale i tak taniej mnie wyniesie niż bym miała kupić z salonu.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-07 12:28 przez _Sylwia88_.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

ŚLUB 2017

07 mar 2017 - 13:27:54

To widzę, że się wszyscy postanowiliście pożenić :) A potem... no właśnie oby szczęśliwa historia.

ŚLUB 2017

07 mar 2017 - 14:02:33

Cytat
Goston
To widzę, że się wszyscy postanowiliście pożenić :) A potem... no właśnie oby szczęśliwa historia.
No ostatnio tu większość wychodzi za mąż jeśli już. ;)

A poza tym, to dla mnie to bez różnicy, bo i tak już żyjemy razem, mieszkamy razem, wszystko robimy razem. Ślub bierzemy głównie z tego względu, że byliśmy na ślubie kolegi i mój PM stwierdził, że on też by już chciał wziąć ślub.

ŚLUB 2017

07 mar 2017 - 19:35:10

Cytat
EwkaP
nasze obrączki

i zaproszenia


Masz obrączki całkowicie w moim guscie:) pieeekne:) mogę zapytac ile zaplaciliscie?

Dziewczyny...co myślicie o tancu w bankach mydlanych? Znaczy..wiem, ze to pytanie jest trochę infantylne, ale ostatnio mam fazę na ogladanie filikow na yt z 0pierwszego tanca bo Nasz wychodzi Nam yak srednio.. I widzialam kilka filmów, gdzie mlodzi podczas tanca maja puszczane banki mydlane..... I powiem Wam..efekt jaki to dajr z fleszami aparatow i z kamera to cos cudooooownego... Kusi mnie to..ale boje się, ze jak za duzo tych baniek popeka na podlodze to, ze zwyczajnie się poslizgne i wywale... Przyjaciółka podsunela mi myśl, ze moze jak wychodzimy z kosciola...bo kosciol na uboczu zadrzewiony...wiec jesli bedzie piekna pogoda złote liście, mieniące się banki...to dopiero cos cudownego... Alr ja juz mam tuby z platkami roz kupione więc będzie za duzo tego...co myślicie o tym tancu? Któraś będzie miała?

Cytat
Goston
To widzę, że się wszyscy postanowiliście pożenić :) A potem... no właśnie oby szczęśliwa historia.

Jak już to wyjść za mąż:) mezczyzni sie zenia(czyli maja zony- płeć kobieta), a kobiety wychodza za mąż.. Nie zenia sie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-07 19:43 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

07 mar 2017 - 19:47:12

Cytat
EwkaP
nasze obrączki

i zaproszenia

Obrączki nie w moim stylu,bo są za szerokie,ja jestem fanką obrączek bez żadnych żłobień i cieniutkich :) Zaproszenia fajne,własnej roboty? :) Sama robię w rustykalnym stylu,ale bez kolorowych elementów. Jedynie koronka i drewniane serduszka.

Cytat
Gosiek00



Dziewczyny...co myślicie o tancu w bankach mydlanych? Znaczy..wiem, ze to pytanie jest trochę infantylne, ale ostatnio mam fazę na ogladanie filikow na yt z 0pierwszego tanca bo Nasz wychodzi Nam yak srednio.. I widzialam kilka filmów, gdzie mlodzi podczas tanca maja puszczane banki mydlane..... I powiem Wam..efekt jaki to dajr z fleszami aparatow i z kamera to cos cudooooownego... Kusi mnie to..ale boje się, ze jak za duzo tych baniek popeka na podlodze to, ze zwyczajnie się poslizgne i wywale... Przyjaciółka podsunela mi myśl, ze moze jak wychodzimy z kosciola...bo kosciol na uboczu zadrzewiony...wiec jesli bedzie piekna pogoda złote liście, mieniące się banki...to dopiero cos cudownego... Alr ja juz mam tuby z platkami roz kupione więc będzie za duzo tego...co myślicie o tym tancu? Któraś będzie miała?
Jestem na nie. Ale z tego względu,że od wilgoci puszą mi się wlosy,a planuję loki i nie chcę zeby na samym początku mi się popuszyły :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-07 19:48 przez malgosiaw123.

zweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

07 mar 2017 - 20:00:23

Cytat
Gosiek00
Cytat
EwkaP
nasze obrączki

i zaproszenia


Masz obrączki całkowicie w moim guscie:) pieeekne:) mogę zapytac ile zaplaciliscie?

Dziewczyny...co myślicie o tancu w bankach mydlanych? Znaczy..wiem, ze to pytanie jest trochę infantylne, ale ostatnio mam fazę na ogladanie filikow na yt z 0pierwszego tanca bo Nasz wychodzi Nam yak srednio.. I widzialam kilka filmów, gdzie mlodzi podczas tanca maja puszczane banki mydlane..... I powiem Wam..efekt jaki to dajr z fleszami aparatow i z kamera to cos cudooooownego... Kusi mnie to..ale boje się, ze jak za duzo tych baniek popeka na podlodze to, ze zwyczajnie się poslizgne i wywale... Przyjaciółka podsunela mi myśl, ze moze jak wychodzimy z kosciola...bo kosciol na uboczu zadrzewiony...wiec jesli bedzie piekna pogoda złote liście, mieniące się banki...to dopiero cos cudownego... Alr ja juz mam tuby z platkami roz kupione więc będzie za duzo tego...co myślicie o tym tancu? Któraś będzie miała?

Cytat
Goston
To widzę, że się wszyscy postanowiliście pożenić :) A potem... no właśnie oby szczęśliwa historia.

Jak już to wyjść za mąż:) mezczyzni sie zenia(czyli maja zony- płeć kobieta), a kobiety wychodza za mąż.. Nie zenia sie.

Nam dj odradzil bańki z tego względu że na podłodze może od tego być slizgo :( a też chcieliśmy banki na piereszy taniec. Więc zamiast baniek będziemy mieli ciężki dym tańczy

ŚLUB 2017

07 mar 2017 - 21:41:02

Cytat
_Sylwia88_
Cytat
Gosiek00
Cytat
EwkaP
nasze obrączki

i zaproszenia


Masz obrączki całkowicie w moim guscie:) pieeekne:) mogę zapytac ile zaplaciliscie?

Dziewczyny...co myślicie o tancu w bankach mydlanych? Znaczy..wiem, ze to pytanie jest trochę infantylne, ale ostatnio mam fazę na ogladanie filikow na yt z 0pierwszego tanca bo Nasz wychodzi Nam yak srednio.. I widzialam kilka filmów, gdzie mlodzi podczas tanca maja puszczane banki mydlane..... I powiem Wam..efekt jaki to dajr z fleszami aparatow i z kamera to cos cudooooownego... Kusi mnie to..ale boje się, ze jak za duzo tych baniek popeka na podlodze to, ze zwyczajnie się poslizgne i wywale... Przyjaciółka podsunela mi myśl, ze moze jak wychodzimy z kosciola...bo kosciol na uboczu zadrzewiony...wiec jesli bedzie piekna pogoda złote liście, mieniące się banki...to dopiero cos cudownego... Alr ja juz mam tuby z platkami roz kupione więc będzie za duzo tego...co myślicie o tym tancu? Któraś będzie miała?

Cytat
Goston
To widzę, że się wszyscy postanowiliście pożenić :) A potem... no właśnie oby szczęśliwa historia.

Jak już to wyjść za mąż:) mezczyzni sie zenia(czyli maja zony- płeć kobieta), a kobiety wychodza za mąż.. Nie zenia sie.

Nam dj odradzil bańki z tego względu że na podłodze może od tego być slizgo :( a też chcieliśmy banki na piereszy taniec. Więc zamiast baniek będziemy mieli ciężki dym tańczy
Co do baniek, to jestem sceptycznie nastawiona. Może pięknie wyglądają, ale też zależy jaka mieszanka będzie. Żeby nie było tak, że jakaś bańka pęknie na sukni i zostawi "tłusty" ślad. Albo właśnie będzie ślisko.
A co do ciężkiego dymu, to najładniej wygląda, jak dym nie unosi się zbyt wysoko, żeby Was nie zasłonił. Żeby wyglądało jak "taniec w chmurach". I czasami jest też tak, że dym się skrapla i też może być ślisko.

ŚLUB 2017

07 mar 2017 - 21:51:13

Cytat
Gosiek00
Cytat
EwkaP
nasze obrączki

i zaproszenia


Masz obrączki całkowicie w moim guscie:) pieeekne:) mogę zapytac ile zaplaciliscie?




po "promocji" wyszło ok 2560, ale mam 3 brylanty, których wstępnie nie chciałam.
Jeden brylant gratis, i chyba ze 20% ceny niżej.

Cytat
_Sylwia88_
Cytat
EwkaP
nasze obrączki

i zaproszenia

Piękne macie obrączki :) zaproszenia zresztą też ;)


Dzięki, obrączki szukaliśmy całkiem inne ale w ost chwili zwątpiłam i wybrałam te.

Zaproszenia sama robiłam, musze jeszcze zrobić winietki do tego, ale najpierw ogarne suknie u krawcowej bo póki co to mam termin tylko zarezerwowany.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-07 21:53 przez EwkaP.

ŚLUB 2017

08 mar 2017 - 00:21:38

Ewka gdzie kupowałaś ekopapier?

ŚLUB 2017

08 mar 2017 - 10:40:10

Kurde..wlasnie dlatego się waham. A wygląda to tak cudowniee.. Choc moze jak będzie tylko troszkę tych baniek a nie multum to się nie poslizgne... Taaak wlasnie oszukuje sama siebie;D

Kochane!

A co z podziekowaniami dla rodziców? Dziekujecie na sali? W domu? Z ta oklepana juz piosenka ,,Cudownych rodziców mam"?. A może krecicie filmik?... I jakie prezenty dla rodziców? Żeby to nie był jakis zbieracz kurzu mi chodzi..

My bedziemy kręcić film. Ale nie taki bezosobowy, jakich pełno w necie, ze biegamy po miescie z kartkami i dziekujemy za to i za tamto. To zbyt bezosobowe. My pójdziemy z kamerzysta w jakies fajne miejsce, usiadziemy i powiemy parę słów id serca. Takich bezposrednich. To bardziej takie..bliskie moim zdaniem. Na weselu sie to wyswietli tylko, da się prezenty(pomyslow braaaak!) powie sie na ucho jakies dziekuje, taniec.. To poza pierwszym tancem kolejny moment, ktory sciera Nam sen z powiek.. Oboje nie wydukamy slowa na weselu przy 130 gościach.. Tylko musze sie umowic z kamerzysta...moze go do tego czasu nie zabije(bo juz 3 razy do Niego w tej sprawie dzwonilam i dalej się nie dogadalam)... Może Tak e maju..bo juz jest piekna pogoda wtedy, a on ma czas zamontować na spokojnie.

A jakis pomysł na prezenty dla rodziców?

ŚLUB 2017

08 mar 2017 - 11:33:20

Cytat
Gosiek00
Kurde..wlasnie dlatego się waham. A wygląda to tak cudowniee.. Choc moze jak będzie tylko troszkę tych baniek a nie multum to się nie poslizgne... Taaak wlasnie oszukuje sama siebie;D

Kochane!

A co z podziekowaniami dla rodziców? Dziekujecie na sali? W domu? Z ta oklepana juz piosenka ,,Cudownych rodziców mam"?. A może krecicie filmik?... I jakie prezenty dla rodziców? Żeby to nie był jakis zbieracz kurzu mi chodzi..

My bedziemy kręcić film. Ale nie taki bezosobowy, jakich pełno w necie, ze biegamy po miescie z kartkami i dziekujemy za to i za tamto. To zbyt bezosobowe. My pójdziemy z kamerzysta w jakies fajne miejsce, usiadziemy i powiemy parę słów id serca. Takich bezposrednich. To bardziej takie..bliskie moim zdaniem. Na weselu sie to wyswietli tylko, da się prezenty(pomyslow braaaak!) powie sie na ucho jakies dziekuje, taniec.. To poza pierwszym tancem kolejny moment, ktory sciera Nam sen z powiek.. Oboje nie wydukamy slowa na weselu przy 130 gościach.. Tylko musze sie umowic z kamerzysta...moze go do tego czasu nie zabije(bo juz 3 razy do Niego w tej sprawie dzwonilam i dalej się nie dogadalam)... Może Tak e maju..bo juz jest piekna pogoda wtedy, a on ma czas zamontować na spokojnie.

A jakis pomysł na prezenty dla rodziców?
My nie będziemy tańczyć w kółeczku, żadnej piosenki "Cudownych rodziców mam" itp. Robimy baaaardzo osobiste podziękowania (głównie skierowane do moich rodziców, ale co zrobić...). Mianowicie, mam sporo wspomnień (tekstów rodziców) z dzieciństwa i później i zrobimy na zasadzie zdjęć, np. mój tata zawsze powtarzał, że "jak nie założę kapci na nogi, to mi je gwoździami przybije na stałe" i zrobimy zdjęcie, że ja jestem na boso, a mój PM w rękach trzyma młotek gwoździe i moje kapcie :D Oczywiście będę ucharakteryzowana na dziecko. Na youtube wypatrzyliśmy taki filmik i strasznie się nam spodobał. I mamy też sporo cytatów moich rodziców i niektóre z nich bezpośrednio dotyczyły mojego PM. Chcemy zrobić coś na wesoło, bo po pierwsze, mój PM nie chce dziękować swoim rodzicom (bo nie ma za bardzo za co), po drugie nie chcemy na forum wydziwiać i dziękować na pokaz, po trzecie żadnych tańców w kółeczku, a broń Boże, żebym miała zatańczyć z teściem(!).
A co do samego prezentu dla rodziców, to każda z par dostanie ten film na płytce i po jakimś drobiazgu, typu mamom kwiaty, bo obie lubią, a tatom po flaszce ich ulubionego trunku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-08 11:34 przez loczek_blond.

ŚLUB 2017

08 mar 2017 - 14:53:40

Cytat
loczek_blond
Cytat
Gosiek00
Kurde..wlasnie dlatego się waham. A wygląda to tak cudowniee.. Choc moze jak będzie tylko troszkę tych baniek a nie multum to się nie poslizgne... Taaak wlasnie oszukuje sama siebie;D

Kochane!

A co z podziekowaniami dla rodziców? Dziekujecie na sali? W domu? Z ta oklepana juz piosenka ,,Cudownych rodziców mam"?. A może krecicie filmik?... I jakie prezenty dla rodziców? Żeby to nie był jakis zbieracz kurzu mi chodzi..

My bedziemy kręcić film. Ale nie taki bezosobowy, jakich pełno w necie, ze biegamy po miescie z kartkami i dziekujemy za to i za tamto. To zbyt bezosobowe. My pójdziemy z kamerzysta w jakies fajne miejsce, usiadziemy i powiemy parę słów id serca. Takich bezposrednich. To bardziej takie..bliskie moim zdaniem. Na weselu sie to wyswietli tylko, da się prezenty(pomyslow braaaak!) powie sie na ucho jakies dziekuje, taniec.. To poza pierwszym tancem kolejny moment, ktory sciera Nam sen z powiek.. Oboje nie wydukamy slowa na weselu przy 130 gościach.. Tylko musze sie umowic z kamerzysta...moze go do tego czasu nie zabije(bo juz 3 razy do Niego w tej sprawie dzwonilam i dalej się nie dogadalam)... Może Tak e maju..bo juz jest piekna pogoda wtedy, a on ma czas zamontować na spokojnie.

A jakis pomysł na prezenty dla rodziców?
My nie będziemy tańczyć w kółeczku, żadnej piosenki "Cudownych rodziców mam" itp. Robimy baaaardzo osobiste podziękowania (głównie skierowane do moich rodziców, ale co zrobić...). Mianowicie, mam sporo wspomnień (tekstów rodziców) z dzieciństwa i później i zrobimy na zasadzie zdjęć, np. mój tata zawsze powtarzał, że "jak nie założę kapci na nogi, to mi je gwoździami przybije na stałe" i zrobimy zdjęcie, że ja jestem na boso, a mój PM w rękach trzyma młotek gwoździe i moje kapcie :D Oczywiście będę ucharakteryzowana na dziecko. Na youtube wypatrzyliśmy taki filmik i strasznie się nam spodobał. I mamy też sporo cytatów moich rodziców i niektóre z nich bezpośrednio dotyczyły mojego PM. Chcemy zrobić coś na wesoło, bo po pierwsze, mój PM nie chce dziękować swoim rodzicom (bo nie ma za bardzo za co), po drugie nie chcemy na forum wydziwiać i dziękować na pokaz, po trzecie żadnych tańców w kółeczku, a broń Boże, żebym miała zatańczyć z teściem(!).
A co do samego prezentu dla rodziców, to każda z par dostanie ten film na płytce i po jakimś drobiazgu, typu mamom kwiaty, bo obie lubią, a tatom po flaszce ich ulubionego trunku.




Mi nie chodzilo o taniec w kółeczku...jak wlasnie to sobie wyobrazilam...jestem przerazona;D;D mialam na myśli..jakas jedna fajna piosenkę normalnie goście tancza i ja z Tesciem Paweł z moją mama i jego mama i moj tata i tyle...cos takiego mialam na mysli bardziej;

ŚLUB 2017

08 mar 2017 - 17:33:39

Cytat
Gosiek00
Mi nie chodzilo o taniec w kółeczku...jak wlasnie to sobie wyobrazilam...jestem przerazona;D;D mialam na myśli..jakas jedna fajna piosenkę normalnie goście tancza i ja z Tesciem Paweł z moją mama i jego mama i moj tata i tyle...cos takiego mialam na mysli bardziej;
Ale nie mówię, że to miałaś na myśli ;)
Nie mam nic do tego, co opisałaś :) Tylko u mnie się to nie sprawdzi, bo nie przekonałabym się do zatańczenia z teściem w takim momencie (nie mam mu za co dziękować).
A wszystkie wesela, na których byłam, to wszędzie był właśnie taniec w kółeczku podczas podziękowań.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-08 20:23 przez loczek_blond.

ŚLUB 2017

08 mar 2017 - 20:00:24

Cytat
malgosiaw123
Ewka gdzie kupowałaś ekopapier?

Na all, jak chcesz to podam ci sprzedawce,
paczka 20szt kosztowała ok 5,5 jeśli dobrze pamiętam, ale jest to dosyć gruby papier bo chyba 250g, wierzch i spód kartki mają inne odcienie, widac bardzo to różnice ale mi nie przeszkadzało. Ręcznie nie da się ładnie tego zgiąć, ja mam w domu bigownicę więc ładne zgięcia są. Do tego cięcie gilotyną.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ślub na Dominikanie