Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

20 lut 2017 - 11:54:32

My czekamy na odbiór obrączek. W tym tygodniu minie miesiąc od zamówienia. Dostałam też maila, że zaproszenia poszły do druku. W marcu mamy zamiar też iść do USC po zaświadczenie, w kwietniu zaczynamy rozwozić zaproszenia, a w maju pewnie pojedziemy już spisać protokół :)

ŚLUB 2017

20 lut 2017 - 13:07:36

Ja jestem na etapie projektowania zaproszeń :D I tak naprawdę malo co mam ogarnięte,ale spoko zdążę :D

ŚLUB 2017

20 lut 2017 - 20:30:35

Ja muszę dokończyć poprawki w zaproszeniach, dosłownie kilka wkładek muszę zrobić. W niedz zaczynamy rozwozić, mamy w planie obrobić to w 2-3dni, mam nadzieję że się uda. Zostało nam 109dni. Idę wkrótce zlecić uszycie sukni, jeszcze dokładnie nie wiem jaką. Mam też zamiar kupić w ciągu miesiąca buty. Nauki zaczynamy w pierwszy piątek marca, będą trwać 5-6 piątków. Raczej będę chodzić sama, razem będziemy na 2 naukach.

ŚLUB 2017

20 lut 2017 - 20:39:25

No tak. W kwietniu jest Wielkanoc:) a to świetny okres na zaproszenia:)

Cytat
EwkaP
Ja muszę dokończyć poprawki w zaproszeniach, dosłownie kilka wkładek muszę zrobić. W niedz zaczynamy rozwozić, mamy w planie obrobić to w 2-3dni, mam nadzieję że się uda. Zostało nam 109dni. Idę wkrótce zlecić uszycie sukni, jeszcze dokładnie nie wiem jaką. Mam też zamiar kupić w ciągu miesiąca buty. Nauki zaczynamy w pierwszy piątek marca, będą trwać 5-6 piątków. Raczej będę chodzić sama, razem będziemy na 2 naukach.
/


Kochana.. A pytalas czy tak można? Bo z tego co zapytalam ksiedza(bo oboje pracujemy na zmiany i balam sie ze bedzie problem) to mysimy byc na wszystkich naukach oboje.. Jesli nie trzeba bedzie zaczynac od początku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-20 20:41 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

20 lut 2017 - 21:38:02

Zależy od miejsca. Można być osobno i póxniej samemu odrobić nauki.

ŚLUB 2017

20 lut 2017 - 21:52:31

Witajcie :)

Mam świetną propozycję dla Wszystkich, którzy biorą ślub w tym roku w Warszawie i okolicach. Jeśli macie już fotografa i chcielibyście kilka fajnych dodatkowych zdjęć za darmo to zapraszam na priv. Wszyscy na tym korzystają. Ja - bo buduję portfolio, Wy - bo im więcej dobrego tym lepiej :) Dorzucam kilka kadrów z mojego raczkującego portfolia.

Marcin :)



ŚLUB 2017

22 lut 2017 - 17:01:10

Dziewczyny my stoimy w miejscu... pracujemy na różne zmiany i nie mamy kiedy załatwiać spraw... nie mamy kiedy jechać wybrać obrączek...zaproszeń brak...inne sprawy też stoją w miejscu... Obawiam się że nie zdążymy z wszystkim ;(

ŚLUB 2017

22 lut 2017 - 17:14:14

Cytat
iwcia991
Dziewczyny my stoimy w miejscu... pracujemy na różne zmiany i nie mamy kiedy załatwiać spraw... nie mamy kiedy jechać wybrać obrączek...zaproszeń brak...inne sprawy też stoją w miejscu... Obawiam się że nie zdążymy z wszystkim ;(
Iwcia masz wesele dwa tygodnie po mnie. Ja nie mam prawie nic :P dodatkowo TŻ jest na wyjeździe. Wraca co 3 tygodnie. Konczy mu się wyjazd w marcu,a pozniej wyjezdza od 1 lipca do 1 wrzesnia czyli akurat na sam nasz ślub... Ja nie wiem jak my to wszystko ogarniemy.

ŚLUB 2017

22 lut 2017 - 17:18:06

Cytat
malgosiaw123
Cytat
iwcia991
Dziewczyny my stoimy w miejscu... pracujemy na różne zmiany i nie mamy kiedy załatwiać spraw... nie mamy kiedy jechać wybrać obrączek...zaproszeń brak...inne sprawy też stoją w miejscu... Obawiam się że nie zdążymy z wszystkim ;(
Iwcia masz wesele dwa tygodnie po mnie. Ja nie mam prawie nic :P dodatkowo TŻ jest na wyjeździe. Wraca co 3 tygodnie. Konczy mu się wyjazd w marcu,a pozniej wyjezdza od 1 lipca do 1 wrzesnia czyli akurat na sam nasz ślub... Ja nie wiem jak my to wszystko ogarniemy.

Ja jestem osoba która zawsze musi mieć wszystko załatwione i dopięte na ostatni guzik żeby później się nie gonić a tu wszystko stoi w miejscu ;(

ŚLUB 2017

22 lut 2017 - 19:13:25

Cytat
iwcia991


Ja jestem osoba która zawsze musi mieć wszystko załatwione i dopięte na ostatni guzik żeby później się nie gonić a tu wszystko stoi w miejscu ;(
Spokojnie,masz jeszcze czas :)

ŚLUB 2017

24 lut 2017 - 13:22:17

Kochana. My tez pracujemy na zmiany. Musi byc choc jeden taki dzirn kiedy wasze zmnainy sie zgraja... A jesli nie... To zrob rozeznanie sama, jak bedziesz miala czas. Wybierz np 5 mideli obtaczek ktore podobaja Ci aie najbardziej. Porob zdjecie tel. Wyslij swojemu. Zapytaj czy podibaja mu sie takie. Jesli tak niech wybierze ktore najbardziej i te zabukujcie. Jesli nie to niech on wybierze inne 5 ktore mu sie podobaja i wysle zdjecie Tobie. Wybierzcie jakies wspolne. Zabukuj sama jak juz wybierzecir.my tez tak robilismy.... Obraczki ze 3 miesiace ogladalam co jakies fajne to foto do mojego co mysli albo jakie inne...

ŚLUB 2017

25 lut 2017 - 12:57:48

My swoje obrączki jeździliśmy zamawiać jakoś po 20, chwilę przed zamknięciem. Tylko u nas było o tyle dobrze, że wiedzieliśmy od samego początku czego chcemy i nie siedzieliśmy długo. Dobraliśmy rozmiary, grubość, spisaliśmy zamówienie i tyle. Niestety żeby załatwić kwiaciarnie i cukiernie narzeczony będzie musiał brać wolne. Teraz ma taki okres w pracy, że pracuje po 7 dni...

zweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

25 lut 2017 - 22:13:26

My wreszcie zakończyliśmy poszukiwania za kamerzysta. Umowy mamy spisane i zaliczki wpłacone uff Byłam rozejrzeć się za suknią :D Za tydzień jadę do krawcowej omówić szczegóły itd. I mam pytanie do dziewczyn które szyją suknie u krawcowej... ile mniej wiecej będzie Was kosztować uszycie sukni? Wiem że dużo zależy od rodzaju sukni i materiału.
Rozglądam się za butami. Ciężko jest mi znaleźć odpowiednie ponieważ mam szczupła stopę :( jak już znajdę fajne to nie ma koloru takiego jaki bym chciała albo mają zbyt wysoki obcas zły

ŚLUB 2017

26 lut 2017 - 07:06:00

Cytat
_Sylwia88_

Rozglądam się za butami. Ciężko jest mi znaleźć odpowiednie ponieważ mam szczupła stopę :( jak już znajdę fajne to nie ma koloru takiego jaki bym chciała albo mają zbyt wysoki obcas zły

Jakich butów szukasz? Jaki kolor i wysokość obcasa?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-26 07:06 przez iwcia991.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

26 lut 2017 - 12:45:14

Widzę, że zespół to jeden z większych problemów przy organizacji wesela, drugi taki to chyba sala weselna, co? Niedawno polecono mi http://www.vanillahostel.pl ale nie mogę się zdecydować. Jeśli jest ktoś z Wrocławia, kto może był w tym hostelu to proszę o recenzję :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ŚLUB- Warszawa i okolice