Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

godzinę temu

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

15 lut 2017 - 09:45:21

Jejku, jak mnie tu długo nie było! :D Do ślubu zostało nam 5 miesięcy i 7 dni, a ja mam wrażenie, że ciągle mamy niewiele załatwione :P

ŚLUB 2017

15 lut 2017 - 12:31:23

Cytat
isiowaa
Jejku, jak mnie tu długo nie było! :D Do ślubu zostało nam 5 miesięcy i 7 dni, a ja mam wrażenie, że ciągle mamy niewiele załatwione :P

No rzeczywiście dlugo Cie nie było;)

Chyba kazda z Nas ma takie wrażenie, im blizej slubu. To się stres nazywa;p

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

15 lut 2017 - 12:42:46

trochę źle się zrozumiałyśmy, wydawało mi się, że masz mało czasu a poprawki można robi c w nieskończoność, tu się schudnie , tu przytyje i klaps. Gotową sukienkę kupujesz tuz przed ślubem i masz gwarancję, jeśli ktoś lubi bycie idealnym...

Ja tam nie mam nic przeciwko marszczeniom.

ŚLUB 2017

15 lut 2017 - 12:44:48

Cytat
isiowaa
Jejku, jak mnie tu długo nie było! :D Do ślubu zostało nam 5 miesięcy i 7 dni, a ja mam wrażenie, że ciągle mamy niewiele załatwione :P

Nam zostało 150 dni (ślub 15.07.2017). I prawie wszystko mamy już załatwione :D

ŚLUB 2017

15 lut 2017 - 13:33:58

U nas dopiero w sobotę udało się zarezerwować godzinę w kościele i powoli mogę ze wszystkim ruszać :D

ŚLUB 2017

15 lut 2017 - 14:29:01

Witam Was serdecznie :) odnośnie ślubu i wesela mam do Was pytanie czy jest ktoś z Rzeszowa badź okolic kto kojarzy zespół muzyczny OnyX, ponieważ datę mamy już zaplanowaną a co za tym idzie sala również tak samo kamerzysta i fotograf ale kolejnym etapem jest orkiestra :) Bardzo proszę o jaką kolwiek opinie bo bardzo nam zależy a nie chcemy ich brać w ciemno .. z Gory bardzo dziekujeee! :** i powodzenia dziewczyny w 2017r :)) dużo miłości!

ŚLUB 2017

15 lut 2017 - 18:49:28

Cytat
loczek_blond
Cytat
isiowaa
Jejku, jak mnie tu długo nie było! :D Do ślubu zostało nam 5 miesięcy i 7 dni, a ja mam wrażenie, że ciągle mamy niewiele załatwione :P

Nam zostało 150 dni (ślub 15.07.2017). I prawie wszystko mamy już załatwione :D


My 247 dni(czyli 3 miesiace po Tobie;p )
Wszyscy mnie strasza, ze i tak w ostatniej chwili ostatni tydzien to jeat wyscig z czasem bo i tak sie okazuje, ze cos nie pyknie jakis uslugidawca da dupy albo cos sie popsuje...;) po co byc spokojnym, jak mozna mnie straszyć;D

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

ŚLUB 2017

16 lut 2017 - 00:22:28

Hej, no my musieliśmy rezerwować wszystko ze sporym wyprzedzeniem, niby się wydaje że to dużo czasu, ale restauracje i zespoły miały już rezerwacje na dwa lata przed :) Ale bardzo zależało nam na tym fotografie <moderacja-spam> i jakoś udało nam się wcisnąć w jego kalendarz :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-20 09:50 przez moderator.

ŚLUB 2017

16 lut 2017 - 15:54:31

Cytat
Aggatt
Hej, no my musieliśmy rezerwować wszystko ze sporym wyprzedzeniem, niby się wydaje że to dużo czasu, ale restauracje i zespoły miały już rezerwacje na dwa lata przed :)

No tak Kochana! Jak wiekszosc z Nas z wyprzedzeniem:)

ŚLUB 2017

16 lut 2017 - 23:53:17

Cytat
malgorzata588
Witam Was serdecznie :) odnośnie ślubu i wesela mam do Was pytanie czy jest ktoś z Rzeszowa badź okolic kto kojarzy zespół muzyczny OnyX, ponieważ datę mamy już zaplanowaną a co za tym idzie sala również tak samo kamerzysta i fotograf ale kolejnym etapem jest orkiestra :) Bardzo proszę o jaką kolwiek opinie bo bardzo nam zależy a nie chcemy ich brać w ciemno .. z Gory bardzo dziekujeee! :** i powodzenia dziewczyny w 2017r :)) dużo miłości!

hej witaj, ja również z podkarpacia, o zepsole onyx nie slyszalam ale znajomi śmiało polecali: DEMETERS oraz LOLA BAND.

ŚLUB 2017

17 lut 2017 - 06:30:41

Cytat
karolina2906
Cytat
malgorzata588
Witam Was serdecznie :) odnośnie ślubu i wesela mam do Was pytanie czy jest ktoś z Rzeszowa badź okolic kto kojarzy zespół muzyczny OnyX, ponieważ datę mamy już zaplanowaną a co za tym idzie sala również tak samo kamerzysta i fotograf ale kolejnym etapem jest orkiestra :) Bardzo proszę o jaką kolwiek opinie bo bardzo nam zależy a nie chcemy ich brać w ciemno .. z Gory bardzo dziekujeee! :** i powodzenia dziewczyny w 2017r :)) dużo miłości!

hej witaj, ja również z podkarpacia, o zepsole onyx nie slyszalam ale znajomi śmiało polecali: DEMETERS oraz LOLA BAND.

A probowalas sprawdzic w skarbnicy wiedzy, jaka jest internet?... Napisz na facebooku, na jakiejs grupie z okolic Rzeszowa, ze poszukujesz zespolu, co radzą, polecaja i czy znaja zespol onyx. Znajdz ich nagrania na yt. Na pewno na zywo z jakiegos wesela cos bedzie.. I sprobuj poszukac normalnie piosenek jakie sami tqprza, sorawdz czy nie falszuja czy maja sluch.. Jak znajdziesz coa na zywo z wesela na yt podbij do autora popros o kontakt zapytaj jakie robia zabawy jak prowadza wesele...

Kochana... Poświęć temu troszke czasu.a sama sie swietnie dowiesz:)

ŚLUB 2017

17 lut 2017 - 23:37:51

Dziewczyny co z wystrojem głównego stołu? Litery na stole czy normalnie kwiaty? A nad stołem? Zdjecie? Lampeczki? Obraz swiety? Czy może wlasnie litery?
Widzialam w Pepco ostatnio takie kulki biale ze swiatelkiem ledowym w srodku na baterie, przepiękne, kupiłam nawet komplet do pokoju. Wyglądałyby pięknie. Polecam :) Mysle ze na kwiaty sprawdza się tez super kultowe doniczki z IKEI, te biale. Wstawie jakies zdjecie jak cos znajde.
EDIT: Kulki podobne jak na zdj.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-17 23:40 przez karolina2906.

ŚLUB 2017

18 lut 2017 - 10:45:19

Nad Nami wisi obraz taki ogromny na pol sciany... On juz jest na sali, bo jest tak jakby..wkomponowany w sciane. Na szczescie jest calkiem ladny i nowoczesny... Roza jakies obraczki..na naszym stole obowiazkowo czerwone litery i zwisajacy taki napis maz i zona.... Kusi mnie jeszcze jakies cos w rodzaju podloznego plaskiego wazonu i w nim wiazanki roz po 3 sztuki i ulozone...zeby to bylo plaskie a nie wysokie.... Ale nie wiem czy nie bedzie za duzo... Wiec musze pogadac z florystka...

ŚLUB 2017

18 lut 2017 - 23:44:15

płaski wazon może być fajny:) ja nie lubie takich wysokich wazonów bo są bardzo niebezpieczne ( ciągle sie boje że nakładając jedzenie któregoś strądze ręką :D) w dodatku strasznie zasłaniają parę młodą i średnio to wygląda :)

ŚLUB 2017

20 lut 2017 - 08:40:36

Dziewczyny,
Jak tam przygotowania? ;) cos do przodu?;) my od 20 marca zaczynamy nauki przedslubne, uczeszczamy na lekcje tanca juz:) cały czas mam wrazenie, ze o czyms zapomnialam i ze czegos przed weselem nie zalatwie....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ŚLUB- Warszawa i okolice