Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

30 sty 2017 - 11:42:01

Cytat
loczek_blond
(...) Mi też się strasznie podoba kolor chabrowy, ale mój PM woli coś jaśniejszego i stanęło na turkusie. A brzoskwinię dobrałam po to, by przełamać kolor turkusowy, żeby nie było za turkusowo :D

Moja połówka prawie na wszystko przytakuje, jeśli chodzi o sprawy organizacyjne, więc mam pewien komfort :P

ŚLUB 2017

30 sty 2017 - 12:04:05

Cytat
Gosiek00

Ja chce czerone roze z brokatem ale tylko tylko w wiazance slubnej
W kosciele- po prostu roze. Ale Kochana- ja probowalam sie z nia dogadać uwierz. Juz nawet dla świętego spokoju zgodzilam sie calkowicie na taki wystroj jaki ona chce to ona stwierdzila (bo juz nie miala argumentow) ze mam zmienic godz w kościele bo jej jest za pozno a ksiadz sie nie zgadza zrobic jej szybciej...i ze to moja wina i czy mozemy szybciej wychodzic z kosciola bez zyczen i sypania ryżem...

Takze wiesz..


Kochana... Ja mieszkam na wsi- okolo 300 mieszkancow. Wesele mam rowniez w malym miasteczku- albo wiekszej wsi jak kto woli- jakies 2500 mieszkancow. I mimo to terminy na 3 lata do przodu na sali.... Dlatego jestem w szoku. My sami czekamy 2,5 roku na sale- a mamy w pazdzierniku, chcialam w lato ale najblizszy wolny letni termin jest w 2021.. Co innego w tygodniu... Dlatego wierzyc mi sir nie chce..

To jaki wystrój Ty planujesz,że ona nie chce się zgodzić?

Z tym '21 to nie popłynęłaś trochę?
Nie wierzę,że na 4 lata do przodu całe wakacje są zajęte..

ŚLUB 2017

30 sty 2017 - 13:36:23

Cytat
malgosiaw123
Cytat
Gosiek00

Ja chce czerone roze z brokatem ale tylko tylko w wiazance slubnej
W kosciele- po prostu roze. Ale Kochana- ja probowalam sie z nia dogadać uwierz. Juz nawet dla świętego spokoju zgodzilam sie calkowicie na taki wystroj jaki ona chce to ona stwierdzila (bo juz nie miala argumentow) ze mam zmienic godz w kościele bo jej jest za pozno a ksiadz sie nie zgadza zrobic jej szybciej...i ze to moja wina i czy mozemy szybciej wychodzic z kosciola bez zyczen i sypania ryżem...

Takze wiesz..


Kochana... Ja mieszkam na wsi- okolo 300 mieszkancow. Wesele mam rowniez w malym miasteczku- albo wiekszej wsi jak kto woli- jakies 2500 mieszkancow. I mimo to terminy na 3 lata do przodu na sali.... Dlatego jestem w szoku. My sami czekamy 2,5 roku na sale- a mamy w pazdzierniku, chcialam w lato ale najblizszy wolny letni termin jest w 2021.. Co innego w tygodniu... Dlatego wierzyc mi sir nie chce..

To jaki wystrój Ty planujesz,że ona nie chce się zgodzić?

Z tym '21 to nie popłynęłaś trochę?
Nie wierzę,że na 4 lata do przodu całe wakacje są zajęte..

Kochana! My zaklepalismy sale w czerwcu 2015 roku. Jadac na sale oboje chcieliśmy w okresie czerwiec- wrzesien(bez jakieks określonej daty) wiec pytamy o letni termin..i co najbliższe 2 wolne weekendy letnie byly w 2020- juz tylko dwa weekendy i na 2021 juz tez kilka weekendow na lato zaklepanych. Na 2016 nie bylo juz nic- a na 2017 juz tylko nasz termin. Na poczatku watku gdzies pisalam z zartem ze chyba dziewczyny jak tylko zaczna szkole srednia to juz zaklepija sale nie majac jeszcze nawet narzeczonego;D

Wystrój kosciola- zdjecia tez sa na ttm watku. Jakos w lato dodawalam zdjecia... Ona chce bardzo podobne tylko inny kolor. Ale to juz niw chodzi o to ja juz dla świętego spokoju zrezygnowalam ze swojego i zgodzilam się tak jak ona chce
.. I ch...j zas ma problem o cos innego.

Cytat
Onyksowa
Cytat
loczek_blond
(...) Mi też się strasznie podoba kolor chabrowy, ale mój PM woli coś jaśniejszego i stanęło na turkusie. A brzoskwinię dobrałam po to, by przełamać kolor turkusowy, żeby nie było za turkusowo :D

Moja połówka prawie na wszystko przytakuje, jeśli chodzi o sprawy organizacyjne, więc mam pewien komfort :P



Haha!;D moj tez;D tylko pyta zawsze;kiedy, gdzie, jak dlugo trwa, i za ile;D

Cytat
Onyksowa
Cześć dziewczyny. Dawno mnie tu nie było ;) Planowany termin ślubu to 26.08.2017 r. Na dzień dzisiejszy zamówioną mamy salę, muzykę, ciasta, fotografa, muzykę, makijażystkę i fryzjerkę. Na dniach mamy podejść do księdza, by zaklepać godzinę i zamówić zaproszenia.
Na jakim Wy jesteście etapie? Co jeszcze powinnam załatwić?
Suknia też już wisi w szafie - inna niż planowałam. Czy któraś z Was będzie mieć niebieskie (raczej ciemnoniebieskie, nie błękitne) dodatki/wystrój sali? I gdzie polecacie rozejrzeć się za butami? Byleby były wygodne, ale nie białe ;)

To kup buty wczesniej to je rozchodzisz:D;) to moje;) niskie- wiec suknia uszyta do długości... Żeby nie przebierac. Juz w nich chodze. I na lekcje tanca tez w nich pojde.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-30 13:46 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

30 sty 2017 - 13:45:28

Cytat
Gosiek00
Haha!;D moj tez;D tylko pyta zawsze;kiedy, gdzie, jak dlugo trwa, i za ile;D

I ma to swoje plusy, nie da się ukryć ;) Napisz mi, proszę, co masz załatwione na tę chwilę, bo nastraszyłaś mnie :P

ŚLUB 2017

30 sty 2017 - 14:02:59

Onyksowa eh.. Wiec tak:
1.kosciol
2.nauki orzedmalzenskie dogadane zaczynamy od marca
3. Sala
4.zespol
5. Fotograf i kamerzysta
6. Kurs tanca
7. Zaproszenia i winietki
8. Ksiega gosci i pudelko na koperty
9.obraczki
10. Buty
11.welon.
12. Suknia sie szyje
13. Bus dla gosci zalatwiony
14. Cukiernia zalatwiona
15.podziękowania dla gosci
16. Ozdoby na samochod i tuby strzelajace do pierwszego tanca
17. Wystroj sali i koaciola wybrany
18. Florystka
19. ALKOHOL(prawie bym zapomnaial o tym napisac)
20. Zawieszki na alkohol
21. Bizuteria
22. Robimy rozeznanie w garniturach
23. Maijazystka
24. Fryzjerka
25. Pewnie cos jeszcze o czym zapimnialam napisać:)

Cytat
Gosiek00
Onyksowa eh.. Wiec tak:
1.kosciol
2.nauki orzedmalzenskie dogadane zaczynamy od marca
3. Sala
4.zespol
5. Fotograf i kamerzysta
6. Kurs tanca
7. Zaproszenia i winietki
8. Ksiega gosci i pudelko na koperty
9.obraczki
10. Buty
11.welon.
12. Suknia sie szyje
13. Bus dla gosci zalatwiony
14. Cukiernia zalatwiona
15.podziękowania dla gosci
16. Ozdoby na samochod i tuby strzelajace do pierwszego tanca
17. Wystroj sali i koaciola wybrany
18. Florystka
19. ALKOHOL(prawie bym zapomnaial o tym napisac)
20. Zawieszki na alkohol
21. Bizuteria
22. Robimy rozeznanie w garniturach
23. Maijazystka
24. Fryzjerka
25. Samochod
26. Pewnie cos jeszcze o czym zapimnialam napisać:)

No wlasnie;p
27. Piosenka na pierwszy taniec
28. Kolor przedowni i kwiaty



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-30 14:08 przez Gosiek00.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

30 sty 2017 - 14:16:55

Co do sukienki, nie boisz się, ze coś pójdzie nie tak?? Gdzieś coś będzie zwisać, marszczyć się. Taniej to nie znaczy lepiej. Ja wolałabym już kupić gotową sukienkę np. od Vissavi. Mają teraz nową kolekcję.

ŚLUB 2017

30 sty 2017 - 14:28:51

Cytat
emem88
Co do sukienki, nie boisz się, ze coś pójdzie nie tak?? Gdzieś coś będzie zwisać, marszczyć się. Taniej to nie znaczy lepiej. Ja wolałabym już kupić gotową sukienkę np. od Vissavi. Mają teraz nową kolekcję.


Zwisac? Marszczyc? A od czego sa poprawki?
Czy mi się wydaje czy to reklama?

ŚLUB 2017

30 sty 2017 - 14:43:41

@Gosiek00 to rzeczywiście, sporo już masz. Kościół i nauki przedmałżeńskie dopiero przed nami. W lutym myślę, że już zabierzemy się konkretnie za ten temat, nie ma co odkładać na potem. Co do kursu - mój luby broni się przed nim rękami i nogami, więc nie wiem co z tego wyniknie. :/ Zaproszenia mamy wybrane, winietki będę robić sama, tak samo jak księgę gości i pudło na koperty. Upatrzone mamy też obrączki i biżuterię. Z poważniejszych rzeczy zostaje nam garnitur, buty, bus i noclegi dla gości. Ozdoby na auto odpadają - wynajmujemy samochód z dekoracją.
A jakie masz podziękowania dla gości i rodziców?

ŚLUB 2017

30 sty 2017 - 14:56:28

Cytat
Gosiek00

Wystrój kosciola- zdjecia tez sa na ttm watku. Jakos w lato dodawalam zdjecia... Ona chce bardzo podobne tylko inny kolor. Ale to juz niw chodzi o to ja juz dla świętego spokoju zrezygnowalam ze swojego i zgodzilam się tak jak ona chce
.. I ch...j zas ma problem o cos innego.


znalazłam i jednak pisałaś tam o bukietach róż z brokatem w kościele i płatkami rozsypanymi wzdłuż ławek :P Mnie by to w ogóle nie pasowało do stylu mojego wesela i też bym się nie chciała godzić na czerwone róże. Uważam,że jeśli chodzi o kościół to najbezpieczniej go stroić na jasne,białe i pudrowe kolory,bo to jednak najbardziej pasują do wszystkim par młodych.

ŚLUB 2017

30 sty 2017 - 14:59:51

Cytat
Onyksowa
@Gosiek00 to rzeczywiście, sporo już masz. Kościół i nauki przedmałżeńskie dopiero przed nami. W lutym myślę, że już zabierzemy się konkretnie za ten temat, nie ma co odkładać na potem. Co do kursu - mój luby broni się przed nim rękami i nogami, więc nie wiem co z tego wyniknie. :/ Zaproszenia mamy wybrane, winietki będę robić sama, tak samo jak księgę gości i pudło na koperty. Upatrzone mamy też obrączki i biżuterię. Z poważniejszych rzeczy zostaje nam garnitur, buty, bus i noclegi dla gości. Ozdoby na auto odpadają - wynajmujemy samochód z dekoracją.
A jakie masz podziękowania dla gości i rodziców?


Mój tez sie bardzoooooo broni przed kursem tańca. Ale jak go uswiadomilam ze ze mna moze sie jakos tam pokolysa ale bedzie w centum uwagi, ze sa konkursy ze musi zatańczyć ze swiadkowa swoja siostra moja mama, jego mama i ze jest odbijany i w ogole ze wszystkim...to dopiero do niego dotarlo ze musi umiec do porzadku tanczyc a nie tak jak my sie kolysamy jak pokraki. I stwiwrdzil ze wazniejsze to umiec tanczyc niz wstydzic sie kursu i ze na wlasnym weselu nie może sobie zrobic wstydu...

Co do nauk- zorientuj sie szybciej. Bo np u Nas sa co 3 miesiacem i jeśli nie zdazysz wbic sie na marcowe to masz potem dopiero w połowie czerwca...a co jesli slub na pocZatku czerwca? Klops... No wlasnie.

Podziekowania dla gości- magnesy- dodawalam chyba gdizes tez zdjecie na forum
Pierw chcialam cZekoladki...ale potem pomyslalam ze czekoladke kazdy zje i papierek wyrzuci i dupa a nis pamiatka... Podziekowania dla rodzicow... Eh. Ciezki tematm na. Pewno bedziemy krecic wiosna filmik na podziekowanie.. A co do tego. Mysle o koszach upominkowych i nie wiem jakims bilecie na spa dla mam i nie wiem co sla taty... Eh. Przegladam wlasnie neta i szukam inspiracji. W dzien naszego wesela najblizsza kuzynka mojego TZ ma urodziny...wiec tez trzeba choc jakis drobiazg znalezc.. Garnitur dopiero na lato bedziemy kupowac. W lipcu przed Nami jeszcze qesele mojej kuzynki.. Wczoraj mnie narzeczony zapytal czy ma kupic dwa garnitury...kurde zabil mnie tym bo nie wiem..


Alkohol masz??

Cytat
malgosiaw123
Cytat
Gosiek00

Wystrój kosciola- zdjecia tez sa na ttm watku. Jakos w lato dodawalam zdjecia... Ona chce bardzo podobne tylko inny kolor. Ale to juz niw chodzi o to ja juz dla świętego spokoju zrezygnowalam ze swojego i zgodzilam się tak jak ona chce
.. I ch...j zas ma problem o cos innego.


znalazłam i jednak pisałaś tam o bukietach róż z brokatem w kościele i płatkami rozsypanymi wzdłuż ławek :P Mnie by to w ogóle nie pasowało do stylu mojego wesela i też bym się nie chciała godzić na czerwone róże. Uważam,że jeśli chodzi o kościół to najbezpieczniej go stroić na jasne,białe i pudrowe kolory,bo to jednak najbardziej pasują do wszystkim par młodych.

Okey. Moja wizja sie zmienila. I czy Ty nie rozumiesz, ze to juz nie chodzi o wystroj kościoła??... Napisalam przeciez ze całkowicie jestem w stanie z tego zrezygmowac i niech sobie robi co chce w tym kościele.. To wylicza mi czas jak dlugo mam wychodzic z kosciola, ze mam zmienic godzine mszy i miliaed innych problemow.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-30 15:17 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

30 sty 2017 - 15:17:48

Z tego co się orientowałam, w mojej okolicy są weekendowe, ekspresowe kursy przedmałżeńskie i na taki chcemy się załapać. Ale masz rację, już teraz trzeba by było się zorientować co i jak.
Co do upominków dla gości - też myślę o magnesach. Moim zdaniem to drobna, ale bardzo miła rzecz. :) Nie mam pojęcia natomiast, co dla rodziców, zwłaszcza, że moi dzień wcześniej będą mieli swoją rocznicę ślubu. :(
Jeśli chodzi o kurs, muszę spróbować z tymi samymi argumentami u swojego lubego. Chodzi mi po głowie, by włączyć w domu muzykę, wziąć go w obroty i sam się zorientuje ile pamięta z tańczenia na weselach u kumpli :P

ŚLUB 2017

30 sty 2017 - 15:37:26

Cytat
Onyksowa
Z tego co się orientowałam, w mojej okolicy są weekendowe, ekspresowe kursy przedmałżeńskie i na taki chcemy się załapać. Ale masz rację, już teraz trzeba by było się zorientować co i jak.
Co do upominków dla gości - też myślę o magnesach. Moim zdaniem to drobna, ale bardzo miła rzecz. :) Nie mam pojęcia natomiast, co dla rodziców, zwłaszcza, że moi dzień wcześniej będą mieli swoją rocznicę ślubu. :(
Jeśli chodzi o kurs, muszę spróbować z tymi samymi argumentami u swojego lubego. Chodzi mi po głowie, by włączyć w domu muzykę, wziąć go w obroty i sam się zorientuje ile pamięta z tańczenia na weselach u kumpli :P

Probowalam dodac zdjecie tych magensow... Ale robie to tel i caly czas mam informacje ze mam za duzy rozmiar pliku..

Ja jeszcze 2 tyg temu tez chcialam weekendowe. Jak sie dowiedzialam, ze w normalnym trybie sa tylko 4 nauki po 2 godz i kosztuje to 200 zl mnien niz weekendowe... To stqiwrdzilam ze szkoda marnowac weekend i jednak idziemy w normalnym trybie..


Coo do muzyki w domu- tez probowalam. Powiem tak. Ogolnie jakies pojecie o tancu mamy oboje.. Ze wiesz 2 na 1 czy jak to sie tam nazywa na 3. Jakies obroty... I to taki stndarowy kolysacz jaki potrafi kazdy...ale wydaje mi sie ze wygladamy jak pokraki...i jednak to troche za malo. Przydaloby sie poznać jeszcze jakies kroki. Zwlaszcza do pierwszego tanca jalis walc albo coś.. A poza tym..ja mam wrazenie, ze ja kompletnie nie czuje ryrmu..:)

ŚLUB 2017

30 sty 2017 - 16:24:52

Cytat
Gosiek00


Okey. Moja wizja sie zmienila. I czy Ty nie rozumiesz, ze to juz nie chodzi o wystroj kościoła??... Napisalam przeciez ze całkowicie jestem w stanie z tego zrezygmowac i niech sobie robi co chce w tym kościele.. To wylicza mi czas jak dlugo mam wychodzic z kosciola, ze mam zmienic godzine mszy i miliaed innych problemow.

To w końcu do jakiego kompromisu doszłyście?

No to olej jej gadanie. Niech sobie gada co chce,jesteś zapisana na tą godzinę i tyle. Przecież nie będziesz przeganiać gości,bo jej się spieszy. Nie ma co się spinać na darmo.

ŚLUB 2017

30 sty 2017 - 17:27:44

Cytat
malgosiaw123
Cytat
Gosiek00


Okey. Moja wizja sie zmienila. I czy Ty nie rozumiesz, ze to juz nie chodzi o wystroj kościoła??... Napisalam przeciez ze całkowicie jestem w stanie z tego zrezygmowac i niech sobie robi co chce w tym kościele.. To wylicza mi czas jak dlugo mam wychodzic z kosciola, ze mam zmienic godzine mszy i miliaed innych problemow.

To w końcu do jakiego kompromisu doszłyście?

No to olej jej gadanie. Niech sobie gada co chce,jesteś zapisana na tą godzinę i tyle. Przecież nie będziesz przeganiać gości,bo jej się spieszy. Nie ma co się spinać na darmo.

Do żadnego. Od kilku dni nie rozmawiamy. Sprawa sir jeszcze nie zakonczyla.

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

01 lut 2017 - 16:13:27

Dziewczyny mam pytanie ile płacicie za wystrój sali weselnej?:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezenty na walentynki- propozycje