Obecnie rozmawiamy o:

kombinezon damski

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

37 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

54 minut temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

24 sty 2017 - 13:55:44

Cześć dziewczyny. Dawno mnie tu nie było ;) Planowany termin ślubu to 26.08.2017 r. Na dzień dzisiejszy zamówioną mamy salę, muzykę, ciasta, fotografa, muzykę, makijażystkę i fryzjerkę. Na dniach mamy podejść do księdza, by zaklepać godzinę i zamówić zaproszenia.
Na jakim Wy jesteście etapie? Co jeszcze powinnam załatwić?
Suknia też już wisi w szafie - inna niż planowałam. Czy któraś z Was będzie mieć niebieskie (raczej ciemnoniebieskie, nie błękitne) dodatki/wystrój sali? I gdzie polecacie rozejrzeć się za butami? Byleby były wygodne, ale nie białe ;)

ŚLUB 2017

24 sty 2017 - 18:40:09

Cytat
Onyksowa
Cześć dziewczyny. Dawno mnie tu nie było ;) Planowany termin ślubu to 26.08.2017 r. Na dzień dzisiejszy zamówioną mamy salę, muzykę, ciasta, fotografa, muzykę, makijażystkę i fryzjerkę. Na dniach mamy podejść do księdza, by zaklepać godzinę i zamówić zaproszenia.
Na jakim Wy jesteście etapie? Co jeszcze powinnam załatwić?
Suknia też już wisi w szafie - inna niż planowałam. Czy któraś z Was będzie mieć niebieskie (raczej ciemnoniebieskie, nie błękitne) dodatki/wystrój sali? I gdzie polecacie rozejrzeć się za butami? Byleby były wygodne, ale nie białe ;)
Moja koleżanka miała na swoim ślubie dodatki w kolorze chabrowym. My będziemy mieć turkus z brzoskwinią

ŚLUB 2017

24 sty 2017 - 22:37:49

Cytat
Onyksowa
Cześć dziewczyny. Dawno mnie tu nie było ;) Planowany termin ślubu to 26.08.2017 r. Na dzień dzisiejszy zamówioną mamy salę, muzykę, ciasta, fotografa, muzykę, makijażystkę i fryzjerkę. Na dniach mamy podejść do księdza, by zaklepać godzinę i zamówić zaproszenia.
Na jakim Wy jesteście etapie? Co jeszcze powinnam załatwić?
Suknia też już wisi w szafie - inna niż planowałam. Czy któraś z Was będzie mieć niebieskie (raczej ciemnoniebieskie, nie błękitne) dodatki/wystrój sali? I gdzie polecacie rozejrzeć się za butami? Byleby były wygodne, ale nie białe ;)



Moja droga- masz zaległości w czytaniu skoro nie wiesz, co ktora z Nas ma juz zalatwione;) ja mam slub w pazdzierniku a zalatwione wiecej niz Ty:) ja tez wahalam sie pomiedzy ciemnoniebieskim a czerwonym.... Ale padlo na czerwone:) buty tez mnie kusily czerwone ale wybrałam jednak biale.. Kochana, jest karnawal w kazdym sklepie kupisz teraz buty we wszystkich kolorach tęczy:).

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

24 sty 2017 - 23:41:44

Ja planuję zrobić ślub w kolorach chabrowym i czerwonym:) albo samym chabrowym:)

Onyksowa jakie kwiaty będziesz miała?:)

Gosiek00 nie denerwuj się. U Nas na umowie też była wzmianka o ,,podrożeniu'' wszystkiego, ale dogadaliśmy to z właścicielem i zaznaczone mamy jako, że Nas to nie dotyczy. Więc współczuje, że płacisz więcej, ale mogliście umowę przeczytać dokładniej i dogadać się z właścicielem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-24 23:46 przez KatKa94.

ŚLUB 2017

26 sty 2017 - 12:43:55

U nas przygotowania trwają :) Ostatnio zdecydowaliśmy się, że nie robimy poprawin w lokalu - myślimy o jakimś grillu dla najbliższych, taka luźniejsza atmosfera. Suknia kupiona, a początkowo zarzekałam się, że wypożyczę :) Zaproszenia zamawiamy w sobotę - udało nam się znaleźć tanie, ładne zaproszenia robione niedaleko naszej miejscowości (wklejam zdjęcie). Teraz szukam księgi gości z ankietami weselnymi (żeby było coś innego), ale nic mi nie odpowiada (:P) i najprawdopodobniej zaprojektuje nam je dziewczyna mojego brata, która studiuje grafikę i pracuje w firmie graficznej. U księdza byliśmy wczoraj - data i godzina ustalona, a nauki zaczynamy w następną sobotę. No i ciągle szukam pomysłów na dekorację sali, kościoła - inspiracji pełno, ale jak trzeba się zdecydować to nie wiem na co. Jedyne co pewne to, że w bukiecie muszą być piwonie :)



niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 3/5

ŚLUB 2017

26 sty 2017 - 13:41:00

Dołączam się dziewczyny do tematu. Mianowicie planujemy z narzeczonym śłub w sierpniu tego roku. Ogólnie jesteśmy na samym początku przygotowań. Dodam,że oświadczył mi się na te święta, ale nie chcemy długo czekać ( szczególnie,że udało nam się znaleźć naprawdę fajna sale, o której długo wcześniej myśleliśmy....).

Obecnie zastanawiam się nad samochodem. Chciałabym coś retro. Co sądzicie o takim Citroenie:


ŚLUB 2017

27 sty 2017 - 09:36:10

Cytat
kasia30004
Dołączam się dziewczyny do tematu. Mianowicie planujemy z narzeczonym śłub w sierpniu tego roku. Ogólnie jesteśmy na samym początku przygotowań. Dodam,że oświadczył mi się na te święta, ale nie chcemy długo czekać ( szczególnie,że udało nam się znaleźć naprawdę fajna sale, o której długo wcześniej myśleliśmy....).

Obecnie zastanawiam się nad samochodem. Chciałabym coś retro. Co sądzicie o takim Citroenie:


Gratuluję!tańczy
Nie wierzę, ze znaleźliście wolny weekend na sali w sezonie(lato) na pół roku przed.....

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

ŚLUB 2017

27 sty 2017 - 09:42:28

My organizujemy wesele w Best Western Premier w Krakowie. Bardzo ładnie miejsce, może ktoś z was był. Ja byłam na weselu znajomych i tak mi sie spodobało, że razem z narzeczonym zdecydowaliśmy, ze my również tam będziemy robić.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 3/5

ŚLUB 2017

27 sty 2017 - 12:52:26

Cytat
Gosiek00
Cytat
kasia30004
Dołączam się dziewczyny do tematu. Mianowicie planujemy z narzeczonym śłub w sierpniu tego roku. Ogólnie jesteśmy na samym początku przygotowań. Dodam,że oświadczył mi się na te święta, ale nie chcemy długo czekać ( szczególnie,że udało nam się znaleźć naprawdę fajna sale, o której długo wcześniej myśleliśmy....).

Obecnie zastanawiam się nad samochodem. Chciałabym coś retro. Co sądzicie o takim Citroenie:


Gratuluję!tańczy
Nie wierzę, ze znaleźliście wolny weekend na sali w sezonie(lato) na pół roku przed.....

A dziękuję :) Nie było problemu z tym ponieważ wesele bedzie na 60 osób.No i mieszkamy w średnim miescie ta wiec podejrzewam,że nie jest tak trudno jak w dużychmiastach.

ŚLUB 2017

27 sty 2017 - 16:08:18

Hej,dawno mnie nie było,nie wiem czy ktoś jeszcze mnie pamięta...
Pobieżnie nadrobiłam wątek i przyznam szczerze,że trochę się uśmiałam :D niektórzy w niezłą obsesję ślubną popadli widzę ;)
Przypominam,że slubuję w sierpniu,a mamy na razie salę,zespół,foto i wideo,zaklepany termin w kosciele,makijażystkę no i ja mam suknię i to by bylo na tyle :D
I wcale nie uważam,że jestem w czarnej d** :D
Teraz trochę będziemy mieli trudniej,bo 4 miesiące bedziemy mieli wyjęte z zycia ze względu na pracę TŻ,ale co zrobić.

Cytat
Gosiek00


I dobija mnie ta laska, ktora ma wesele w mojej parafii, wtedy kiedy ja. Już miesiąc sie z nia uzeram... Ciagle jej cos nie pasuje. I jej zdaniem powinnam zmienic wizje swojego wymarzonego wesela, wtstroju i samochodu na takie jakie ona chce... A moja Florystka juz na nia kurwi..
Wiesz uważam,że powinnyście się jakoś dogadać,a nie za wszelką cenę obydwie próbujecie przeforsować swoją rację.
Jakie ona chce kwiaty,że Tobie nie pasują?
Wiesz ja też nie chciałabym czerwonych róż z brokatem,a chyba takie planujesz? bo jednak nie do każdego motywu weselnego pasują.
Przecież nie musisz zmieniać od razu całej swojej wizji. Co z tego,że kościół będzie w trochę innej tonacji niż całe wesele? Chyba nie to w tym dniu jest najważniejsze?>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-27 16:17 przez malgosiaw123.

ŚLUB 2017

27 sty 2017 - 21:49:55

My zdecydowaliśmy się na kolor pomarańczowy ( różne odcienie tego koloru). W lutym jedziemy wybierać obrączki i załatwiać będziemy samochód do ślubu.

ŚLUB 2017

28 sty 2017 - 12:21:11

Cytat
malgosiaw123
Hej,dawno mnie nie było,nie wiem czy ktoś jeszcze mnie pamięta...
Pobieżnie nadrobiłam wątek i przyznam szczerze,że trochę się uśmiałam :D niektórzy w niezłą obsesję ślubną popadli widzę ;)
Przypominam,że slubuję w sierpniu,a mamy na razie salę,zespół,foto i wideo,zaklepany termin w kosciele,makijażystkę no i ja mam suknię i to by bylo na tyle :D
I wcale nie uważam,że jestem w czarnej d** :D
Teraz trochę będziemy mieli trudniej,bo 4 miesiące bedziemy mieli wyjęte z zycia ze względu na pracę TŻ,ale co zrobić.

Cytat
Gosiek00


I dobija mnie ta laska, ktora ma wesele w mojej parafii, wtedy kiedy ja. Już miesiąc sie z nia uzeram... Ciagle jej cos nie pasuje. I jej zdaniem powinnam zmienic wizje swojego wymarzonego wesela, wtstroju i samochodu na takie jakie ona chce... A moja Florystka juz na nia kurwi..
Wiesz uważam,że powinnyście się jakoś dogadać,a nie za wszelką cenę obydwie próbujecie przeforsować swoją rację.
Jakie ona chce kwiaty,że Tobie nie pasują?
Wiesz ja też nie chciałabym czerwonych róż z brokatem,a chyba takie planujesz? bo jednak nie do każdego motywu weselnego pasują.
Przecież nie musisz zmieniać od razu całej swojej wizji. Co z tego,że kościół będzie w trochę innej tonacji niż całe wesele? Chyba nie to w tym dniu jest najważniejsze?>

Ja chce czerone roze z brokatem ale tylko tylko w wiazance slubnej
W kosciele- po prostu roze. Ale Kochana- ja probowalam sie z nia dogadać uwierz. Juz nawet dla świętego spokoju zgodzilam sie calkowicie na taki wystroj jaki ona chce to ona stwierdzila (bo juz nie miala argumentow) ze mam zmienic godz w kościele bo jej jest za pozno a ksiadz sie nie zgadza zrobic jej szybciej...i ze to moja wina i czy mozemy szybciej wychodzic z kosciola bez zyczen i sypania ryżem...

Takze wiesz..

Cytat
iwcia991
My zdecydowaliśmy się na kolor pomarańczowy ( różne odcienie tego koloru). W lutym jedziemy wybierać obrączki i załatwiać będziemy samochód do ślubu.


Kiedy macie wesele, bo nie pamietam?:)

My wczoraj podpisalismy umowe z busem do rozwizenia gosci.. Do slubu transport tez mamy- zawiezie Nas swoim autem moj szwagier. To najnowsze audii takze tańczy i obraczki tez mam;)

Od 8 lutego zaczynamy lekce tanca. A od marca nauki:)

Cytat
kasia30004
Cytat
Gosiek00
Cytat
kasia30004
Dołączam się dziewczyny do tematu. Mianowicie planujemy z narzeczonym śłub w sierpniu tego roku. Ogólnie jesteśmy na samym początku przygotowań. Dodam,że oświadczył mi się na te święta, ale nie chcemy długo czekać ( szczególnie,że udało nam się znaleźć naprawdę fajna sale, o której długo wcześniej myśleliśmy....).

Obecnie zastanawiam się nad samochodem. Chciałabym coś retro. Co sądzicie o takim Citroenie:


Gratuluję!tańczy
Nie wierzę, ze znaleźliście wolny weekend na sali w sezonie(lato) na pół roku przed.....

A dziękuję :) Nie było problemu z tym ponieważ wesele bedzie na 60 osób.No i mieszkamy w średnim miescie ta wiec podejrzewam,że nie jest tak trudno jak w dużychmiastach.

Kochana... Ja mieszkam na wsi- okolo 300 mieszkancow. Wesele mam rowniez w malym miasteczku- albo wiekszej wsi jak kto woli- jakies 2500 mieszkancow. I mimo to terminy na 3 lata do przodu na sali.... Dlatego jestem w szoku. My sami czekamy 2,5 roku na sale- a mamy w pazdzierniku, chcialam w lato ale najblizszy wolny letni termin jest w 2021.. Co innego w tygodniu... Dlatego wierzyc mi sir nie chce..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-28 12:36 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

28 sty 2017 - 15:33:08

Cytat
Gosiek00


Cytat
iwcia991
My zdecydowaliśmy się na kolor pomarańczowy ( różne odcienie tego koloru). W lutym jedziemy wybierać obrączki i załatwiać będziemy samochód do ślubu.


Kiedy macie wesele, bo nie pamietam?:)

Mamy ślub 26.08 więc jeszcze trochę zostało



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-29 11:07 przez iwcia991.

ŚLUB 2017

30 sty 2017 - 11:20:37

@Gosiek00 tak, jestem w tyle, jeśli chodzi o czytanie :P Zaglądać tu mogę na chwilkę w pracy, więc mam zaległości, nie da się ukryć :( Pochwal się, co macie już załatwione, bo ciągle boję się, że o czymś zapomniałam. Jestem ostatnio zakręcona jak słoik na zimę i nie trudno o przeoczenie czegoś ;) Wiem, że butów w sklepach jest multum. Ale chodzi mi o coś sprawdzonego, naprawdę wygodnego, w czym przetańczę całą noc. Może potraficie coś polecić?
@KatKa94 - bukiet chcę mniej więcej taki:

\
@loczek_blond ten kolor, który wybraliśmy to właściwie chabrowy (zapomniałam jak się nazywa, pisząc ostatni post :P ). I jak Ci się podobał taki kolor? Ja zachorowałam na jego punkcie. Wydaje mi się taki elegancki. ;)

ŚLUB 2017

30 sty 2017 - 11:29:21

Cytat
Onyksowa
@loczek_blond ten kolor, który wybraliśmy to właściwie chabrowy (zapomniałam jak się nazywa, pisząc ostatni post :P ). I jak Ci się podobał taki kolor? Ja zachorowałam na jego punkcie. Wydaje mi się taki elegancki. ;)

Wyglądało rewelacyjnie! Na poprawiny też wybrała sukienkę w kolorze chabrowym :)

Mi też się strasznie podoba kolor chabrowy, ale mój PM woli coś jaśniejszego i stanęło na turkusie. A brzoskwinię dobrałam po to, by przełamać kolor turkusowy, żeby nie było za turkusowo :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezenty na walentynki- propozycje