Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

12 lip 2017 - 09:22:41

sukniaslubnaja

Po raz kolejny próbuje Wam wkleic zdjęcie mojej sukni... Nie wiem czy tym razem sie udało(robie to juz i z telefonu i z laptopa)..
Nam zostalo rowno 100 dni!!

Szkoda, ze to forum tak milczy.
Zamowilam podiekowania dla rodziców. W tym tygodniu powinny byc, to jak przyjadą to wkleje wam foto!;) zamowilam tez platki róż na stol, girlnde z perel i czerwony tiul na stół... Nie bede miala kwiatow na stolach. Tylko na dlugosc czerwony tiul, posypane platkami roz i ozdobione girlanda na zmiane biala i czerwoną. Kwiaty- a właściwie podłużny stroik beda tylko na Naszym stole...

Mama sie mnie wczoraj pytala kiedy idziemy spisywać protokół, bo ta dziewczyna, która ma slub u mnie w kościele tego dnia co ja, juz nawrt na zapowiedzi dala...bo pierwsza zapowiedz juz leciała... My pojdziemy pod koniec miesiąca albo na początku sierpnia.

ŚLUB 2017

12 lip 2017 - 10:23:58

Gosiek a z suknia wszystko ok ? Pasuje ? Może rozmiar za duzy tych zdjęć?

ŚLUB 2017

12 lip 2017 - 10:32:14

@madziaalneka tak, długi welon będę miała do kościoła, a na sale już krótki. Kościół jest malutki, więc nawet jakby się trochę ciągnął to nie bardzo to odczuję :D
Dzisiaj kończę drukować winietki i w sumie wyszło nam 112 osób licząc nas i obsługę techniczną. Odmówiło nam w sumie 60 osób, ale większość nie mieszka w Polsce, więc myślę, że to i tak dobry wynik :)

@Gosiek00 ja wstawiam zdjęcia kilkając dodaj zdjęcie, później wybierz plik, dodaj i jak przeniesie na stronę to przycisk wstaw obrazek do treści :)

ŚLUB 2017

12 lip 2017 - 10:46:43

Cytat
isiowaa
@madziaalneka tak, długi welon będę miała do kościoła, a na sale już krótki. Kościół jest malutki, więc nawet jakby się trochę ciągnął to nie bardzo to odczuję :D
Dzisiaj kończę drukować winietki i w sumie wyszło nam 112 osób licząc nas i obsługę techniczną. Odmówiło nam w sumie 60 osób, ale większość nie mieszka w Polsce, więc myślę, że to i tak dobry wynik :)

@Gosiek00 ja wstawiam zdjęcia kilkając dodaj zdjęcie, później wybierz plik, dodaj i jak przeniesie na stronę to przycisk wstaw obrazek do treści :)


Kochana, ja też tak robie... I nie chce dodać. Juz probuje na rozne metody. Juz 4 razy zmniejszalam wielkość i nic... Niedlugo nie będzie co zmniejszac;D

Tak z suknia, wszystko ok- co prawda wydaje mi sie lilka milimetrow za długa- ale może to zludzenie ze wzgledu na to ze jak mierzylam ta suknie to mialam tak spalone sloncem plecy ze nie byla do konca zawiazana tak tylko zlapana na gorze zeby sie trzymala i moze jak ja cala zaciagne na gorsecie to sie uniesie... A jak nie to jestem umowiona ze moja krawcowa podjedzie we wrzesniu- lub ja do niej i wtedy ewentualnie skróci.. A przypominam, ze mialam suknie szyta bez żadnych przymiarek!!;D sama( a właściwie moja siostra) pobrala miare wyslalam jej, pokazalam co chce i suknia przyszla gotowa
isiowa masakrycznie dużo osob Wam odmówiło... Az się boje jak bedzie u Nas!


Juhu!! Po 300 probach sie udalo!;D sorry za jakoac zdjecia...ale robila je moja mama...moim telefonem...wpierw nagrywajac 100 filmow- wiec to i tak sukces-ze jakiekolwiek foto mam

Tak wygląda gorset... Drapowania i kornki. Suknia troche odstaje, bo jak wspomnialam nie byla do konca zawiazana...a jakby cos to we wrzesniu mam poprawke jak bede chciala... Mam jeszcze mozliwosc dopiecia szelki do przelozenia przez glowe- chcialam Wam wyslac foto- ale moja mama nakrecila filmik zamiast zrobic zdjecia- i tego sie zmniejszyc nie da;D

Cytat
madziaalneka
My byliśmy nad morzem w weekend. Ale na poślubna jedziemy dopiero w zimie do ciepłych krajów :) zobaczymy jak to będzie. Właśnie kończyny urządzać salon i kuchnie :D wrzucam zdjęcia bez głów :D

Piękna! Szkoda, ze nie widać w całej okazałości..

Cytat
isiowaa
@madziaalneka stresować to się w ogóle nie stresuję. Złapie mnie pewnie dopiero jak po spowiedzi będziemy jechać do narzeczonego zawieźć resztę rzeczy, a później na salę :D Suknia wygląda tak. Moja mama stwierdziła, że wyglądam w niej bardzo dobrze, jak na swój rozmiar (46-48) :)

[attachment 998990 bezfejsa.png]

Noo boska! Kroj podobny do mojej- bo jestesmy podobnej postory i podobno to najlorzystniejszy kroj...;D jedyne co.. Moim zdaniem, ten welon troszkę nie korzystnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-12 12:01 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

12 lip 2017 - 17:30:25

@Gosiek00 Pięknie wyglądasz naprawdę ! Czekam na zdjęcia już po poprawkach ;) koniecznie. Wysłałbym wam więcej ale od fotografa na razie dostaliśmy trzy zdjęcia reszta za miesiąc bo mają teraz dużo pracy i zgodziliśmy się na taki czas oczekiwania. A głowy obcięłam bo mąż prosił :D czasami sobie razem czytamy wpisy :D @Gosiek00 zazdroszczę że na odległość i takie cudo ci wyszło, a ja pod kontrolą i miesiąc przed ślubem musiałam zmienić projekt sukni bo nie było co poprwiac :( to było najgorsze podczas planowania ślubu i nikomu tego nie życzę :D

ŚLUB 2017

12 lip 2017 - 17:37:00

Hej hej.
Może ktoś pomoże,
Moja przyjaciółka ma ślub w sierpniu w przepięknym pałacu w Lubostroniu (polecam zobaczyć) i teraz moje pytanie.
W co się ubrać? Nie mam pojęcia a w sklepach puchy.
Jakieś pomysły?

ŚLUB 2017

12 lip 2017 - 18:26:48

Ja na wesele (15.07) kuzynki wybrałam taką suknie.
Będę świadkową i nie ma problemu z tym, ze sukienka jest biała.


ŚLUB 2017

12 lip 2017 - 18:36:06

Cytat
madziaalneka
@Gosiek00 Pięknie wyglądasz naprawdę ! Czekam na zdjęcia już po poprawkach ;) koniecznie. Wysłałbym wam więcej ale od fotografa na razie dostaliśmy trzy zdjęcia reszta za miesiąc bo mają teraz dużo pracy i zgodziliśmy się na taki czas oczekiwania. A głowy obcięłam bo mąż prosił :D czasami sobie razem czytamy wpisy :D @Gosiek00 zazdroszczę że na odległość i takie cudo ci wyszło, a ja pod kontrolą i miesiąc przed ślubem musiałam zmienić projekt sukni bo nie było co poprwiac :( to było najgorsze podczas planowania ślubu i nikomu tego nie życzę :D

Dziękujętańczy zwłaszcza, ze jestem podobnej budowy i rozmiarowki co isiowa wiec uszyć suknie na odległość, bez zadnej przymiarki- w ktorej w dodatku wyglądam tak bardzo korzystnie- to sztuka!;D mówiłam- mam czarodziejke zamiast krawcowejsupertańczy:Dtak


Ps. Mój,,Mąż"- jak to brzmi....:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-12 18:36 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

12 lip 2017 - 19:45:49

Ja mierzyłam jedną suknie i na podstawie jej dodawałam to, co mi się podobało. Na początku babeczka z salonu odradzała mi takie wcięcie w dekolcie, a jak odbierałam suknie to mówiła, że dobrze, że z tego nie zrezygnowałam :D Ogólnie to na moją suknie jest już jedna dziewczyna chętna, o ile ta suknia nie okaże się na nią za krótka :)

ŚLUB 2017

12 lip 2017 - 21:36:47

@Gosiek00 ciężko się przyzwyczaić ale uwierz że to najpiękniejsze co mogę powiedzieć :) chociaż już nie mogę się doczekać aż powiem "tatuś naszego dziecka" :D ale to w swoim czasie.
Dziewczyny obie pięknie będziecie wyglądaly ! Nie mogę się doczekać relacji z waszych ślubów ;)

@BognaGruszka dobra reklama pałacu :D ubierz to w czym będziesz się dobrze czuć :) polecam sukienki z ASOS na allegro ;)

@_Sylwia88_ a u Ciebie jak tam ? Jak sytuacja z suknią?

@natalazs czy ty już przypadkiem kochana nie jesteś po ? :D i nic się nie chwalisz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-12 21:43 przez madziaalneka.

ŚLUB 2017

13 lip 2017 - 16:54:09

Cytat
madziaalneka

@natalazs czy ty już przypadkiem kochana nie jesteś po ? :D i nic się nie chwalisz?

Tak, ja już "po"! Jestem ŻONĄ! serce tańczy

Ze względu na przeprowadzkę itd nie miałam czasu usiąść i napisać relację "po"...

W piątek rano zawieźliśmy do lokalu alkohol/menu/flakony itd a następnie pojechaliśmy do spowiedzi. Później zabraliśmy się do dekorowania mojego domu. Miałam sporą ekipę pomocników i poszło nam to bardzo sprawnie, a przy okazji było bardzo zabawnie. :D Mój ukochany dekoracje w swoim domu robił sam, a wieczorem wraz z kierowcą i jednocześnie właścicielem samochodu, którym jechaliśmy do ślubu ozdobił auto. Ja piątkowy wieczór spędziłam na sprzątaniu pokoju, w którym w dniu ślubu się ubierałam i w którym odbyło się błogosławieństwo. Do piątku pokój ten był magazynem rzeczy ślubno-weselnych. Kładłam się spać naprawdę zmęczona. uff

W piątek nie byłam zdenerwowana, ale w sobotę pojawił się stres. Z nerwów nie mogłam nic zjeść. Wstałam o godzinie 7 i wzięłam prysznic. Później siostra zrobiła mi makijaż, a ja zrobiłam jej fryzurę. Następnie gdy mama wróciła od fryzjera ułożyła mi włosy. Wszystkie byłyśmy gotowe – ubrane, uczesane i wymalowane - około godziny 11... Pozostali domownicy również. Tuż po 11 przyjechali do mojego domu kamerzysta i fotograf. Obaj panowie byli mi znani przez co było fajnie i zabawnie - nie czułam się skrępowana tym, że jestem fotografowana/kamerowana. Mój Ukochany przyjechał do mnie po 12 i Jego wyraz twarzy gdy pierwszy raz mnie zobaczył był bezcenny...serce cudowny moment... Od godziny 12.30 orkiestra grała u mnie pod domem i zaczęli się pojawiać goście weselni. Później odbyło się błogosławieństwo przez rodziców i wyruszyliśmy do kościoła.

Nasz ślub odbył się o godzinie 13.30. Podczas przysięgi patrzyliśmy sobie w oczy i cały świat dookoła nas przestał istnieć. Byliśmy tylko my... wpatrzeni w siebie... magia...serce Miałam mały problem z założeniem obrączki mojemu Ukochanemu, bo palce mu napuchły, ale będzie to zabawnym fragmentem filmu i będzie co wspominać...:D

Goście bardzo chwalili księdza, który udzielał nam ślubu za piękne kazanie skierowane do nas; za to, że porozmawiał z rodzicami i im gratulował... Furorę zrobiła też przepiękna oprawa muzyczna naszego ślubu – śpiewała nam kuzynka, przez co uroczystość była jeszcze bardziej magiczna. :)

Świetnym wyborem okazał się lokal i orkiestra. Mój Mąż bardzo stresował się pierwszym tańcem, ale wszystko się udało. Zarówno my jak i nasi goście chwalili pyszne jedzenie, lokalizację, plac zabaw dla dzieci oraz świetną zabawę dzięki orkiestrze. Bawiliśmy się do 6 rano. tańczy party Kamerzysta i fotograf byli praktycznie niezauważalni i również jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru. Pogodę również mieliśmy świetną, nie było ani za zimno, ani za gorąco. sun ;)

W niedzielę odbyły się poprawiny, ale już w rodzinnym gronie 50 osób.

Jeśli chodzi o wpadki to był jedynie problem z założeniem obrączki i zapomnieliśmy o wnoszeniu Pani Młodej do lokalu, ale to maleńkie przeoczenie...;) a i jeszcze podczas witania gości jedna z ciotek odbiła mi czerwoną szminkę na policzkach, ale mama ze świadkową szybko poprawiły mi makijaż.

Mamy już za sobą plener z fotografem i z niecierpliwością czekamy na zdjęcia zarówno z wesela jak i pleneru... Mają być gotowe za miesiąc; jak je dostaniemy to się pochwalę... ;)

W podróż poślubną planujemy jechać we wrześniu.


@madziaalneka miałaś śliczną suknię serce :)

"MĄŻ" brzmi super, ale podobnie jak madziaalneka nie mogę się doczekać aż powiem "TATUŚ NASZEGO DZIECKA"... ;)

@isiowaa i @Gosiek00 będę czekała na relacje z Waszych ślubów! ;)



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-13 22:21 przez natalazs.

ŚLUB 2017

13 lip 2017 - 19:21:50

W takim razie czekamy na zdjęcia. Miło w końcu poczytać jakaś relacje :D podziwiam Cię że czesała cię mama a malowała siostra. Pracują w zawodzie ? Czy to takie rodzinne zaufanie? :D Wy zapomnieliście o przenoszeniu przez próg a my się potknelismy hahaha nie wiem co gorsze. Do jakiej piosenki tanczyliscie pierwszy taniec @natalazs
PS. Z przenoszeniem przez próg nic straconego jak już będziecie mieli gotowe mieszkanie to niech Cię mąż wniesie. Mój tak zrobił a teściowa zrobiła nam nawet wtedy zdjęcie :D

ŚLUB 2017

13 lip 2017 - 20:08:18

Ani mama ani siostra nie mają zawodu kosmetyczki/fryzjerki. Pisałam kiedyś o nieprzyjemnej sytuacji związanej z próbnym makijażem... Jako osoba, która praktycznie wcale się nie maluje nie mogłam wystąpić w mocnym makijażu jaki zrobiła mi "profesjonalna" kosmetyczka za niemałe pieniądze... w dodatku postarzyła mnie tym makijażem o dobre 10 lat... nienienie Postawiłam na delikatny makijaż, który zrobiła mi siostra... oczywiście wcześniej robiłyśmy próbę. Byłam bardzo zadowolona i wszyscy podziwiali, że wyglądam bardzo naturalnie i nie jestem zmalowana jak większość panien młodych... a przede wszystkim ja czułam się z takim makijażem dobrze :) (Makijaż przetrwał do białego rana!) I tu nie chodzi o kwestię zaufania rodzinnego lecz komfort i dobre samopoczucie... Dla rzekomo profesjonalistki delikatnym makijażem były fioletowe usta oraz powieki i tłumaczenia, że makijaż ma być widoczny z daleka... Dla mnie nie do przyjęcia było iść tak zmalowaną do ślubu (nawet na imprezę bym tak nie wyszła) a czasu na szukanie innej kosmetyczki nie było... Na sesję zdjęciową również miałam makijaż wykonany przez siostrę... :) A jeśli chodzi o fryzurę to miałam podniesione i lekko upięte z tyłu włosy - żadna filozofia. ;) Na sesję natomiast miałam naturalnie rozpuszczone włosy i założyłam wianek. serce

Pierwszy taniec tańczyliśmy do piosenki Już na zawsze razem. Nasz zespół zagrał tą piosenkę znacznie szybciej niż w oryginale. W połączeniu z bańkami mydlanymi, tłumem gości w kółeczku wokół nas i piękną drewnianą altaną było magicznie serce

Jeśli chodzi o przenoszenie przez próg to nadrobiliśmy zaległości i Mąż wniósł mnie do mieszkania. ;) Oczywiście mamy zdjęcia z tego wydarzenia :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-13 20:28 przez natalazs.

ŚLUB 2017

13 lip 2017 - 20:40:52

natalazs gratuluję z całego serca! I życzę szczęścia i miłości na Nowej Drodze Życia;)tańczy

Szkoda, ze tak malo dziewczyn juz tu zagląda. Zalozycielka wątku zaginęła;p nawet dziewczyna, ktora przez kilka miesięcy dorrzymywala Nam towarzysta na formum malgosiaw123 i która ślub ma dopiero w sierpniu- nic aie nie odzywa..

Zazdroszczę Wam! A u mnie jeszcze tak długo...

@natalazs mąż przyjechał do Ciebie, az półtorej godziny wcześniej?... Pytam, bo zadtanawialam sie na którą mój ma przyjechac... I myslam ze 30-40 min przed ceremonia wystarczy... Ale teraz już nie wiem.. Wiesz my mamy slub o 11:00... I o godzinie 9:30(czyli piltorej godziny przed) pewnie bede sie jesze wciskac w kiecke w totalnej rozsypce...

Ilu mialas gosci?

Wrzuc Nam jakies fototak na pewno siostra albo ktoś ze znajomych Ci zdobil na weselu. Jestem szczególnie ciekawa kiecki, fryzury i makijazu:)

ŚLUB 2017

13 lip 2017 - 22:12:03

@Gosiek00 Bardzo dziękuję za życzenia ;)

Mąż przyjechał do mnie po godzinie 12, czyli około 40-45 minut przed wyjazdem do kościoła. Mieliśmy czas na przywitanie się, na zdjęcia razem, na zdjęcia z rodzicami, na błogosławieństwo i na witanie gości weselnych, którzy przyjechali do mnie do domu. Do kościoła wyjechaliśmy o godzinie 13, braliśmy pod uwagę bramy po drodze oraz czas na załatwienie formalności przed ślubem (podpisy świadków, ministrantów, zanoszenie książeczek, różańców i takie tam drobnostki).

Ostatecznie mieliśmy 110 gości. :)

Tak jak wcześniej pisałam pochwalę się zdjęciami gdy je dostanę od fotografa. :) Siostra i najbliższa rodzina nie robiła zdjęć, bo po prostu było zbyt dużo zamieszania. Od pozostałych gości nie dostałam zdjęć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka wesele HELP!!!