Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

06 cze 2017 - 13:36:30

madzialneka
A Ty ile będziesz mieć lat w dniu slubu????:p bo zapytalas a sama sie nie przyznalas;p

Co z tą Twoją suknia?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-06 13:37 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

06 cze 2017 - 18:33:46

Ja 25 :D miedzy nami jest 5 lat różnicy :)

Jest dobrze, chyba, bo tak naprawdę nie widziałam jej jeszcze a ślub za półtorej tygodnia :o głównie dzięki tobie Gosiek bo ja to zalamalam ręce zamiast szukać krawocowej innej a ty podsunelas pomysł z salonem i super :)

ŚLUB 2017

06 cze 2017 - 19:30:55

Cytat
madziaalneka
Ja 25 :D miedzy nami jest 5 lat różnicy :)

Jest dobrze, chyba, bo tak naprawdę nie widziałam jej jeszcze a ślub za półtorej tygodnia :o głównie dzięki tobie Gosiek bo ja to zalamalam ręce zamiast szukać krawocowej innej a ty podsunelas pomysł z salonem i super :)

Ciesze się bardzo;) tym bardziej dlatego,ze Ci sie udało... Bo niektóre salony robią problem:) bez problemu Ci to zrobia? Czy krecili nosem?... Duzo drozej Cię ro wyjdzie??

Nie marudzili, ze malo czasu??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-06 19:31 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

06 cze 2017 - 22:08:27

Cytat
Gosiek00
Cytat
madziaalneka
Ja 25 :D miedzy nami jest 5 lat różnicy :)

Jest dobrze, chyba, bo tak naprawdę nie widziałam jej jeszcze a ślub za półtorej tygodnia :o głównie dzięki tobie Gosiek bo ja to zalamalam ręce zamiast szukać krawocowej innej a ty podsunelas pomysł z salonem i super :)

Ciesze się bardzo;) tym bardziej dlatego,ze Ci sie udało... Bo niektóre salony robią problem:) bez problemu Ci to zrobia? Czy krecili nosem?... Duzo drozej Cię ro wyjdzie??

Nie marudzili, ze malo czasu??

Panie podeszły do tego bardzo profesjonalnie, wiadomo mają ogrom pracy, w końcu zaczął się sezon slubny, ale chyba zrozumiały mój ból jak zobaczyły suknie i mój wyraz twarzy. Jak ze mną rozmawiały miałam wrażenie że po porstu wiedzą że to jest najważniejszy dzień i ze każdy chce wygladac naprawdę dobrze, zadawały bardzo dużo pytan, zapisywały, caly czas upewniał się czy na pewno tak, miałam wrażenie że chcą spełnić każde moje marzenie...a może po prostu zrobiło im się mnie żal. Nie będę ukrywać ze będzie to kosztowalo więcej niż sobie ustaliłam, ale mysle ze warto:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-06 22:09 przez madziaalneka.

ŚLUB 2017

07 cze 2017 - 04:34:09

A skad jesteś?... Pytam, bo moze ktoras dziewczyna bedzie miala ochote pojsc do tej samej krawcowej...zeby sie nie nadziala, tak jak Ty.

I kiedy suknia do odbioru?..

Tak sobie teraz myślę...mogłaś zrobić tak jak sie robi nieudolnym fryzjerskom.... Poczekać az zakonczy usługę(szycie) i powiedzieć, ze nie spelnia to Twoich oczekiwan i nie jest tp to na co sie umawialysmy, w zwiazku z czym nie zaplacisz. A od 2 tyg szyc sobie suknie od podstaw w innym salonie...

Utarlabys jej nosa..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-07 04:37 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

07 cze 2017 - 20:19:39

Jestem z okolic Sanoka. Nie będę tutaj nazwiskami rzucać :D bo nie wypada, poza tym zawdzięczam jej moja kreację na studniowke :) Pani widziała moją minę i naprawdę zaplacilam jej symboliczna kwotę mimo ze nie powinnam wcale.

ŚLUB 2017

08 cze 2017 - 13:57:19

madziaalneka cieszę się, że z Twoją suknią "jest dobrze" ;)

Ja swojej sukni też jeszcze nie widziałam, a ślub już za 23 dni :o
Dzwoniłam do salonu - był problem z dostępnością koronki na górę... Może w przyszłym tygodniu suknia będzie gotowa do pierwszej przymiarki. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję i będzie taka jaką chciałam...

U nas pojawił się też problem ze świadkiem. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że brat mojego P. mimo, iż wiedział o tym dużo wcześniej i zgodził się być naszym świadkiem teraz nagle zmienił zdanie... ściana i takim oto sposobem zostaliśmy bez świadka. zły Nawet nie będę pisała jaka jestem zła...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-08 14:01 przez natalazs.

ŚLUB 2017

08 cze 2017 - 14:58:17

madzialneka czemu nie wkleilas na fotek swojej fryzury probnej i maijazu?:) slub za 8 dni,a Ty nic sie nie chwalisz;D

Cytat
natalazs
madziaalneka cieszę się, że z Twoją suknią "jest dobrze" ;)

Ja swojej sukni też jeszcze nie widziałam, a ślub już za 23 dni :o
Dzwoniłam do salonu - był problem z dostępnością koronki na górę... Może w przyszłym tygodniu suknia będzie gotowa do pierwszej przymiarki. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję i będzie taka jaką chciałam...

U nas pojawił się też problem ze świadkiem. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że brat mojego P. mimo, iż wiedział o tym dużo wcześniej i zgodził się być naszym świadkiem teraz nagle zmienił zdanie... ściana i takim oto sposobem zostaliśmy bez świadka. zły Nawet nie będę pisała jaka jestem zła...

3 tyg..znajdziecie kogos innego;) Może chlopak/mąż/partner swiadkowej?... Jeśli sa Waszymi przyjaciółmi to świetne rozwiazanie:) a czemu się rozmyslil? Podał jakis powód?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-08 15:01 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

08 cze 2017 - 20:49:09

Cytat
Gosiek00
3 tyg..znajdziecie kogos innego;) Może chlopak/mąż/partner swiadkowej?... Jeśli sa Waszymi przyjaciółmi to świetne rozwiazanie:) a czemu się rozmyslil? Podał jakis powód?

Chłopak/mąż/partner świadkowej odpada, bo świadkową jest moja siostra - singielka. Może któryś ze znajomych zgodzi się pełnić tę rolę. Choć nie ukrywam, że 3 tygodnie przed ślubem prosić kogoś z zaproszonych gości żeby świadkował to trochę tak "dziwnie" i nieładnie z naszej strony, bo świadek jednak to nie zwykły gość i z tą rolą wiążą się pewne obowiązki... o zakupionym imiennym podziękowaniu dla byłego świadka nawet nie wspominam.

Jeśli chodzi o powód to żona powiedziała mu, że o godzinie 18 ma kąpiel dziecka (i nie jest tu mowa o niemowlęciu) i z tego powodu wesele kończą o 17. Tego wytłumaczenia nawet nie skomentuję.

ŚLUB 2017

08 cze 2017 - 20:52:51

Pamiętajcie o podwiązkach - mają gwarantować szczęście, zgodę i namiętność w małżeństwie serce

ŚLUB 2017

08 cze 2017 - 21:58:12

Cytat
natalazs
Cytat
Gosiek00
3 tyg..znajdziecie kogos innego;) Może chlopak/mąż/partner swiadkowej?... Jeśli sa Waszymi przyjaciółmi to świetne rozwiazanie:) a czemu się rozmyslil? Podał jakis powód?

Chłopak/mąż/partner świadkowej odpada, bo świadkową jest moja siostra - singielka. Może któryś ze znajomych zgodzi się pełnić tę rolę. Choć nie ukrywam, że 3 tygodnie przed ślubem prosić kogoś z zaproszonych gości żeby świadkował to trochę tak "dziwnie" i nieładnie z naszej strony, bo świadek jednak to nie zwykły gość i z tą rolą wiążą się pewne obowiązki... o zakupionym imiennym podziękowaniu dla byłego świadka nawet nie wspominam.

Jeśli chodzi o powód to żona powiedziała mu, że o godzinie 18 ma kąpiel dziecka (i nie jest tu mowa o niemowlęciu) i z tego powodu wesele kończą o 17. Tego wytłumaczenia nawet nie skomentuję.


Serio???? Noo to rzeczywiście dno.. Ta jego zona jakas dziwna.......

A może ktoś z rodziny Twojego narzeczonego? Nie wiem..brat,kuzyn,przyjaciel..

ŚLUB 2017

08 cze 2017 - 22:13:33

@iwchi czyli mam rozumieć, że bez tego skrawka materiału moje małżeństwo będzie nieszczęśliwe, będą same awantury i ogólnie będzie beznadziejne? Dobre sobie, ktoś w ogóle jeszcze wierzy w te brednie?

ŚLUB 2017

08 cze 2017 - 23:08:34

My mamy slub juz w ta sobote. Tak jak pisalam na poczatku wesele mamy w remizie,ciagle mamy jakies peszki,ale dajemy dalej do przodu. Sukienke odebralam we wtorek,a jutro caly dzien w biegu pewnie. Trzymajcie sie.

ŚLUB 2017

09 cze 2017 - 15:41:38

Cytat
EwkaP
My mamy slub juz w ta sobote. Tak jak pisalam na poczatku wesele mamy w remizie,ciagle mamy jakies peszki,ale dajemy dalej do przodu. Sukienke odebralam we wtorek,a jutro caly dzien w biegu pewnie. Trzymajcie sie.


A suknia sie nie pochwalilas:/

Kochana! Wszystkiego najlepszego! Mam nadzieję, ze to będzie najwspanialszy dzień!:)tańczy

I koniecznie zdaj relację,,po":)

ŚLUB 2017

09 cze 2017 - 19:35:00

Cudzysłów w moim poście pozwala traktować wypowiedź z przymrużeniem oka. Każda z nas może odnosić się do ślubnych zwyczajów według własnego uznania.
Osobiście uważam, że podwiązka jest bardzo zmysłowym elementem bielizny Panny Młodej.

Cytat
iwchi
@isiowaa
Cudzysłów w moim poście pozwala traktować wypowiedź z przymrużeniem oka. Każda z nas może odnosić się do ślubnych zwyczajów według własnego uznania.
Osobiście uważam, że podwiązka jest bardzo zmysłowym elementem bielizny Panny Młodej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-09 19:35 przez iwchi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślubne dodatki - bielizna