Obecnie rozmawiamy o:

Dom czy mieszkanie

gorący temat

Hiszpania

godzinę temu

Wakacje w Hiszpanii.

godzinę temu

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

ŚLUB 2017

28 kwi 2017 - 11:08:34

A dla dziewczyn będących już po ślubie jest bardzo fajna opcja na portalu smartbride.pl. Można dodać relację ze swojego ślubu, a dodatkowo jest możliwość wzięcia udziału w konkursie i wygrania zestawu kosmetyków.
https://www.facebook.com/SmartBridePL/posts/1241861029267245

ŚLUB 2017

28 kwi 2017 - 17:00:23

Cytat
Gosiek00
Kurde..czyli to jednak tak wychodzi...nam też wyszło około 60 tys... ludzilam sie ze może maciw sposob żeby było mniej:)

A my na początku liczyliśmy okolo 40 tys
...ciekawe skąd weźmiemy dodarkowe 20.....:(
Macie jakieś atrakcje?
Może jednak da się zmniejszyć trochę listę gości? My i tak prosimy samą najbliższą rodzinę,czyli rodzeństwo rodziców i ich dzieci i znajomych. Nie prosimy już rodzeństwa ciotecznego rodziców,bo nie wiem ile tych gości by było...

ŚLUB 2017

28 kwi 2017 - 17:45:45

My robimy obok strzechy stół z lemoniadą, i inne alkohole typu whiski itp

ŚLUB 2017

28 kwi 2017 - 19:29:37

Cytat
malgosiaw123
Cytat
Gosiek00
Kurde..czyli to jednak tak wychodzi...nam też wyszło około 60 tys... ludzilam sie ze może maciw sposob żeby było mniej:)

A my na początku liczyliśmy okolo 40 tys
...ciekawe skąd weźmiemy dodarkowe 20.....:(
Macie jakieś atrakcje?
Może jednak da się zmniejszyć trochę listę gości? My i tak prosimy samą najbliższą rodzinę,czyli rodzeństwo rodziców i ich dzieci i znajomych. Nie prosimy już rodzeństwa ciotecznego rodziców,bo nie wiem ile tych gości by było...

Właśnie poza Fotobudka, która jest w cenie zespołu to żadnych... noo właśnie juz zmniejszylismy i okroilismy najbardziej jak sie dało.. mama mojego P. Ma 5 rodzeństwa.... ze współmałżonkiem trzeba prosić... jego tata ma 11 rodzeństwa i tak samo. Juz nie zapraszsmu części pierwszego kuxynostwa, drugiego w ogole, znajomych prawie w ogóle (łącznie 4 osoby).. i jajby nie liczyć wychodxi 134.. a juz nie zapraszam rodziny mojego taty spod ukraińskiej granicy bo ledwo ich znam, a moj tata również ma 11 rodzenstwa.. wiec okrojone na maksa

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

28 kwi 2017 - 19:47:35

Też mam problem ze ślubem, chociaż mój już dawno za mną :) W sierpniu moja siostra bierze ślub. Jestem świadkową więc biorę czynny udział w przygotowaniach. Wesele będzie w fajnym, przestronnym miejscu... bez mebli. Szukam więc jakiegoś rozwiązania i znalazłam firmę Movement. Powiem jednak, że nie wiem czy wynajem mebli eventowych to dobry pomysł. Może ktoś korzystał z ich usług?

ŚLUB 2017

28 kwi 2017 - 20:22:56

Cytat
martyrusia
Cytat
Gosiek00


Dziewczyny...

Wiem, ze o takie sprawy nie.do końca wypada pytac, ale.trudno:) na tym etapie juz pewnie kazda z Was ma bardziej lub mniej dokładnie wyliczone... jaki wyjdzie Wam calkowity koszt wesela?



My wesele mamy za 16 dni ! :O
Zapłacimy za 108 osób 48 tys.

Oooo ! Czyli juz wkrótce czekamy na pierwsza dokładna relacje :)

ŚLUB 2017

28 kwi 2017 - 21:39:27

Ślub to bardzo ważne wydarzenie :) Osobiście w tym momencie szukam pomysłów na wesele mojej przyjaciółki. I tak trafiłam na portal: http://modnewesele.com/ :) Kopalnia wiedzy na temat zwyczajów weselnych oraz mody weselnej!

ŚLUB 2017

28 kwi 2017 - 22:38:58

Czemu zadna z Was nie wrzuci zdjęć fryzury próbnej, sukienki idt, skoro śluby juz wkrótce to na pewno macie to juz za sobą. ..:)

ŚLUB 2017

30 kwi 2017 - 19:20:16

Cytat
Gosiek00
Czemu zadna z Was nie wrzuci zdjęć fryzury próbnej, sukienki idt, skoro śluby juz wkrótce to na pewno macie to juz za sobą. ..:)

Wrzuć jako pierwsza wtedy reszta może się skusi.
Ja jeszcze próbnej fryzury nie miałam, a sukienkę już chyba pokazywałam wcześniej

ŚLUB 2017

30 kwi 2017 - 20:42:50

Mi do ślubu zostały 83 dni. Fryzury ani makijażu próbnego nie będę miała, więc nie ma co wrzucać. Sukni też nie dodam, bo jeszcze nie istnieje. Zdjęcie miary będę miała dopiero 9 maja i suknia będzie gotowa na tydzień, albo dwa przed ślubem, a w tym czasie ostatnie o czym będę myślała to siedzenie na forum :)

ŚLUB 2017

30 kwi 2017 - 21:14:06

Hej Hej dziewczyny, przyszłe żony, narzeczone :)
Ja ślubuje w połowie czerwca .
Powoli dopinamy wszystko na ostatni guzik.
Można do Was dołączyć, nadrobiłam Wasze wpisy.
Pomogło mi to w sprawdzeniu czy na pewno wszystko mamy.
Już nie mogę się doczekać. Fryzure miałam już robioną, makijaż chyba będę robic sama. Sukienka już się szyje :)
Pochodzę z Sanoka, wiec będziemy mieli ślub w Bieszczadach.
Na początku chcieliśmy żeby nasze wesele odbyło się w Hotelu Arłamów w Ustrzykach, ale zrezygnowaliśmy i wesele odbędzie się w Krośnie w innym hotelu także blisko nas. W sumie u nas to była taka decyzja "chybił trafił", oboje uznaliśmy że nie będziemy daty naszego slubu uzależniać od wolnych terminów na sali, tzn chodziło nam tu głownie o rok wesela, nie chcieliśmy czekać 3-4 lat, mnie to osobiście przeraża, ale wiem że niektóre pary nie mają wyjścia.
Postawiłam na klasyczną sukienkę i rustykalny wystrój sali, zastanawiam się nadal nad wiankiem na głowie, ale coraz bardziej zaczynam wątpić czy aura na zewnątrz będzie pasowała do mojego wyglądu iście wiosennego. Nie rozpieszcza nas pogoda w tym roku. Byliśmy wczoraj z przyszłym mężem na weselu u znajomych, oni cały czas powstarzali ze będą mieli wiosenne wesele, a tu pod koniec kwietnia tak im pogoda psikusa zrobiła, ale chociaż nie padało :) Za to przyjżelismy się jak to wygląda, było wspaniale, a oni byli wyluzowani, ciekawe jacy my będziemy :) Jaką macie piosenke na pierwszy taniec?



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-06 09:40 przez madziaalneka.

ŚLUB 2017

30 kwi 2017 - 22:21:06

Cytat
Gosiek00
Czemu zadna z Was nie wrzuci zdjęć fryzury próbnej, sukienki idt, skoro śluby juz wkrótce to na pewno macie to juz za sobą. ..:)
Nie mamy :P

Nie mamy jeszcze piosenki na pierwszy taniec. Kurczę jak tak myślę to prawie nic nie mamy :D

Ale myślimy nad Perfect-Ed'a Sheeran'a,albo Can't help falling in love Presleya.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-30 22:22 przez malgosiaw123.

ŚLUB 2017

30 kwi 2017 - 23:05:06

Cytat
malgosiaw123
Cytat
Gosiek00
Czemu zadna z Was nie wrzuci zdjęć fryzury próbnej, sukienki idt, skoro śluby juz wkrótce to na pewno macie to juz za sobą. ..:)
Nie mamy :P

Nie mamy jeszcze piosenki na pierwszy taniec. Kurczę jak tak myślę to prawie nic nie mamy :D

Ale myślimy nad Perfect-Ed'a Sheeran'a,albo Can't help falling in love Presleya.

Może jesteśmy staroświeccy z moim ale na pierwszy taniec mami piosenke Mariusza Kalagi " Jedna z gwiazd" spodobała nam się, dla rodziców Preludium " to dzięki Wam"

ŚLUB 2017

30 kwi 2017 - 23:09:16

Cytat
iwcia991
Może jesteśmy staroświeccy z moim ale na pierwszy taniec mami piosenke Mariusza Kalagi " Jedna z gwiazd" spodobała nam się, dla rodziców Preludium " to dzięki Wam"


W żadnym wypadku staroświeccy, takie piosenki mają klmiat, ja bardzo lubię piosenki starej daty i narzeczonemu za bardzo nie dałam głosu w tej sprawie hehe, oczywiście mu się spodobała ta którą zaproponowała i którą miałam w swoim "folderze ślubnym" od lat zapisaną. Postawiliśmy na Beata Bartelik - Sen na pogodne dni serce

moja próbna ślubna, nie wiem czy będzie bardzo zmodyfikowana, może jeśli będzie wianek to pani fryzjerka cos zmieni, ale na razie zostaje tak.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-30 23:25 przez madziaalneka.

ŚLUB 2017

01 maj 2017 - 11:25:44

Cytat
iwcia991
Cytat
Gosiek00
Czemu zadna z Was nie wrzuci zdjęć fryzury próbnej, sukienki idt, skoro śluby juz wkrótce to na pewno macie to juz za sobą. ..:)

Wrzuć jako pierwsza wtedy reszta może się skusi.
Ja jeszcze próbnej fryzury nie miałam, a sukienkę już chyba pokazywałam wcześniej


Kochana, bardzo chętnie:) z tym, że jak ja będę miala próbną fryzurę to większość z was już będzie po ślubie:D

Cytat
iwcia991
Cytat
malgosiaw123
Cytat
Gosiek00
Czemu zadna z Was nie wrzuci zdjęć fryzury próbnej, sukienki idt, skoro śluby juz wkrótce to na pewno macie to juz za sobą. ..:)
Nie mamy :P

Nie mamy jeszcze piosenki na pierwszy taniec. Kurczę jak tak myślę to prawie nic nie mamy :D

Ale myślimy nad Perfect-Ed'a Sheeran'a,albo Can't help falling in love Presleya.

Może jesteśmy staroświeccy z moim ale na pierwszy taniec mami piosenke Mariusza Kalagi " Jedna z gwiazd" spodobała nam się, dla rodziców Preludium " to dzięki Wam"



My mamy na pierwszy taniec ,, O niebo lepiej" M. Szczesniaka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-01 11:27 przez Gosiek00.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DJ na wesele