Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

tabernakula sklep

10 minut temu

zakupy internetowe

35 minut temu

Budowa domu

40 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

05 kwi 2017 - 12:09:56

A to nasze skromne, zielone zaproszenia tańczy



ŚLUB 2017

09 kwi 2017 - 21:01:26

U nas znowu przystopowalo, jakis czas temu zrobilam pudelko na koperty w ksztalcie domu ale nie jestem przekonana. Zrobilam tez puszki ktore będą się ciągnąć za autem gdy bedziemy jechac na sale.
W tym tyg zrobię przywieszki na alkohol,muszę tylko wziać z pracy dziurkacz brzegowy.
Ah no i w tym tyg muszę załatwić akt chrztu.

ŚLUB 2017

12 kwi 2017 - 18:22:41

Ale tutaj cisza chyba popadłyście w przed weselną gorączkę ;P

My mamy już obrączki, moja suknia się skraca, kupiłam buty na zmianę, zaproszenia gotowe czekają na rozwiezienie.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 4/5

ŚLUB 2017

13 kwi 2017 - 15:06:48

Chciałam zapytać o pracownię dekoratorską Pani Ewy Szumińskiej "Dzika Róża". Dobra przyjaciółka mi ją poleciła i zastanawiam się czy skorzystać z takich usług? Widziałam kilka zdjęć i muszę przyznać, że efekt robił spore wrażenie. Jestem na etapie przygotowań do własnego wesela i szukam najlepszego rozwiązania :)

ŚLUB 2017

17 kwi 2017 - 15:46:01

Długo mnie tu nie było. Do ślubu zostało mi już tylko 26 dni !!! Zaczynam się stresować :P Większość spraw mam już ogarnięte, zostały drobiazgi tj. usadzenie gości, wybranie konkursów oczepinowych itp.

Martwią mnie tylko moje buty ślubne. Na co dzień chodzę tylko w płaskim obuwiu, a na ślub kupiłam czółenka nude z badury na 6cm klocku. Niby nie wysokie i stabilne ale nawet po domu po niecałej godzinie bolą mnie nogi. Poważnie rozważam kupno zwykłych balerin i skrócenie sukienki bo nie wiem czy wytrzymam w nich całą noc :/

Nie mam też wybranej jeszcze piosenki na 1szy taniec i nie mogę przekonać mojego TŻ do przećwiczenia tego tańca.


Bardzo dużo gości nam odmówiło, zaprosiliśmy 181 osób, będzie tylko 108, ale nie ubolewam nad tym.

Nie wiem też co zrobić z podziękowaniami dla rodziców. Ślub odbywa się w pół roku po śmierci ojca mojego przyszłego męża. Nie wiem czy nie lepiej będzie zrobić to w czasie błogosławieństwa bez obecności gości. Z pewnością będzie to moment, w którym popłyną łzy. Sama nie wiem.

Dla tych z Was, które szukają zaproszeń ślubnych mogę polecić drukarnię artma. Sama zamówiłam tam całą swoją papeterię i jestem ogromnie zadowolona :)


ŚLUB 2017

18 kwi 2017 - 09:00:00

Cytat
martyrusia
Długo mnie tu nie było. Do ślubu zostało mi już tylko 26 dni !!! Zaczynam się stresować :P Większość spraw mam już ogarnięte, zostały drobiazgi tj. usadzenie gości, wybranie konkursów oczepinowych itp.

Martwią mnie tylko moje buty ślubne. Na co dzień chodzę tylko w płaskim obuwiu, a na ślub kupiłam czółenka nude z badury na 6cm klocku. Niby nie wysokie i stabilne ale nawet po domu po niecałej godzinie bolą mnie nogi. Poważnie rozważam kupno zwykłych balerin i skrócenie sukienki bo nie wiem czy wytrzymam w nich całą noc :/

Nie mam też wybranej jeszcze piosenki na 1szy taniec i nie mogę przekonać mojego TŻ do przećwiczenia tego tańca.


Bardzo dużo gości nam odmówiło, zaprosiliśmy 181 osób, będzie tylko 108, ale nie ubolewam nad tym.

Nie wiem też co zrobić z podziękowaniami dla rodziców. Ślub odbywa się w pół roku po śmierci ojca mojego przyszłego męża. Nie wiem czy nie lepiej będzie zrobić to w czasie błogosławieństwa bez obecności gości. Z pewnością będzie to moment, w którym popłyną łzy. Sama nie wiem.

Dla tych z Was, które szukają zaproszeń ślubnych mogę polecić drukarnię artma. Sama zamówiłam tam całą swoją papeterię i jestem ogromnie zadowolona :)

[attachment 997551 zaproszenie.jpg]



26 dni tylko? Ale zajebiście! Jak ja Ci zazdroszcze!:D

Buty... ja bym nie ryzykowala i kupila płaskie... zwłaszcza jak po godzinie chłodzenia bola nogi... ja mam buty na obcasie 3,5 cm.. i jak obcas jest wygofny tak kroj przy palcach bardzo sie wrzyna..wiec też chyba kupie kolejne..

Piosenka? Podziwiam za odwage ze jeszcze nie wybrana..

Z podziękowaniami dla rodzicow nie pomogę.. samibza bardzo nie wiemy.. 9 maja krrcimy filmik na podziękowanie. .ale dalej nie wiemy co im kupic na podziękowanie...

Ciasto/cukiernie masz? A jak znkwiatami, sala i wystrojem kosciola?

ŚLUB 2017

18 kwi 2017 - 12:21:20

Hej dziewczyny jak tam po świętach ? :) zaproszenia rozdane ? :) miała któraś z Was przymiarki ? Jakies zdjęcia ? ;)

ŚLUB 2017

18 kwi 2017 - 15:19:29

A ja zazdroszczę tym,którzy mają mało czasu z tego względu,że będą miały wreszcie za sobą te okropne przygotowania. Ja już mam wszystkiego dosyć i gdybym drugi raz decydowała to bym sobie darowała typowe wesele.

Dopiero w święta rozdaliśmy pierwsze 3 zaproszenia. A gdzie tu do końca.. Tym bardziej,że tak pracujemy,że się mijamy,więc nie wiem jak to rozdamy.

ŚLUB 2017

18 kwi 2017 - 17:32:47

Cytat
martyrusia
Długo mnie tu nie było. Do ślubu zostało mi już tylko 26 dni !!!

Nie wiem też co zrobić z podziękowaniami dla rodziców. Ślub odbywa się w pół roku po śmierci ojca mojego przyszłego męża. Nie wiem czy nie lepiej będzie zrobić to w czasie błogosławieństwa bez obecności gości. Z pewnością będzie to moment, w którym popłyną łzy. Sama nie wiem.



[attachment 997551 zaproszenie.jpg]

Ja jestem za błogosławieństwem i podziękowaniami w zaciszu domu. Przy jakiejś pysznej kolacji z rodzicami i tesciami. Po co robić to przy gościach. Dla mnie to indywidualna sprawa ☺ ale za naprawdę fajny pomysł uważam puszczenie na weselu jakiegoś filmu dla rodziców i tyle. Reszta na osobności ;)
Tym bardziej ze mówisz o zmarłym ojcu. Może być ciężko wiec lepiej niech te łzy zobaczą nieliczni i najbliżsi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-18 17:34 przez karolina2906.

ŚLUB 2017

18 kwi 2017 - 18:10:19

My na lipiec jeszcze nawet nie zaczęliśmy rozdawać zaproszeń. Mam nadzieję, że w ten weekend uda nam się rozdać chociaż kilka...

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

19 kwi 2017 - 09:54:49

my na sierpień jeszcze zaproszeń nie mamy ale w tym tygodniu to musimy załatwić:) i mam takie pytanie co sądzicie o takich zaproszeniach?



ŚLUB 2017

19 kwi 2017 - 10:57:22

Cytat
KatKa94
my na sierpień jeszcze zaproszeń nie mamy ale w tym tygodniu to musimy załatwić:) i mam takie pytanie co sądzicie o takich zaproszeniach?

Są śliczne :)

ŚLUB 2017

20 kwi 2017 - 08:19:21

Ja jestem jakas nawiedzona, ale chyba kupie 5 parę butow..ja nie wiem jak to jest..w kazdych mnie albo cos gniecie albo ociska albo cokolwiek jak juz w nich troche pochodzę... przeraza mnie to..

My mamy większość zalatwione...z tych duzych spraw to jeszcze tylko cukiernia. Jak tam dzwonilam to mi powiedzieli ze jeszcze terminow nie robia, i ze mam dzwonic w lipcu. Ah..noni poradnia malzenska. Nauki zrobilismy ale do tego wchodza jeszcze 3 apotkania w poradni malzenskiej, ktore świadomie zeolnilam poniewaz z Nami na kurs (byl w marcu) chodzily osoby, ktore maja slub ostatni weekend kwietniani 1 maja... i potem eeekrnd w maju. ..i nie umawialam sie na razie zeby oni mieli czas to zrobic:) umowie nas moze w czerwu.

Kupilam bolerko...troche jestem zla, bo chcialam takie boskie koronkowe...w sumie to mama mnie oswiecila ze to pazdziernik i ze pogoda moze byc rozna, ze w kosciele zmarzne a trzebaby miec zakryte ramiona... noo i kupilam takie jakby z futerka ale nie ocieplane..

Dziewvzyny.. tańczy
Skoro niektore z Was maja po 3 miesiace do ślubu. .pewnie macie juz wybrane inspiracje, pochealcie sie fryzurą jaka wybralyscie, makijazem, przymiarka sukni... ja mam jeszcze pol roku, a nie . mogę sie doczekac wiec chętnie poogladam zdjecia:) mam 181 dni;p nie dawno bylo 402;)

Wczoraj bylismy na.lekcji tanca. Dopracowalismy szczegóły. Mamy juz caly taniec. Walc angielski do.piosenki M. Szczesniaka ,, O niebo lepiej" do wesela bedziemy mieli jeszcze jedna lekcje-zeby dosLifoeac trzymanie brody rece itd i dzien przed weselem na sali na ktorej bedziemy mieli wesele zeby nie stracic orientacji..

Dlaczego to jeszcze tak dlugooo...

ŚLUB 2017

20 kwi 2017 - 19:43:58

Właśnie dodajcie może jakieś zdjęcia z próbnych fryzur i makijażu :) a może z przymiarki sukni cos macie juz ?

ŚLUB 2017

20 kwi 2017 - 20:12:38

Jak na to, że niektórzy mają 25 dni do ślubu;p to forum milczy..zobaczylam z lat poprzednich to dziewczyny w tamtym okresie mialy po 200 stron forum...a tu? Udziela się kilka tych samych osób... tych z pierwszych stron forum, zwłaszcza zalozycielki ni ma;p troszkę szkoda...bo te przygotowania to taki cudowny czas a my tak mikczymy...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na poprawiny.?