Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

23 mar 2017 - 18:06:16

Powiem Wam szczerze, ze wizualnie taka zapinana na zamek podoba mi sie bardziej...ale nie wiem jak to jest z jej funkcjonalnoscia..

ŚLUB 2017

24 mar 2017 - 00:07:17

Ewka bardzo mi przykro :(

Cytat
iwcia991
Dziewczyny wasze suknie są wiązane czy zapinane na zamek? Moja jest na zamek ale jakiś głos z tyłu głowy nasuwa mi myśl żeby przerobić na wiązanie. Nie wiem czy tak zrobić czy zostawić i będzie wszystko ok.

Mam na suwak. W sumie i tak jest mało co zasuwać,bo cale plecy beda odkryte :P
Ale wiązane mi się nie podobają.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-24 00:10 przez malgosiaw123.

ŚLUB 2017

24 mar 2017 - 05:35:17

Może ja nie potrzebnie panikuję a zamek to nie jest taka zła rzecz, przecież prawie wszystkie sukienki w domu mam na zamek

ŚLUB 2017

24 mar 2017 - 05:35:18

Może ja nie potrzebnie panikuję a zamek to nie jest taka zła rzecz, przecież prawie wszystkie sukienki w domu mam na zamek

zweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

24 mar 2017 - 12:33:26

Moja suknia będzie zapinana na guziki i do tego nie ma gorsetu. Będę takie jakby wkladki (nie wiem jak to się fachowo nazywa??) podtrzymujace biust. Ogolnie to na poczatku chcialam suknie z gorsetem i z 3/4 rękawem z koronki no ale po przymiarkach obydwie opcje odpadły bo nie czułam się w tym i bylam zbyt zabudowana. Pytałam krawcową czy takie suknie bez gorsetu sa wygodne itd. odpowiedziała ze duzo dziewczyn sobie chwali i czesto na takie się decydują. Zobaczę na przymiarce w maju oczko

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2017

24 mar 2017 - 18:09:46

kurcze ja to nigdy wesela nie chciałam :D

ŚLUB 2017

27 mar 2017 - 21:11:06

Co u Was? Jak przygotowania? My stoimy w miejscu od dawien dawna,nawet te nieszczęsne zaproszenia jeszcze nie zrobione...

Mam już plastry drewna,tata mi je ładnie wygładził,ale przejął się,że popękały i tak się wczuł,że będzie mi ciął nowe :D Mnie w sumie popękanie nie przeszkadza,ale on nie może sobie darować,że pękły. Bedzie mi jeszcze robił skrzyneczki i stelarz z brzózek.

ŚLUB 2017

29 mar 2017 - 10:25:31

Po weekendzie u przyszłych teściów do listy rzeczy załatwionych mogę dodać: kwiaciarnię, która zrobi bukiety (miała też być dekoracja kościoła, ale okazało się, że nie możemy i tym musi zająć się siostra zakonna), dowiedzieliśmy się jakie są ceny tortów (zamówić możemy nawet i w czerwcu, bo sala ma umowę z cukiernią, którą chcieliśmy), poprawiny jednak będą, teściowie muszą ogarnąć remizę, kucharka załatwiona. I jak wróciliśmy dowiedzieliśmy się, że moja mama ogarnęła transport dla naszych gości (jesteśmy całkiem miło zaskoczone ceną :D). To by było na tyle, niby jeden weekend a ile poszło do przodu :)

ŚLUB 2017

29 mar 2017 - 18:26:53

Cytat
malgosiaw123
Co u Was? Jak przygotowania? My stoimy w miejscu od dawien dawna,nawet te nieszczęsne zaproszenia jeszcze nie zrobione...

U nas przygotowania w końcu nabrały tempa :)

Protokół i pierwsza rozmowa u księdza za nami. Zrobiliśmy też kurs przedmałżeński, dni skupienia i spotkania w poradni rodzinnej. Tak więc jeśli chodzi o formalności to pozostała nam już tylko druga rozmowa u księdza i druga spowiedź przedmałżeńska.
Strój Pana Młodego wisi w szafie. :)
Zamówiliśmy obrączki - będą do odebrania pod koniec kwietnia.
Część zaproszeń już rozdana, część wysłana a pozostałe rozdamy na początku maja, bo wtedy narzeczony będzie miał urlop.
Umówiłam się na ślubny manicure.
Mamy załatwioną kwiaciarnię, która wykona bukiety ślubne i butonierki.
Co najważniejsze udało mi się znaleźć buty; a graniczyło to z cudem tańczy
Kupiłam też zawieszki na alkohol i inicjały na stół.

Lista spraw do załatwienia znacznie się skróciła z czego jestem ogromnie zadowolona. :D

Cytat
iwcia991
Dziewczyny wasze suknie są wiązane czy zapinane na zamek?

Szczerze Wam powiem, że suknie zapinane na zamek lub guziczki znacznie bardziej mi się podobają, jednak mimo wszystko zdecydowałam się na wiązanie. Tak jak KatKa94 uważam, że jest to bezpieczna opcja.

Cytat
KatKa94
moja jest wiązana. I moim zdaniem jest to bezpieczniejsze rozwiązanie niż zapinana na zamek. Przed ślubem jest dużo stresu i możesz schudnąć np. lepiej jest związać ją mocniej wtedy:P a po za tym materiał pracuje i na zamek suknia może się poluzować podczas tańca:)

Pozdrawiam ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-30 12:12 przez natalazs.

ŚLUB 2017

29 mar 2017 - 21:25:42

Jestem zalamana.

W poniedzialek pod kolami pociągu zginal moj prawie 16 letni(2 kwietnia konczylby 16 lat) siostrzeniec. Jedyny syn mojej siostry(tej ktora miala swiadkowac) i najstarszy wnuk moich rodziców. Na poczatku grudnia zmarla siostra mojej mamy..jeszcze sie dobrze po tym nie pozboeralismy to teraz to. Cala rodzina jest w totalnej rozsypce i w ciezkim szoku. Siostra jedzie na psychotropach. Nie wiem co teraz bedzir.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 5/5

ŚLUB 2017

30 mar 2017 - 13:42:39

o matko, wyrazy współczucia. Trzymajcie się jakos :(

ŚLUB 2017

30 mar 2017 - 17:46:33

Gosiek00 Współczuję :( życie jest nieprzewidywalne...

ŚLUB 2017

30 mar 2017 - 18:12:59

Dotarły do mnie zaproszenia :)



ŚLUB 2017

01 kwi 2017 - 12:15:29

Gosiek bardzo mi przykro. Dużo siły dla Was.

ŚLUB 2017

02 kwi 2017 - 15:42:47

Gosiek00 to musi być dla Was ogromna tragedia, dużo sił!


Dawno się tu nie odzywałam :)
Z przygotowaniami ciągle do przodu, ale mi i tak wydaje się, że zbyt wolno. Suknia kupiona - ze względu na to, że wybrałam pasujący na mnie model salonowy będzie o 700zł tańsza (oczywiście kilka poprawek trzeba wprowadzić, ale to już w cenie). Ostatnio udało nam się zamówić tort i trochę słodkości na słodki stół (robimy sobie sami).
Zrobione mamy też nauki. Powiem Wam, że niechętnie szłam na te nauki przedmałżeńskie, a okazały się ... rewelacyjne! To zasługa księdza, który po prostu "nie truł". Także nie zrażajcie się już na samym początku :P
Wcześniej wrzucałam wybrane przez nas zaproszenia, ale w międzyczasie zupełnie zmieniliśmy koncepcję i zamówiliśmy inne (zdjęcie ze strony, gdzie projektowaliśmy). Ślub 12.08 i już powoli rozdajemy, ze względu na dużą i rozsianą po Polsce i zagranicy rodzinę.
Ciągle jednak nie mam załatwionej ważnej sprawy - dekoracji kościoła, sali i kwiatów. Miała się tym zająć moja przyjaciółka, która miała kwiaciarnię w Polsce (robi CUDA!), ale aktualnie przebywa z rodziną w USA. Nie potrafi mi na tą chwilę powiedzieć czy uda im się na tyle wcześniej przylecieć, żeby mogła się tym zająć i już sama nie wiem - czy szukać alternatywy? Powiem Wam, że w okolicy ciężko o dobrą, sprawdzoną kwiaciarnię, dlatego ciągle liczę na to, że uda się Jej przylecieć i tym zająć.
Nie mam też koncepcji na ściankę za Nami :) Wrzucajcie swoje pomysły, może coś podpatrzę! :)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

W czym na komunię???