Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

06 sty 2017 - 10:53:20

Cytat
Gosiek00
Hallo! Żyje to forum? Nasz dzien juz w tym roku, a forum zdechło:)
Jak tam przygotowania?
U mnie zmow do przodu... Alkohol kupiony, suknia sie szyje, obraczki sa. Zostalo Nam w sumie ciasto, menu, garnitur, buty moje(masakra bo misze szybko kupic bo do dlugosci sukni potrzebuje a ceny powalaja).. Nauki przedmalzenskie, ktore nie za bardzo wiem jak i gdzie zalatwiac, protokol..i chyba tyle.. Juz nie moge się doczekac. A gdzie tam pazdziernik!;D

I uwaga: zamowilam suknie slubna przez internet!;D znaczy... No tak prawie. Krawcowa, uszyje mi ja ale salin jest na drugim.koncu pl wiec bedzie bez przymiarki... A zaplace milion razy taniej niz w salonie na miejscu.

Fryzjerka, kosmetycZka- mobilne. Zalatwione. Beda robic mnie, moja mame i 2 siostry... Apoko ze zaczynamy o 5:30 zeby zdazyc na 11.. Jeszcze busik..


Noo i zaczynaja sie komplikacje. Bo znalzla sie dziewczyna ktora ma slub tego dnia co ja w moim kościele.. 2 dzien sie z nia szaepie na fb i dekoracje.. Ona w ogole chcial zebym przesynela godz sluby... Jasne. Zaproszenia juz wydrukowane i niektore rozdane i twraz mam przesuwac??

Ale mam ciśnienie 300 na blacie przez ta laskę...

A jeszcze bus do rozwozenia gosci musze załatwić.. A u Was jak bedzie problem z gośćmi zalatwiony??

Mam pytanko co do sukienki? Masz jakieś namiary? :) podoba mi się pare propozycji na allegro, niby na wymiar ale się obawiam się troszke ;)
P.S. też mam w październiku :)

ŚLUB 2017

06 sty 2017 - 14:11:52

Witam przyszle panny mlode:)
Ja juz prawie trzy lata po slubie, wiec moje informacje nie sa juz na czasie :( Jednak gdyby ktos mial jakies pytania chetnie odpowiem, ilosc owocow, wodki, nauki za granica itp. (jakby co pisac na prv)

A to moje wesele:)


ŚLUB 2017

08 sty 2017 - 10:50:53

kefcia ratuj! Właśnie nic nie mogę znaleźć na temat tych nauk weekendowych, ze gdzie i kiedy sa oragnizowane...

Moja suknia tez sie juz szyje! 1300 z bolerkiem welonem i materialem i robocizna wg projektu w kazdym calu jak chce! Na początku czerwca juz bede miala ja gotowa;D

ŚLUB 2017

08 sty 2017 - 16:00:41

Gosiek00 tutaj masz link dokładnie do tego samego kursu, na którym my byliśmy http://lesnapodlaska.paulini.pl/inne/weekendowe-kursy-przedmalzenskie/art_719_weekendowe_kursy_przedmalzenskie.html
Nie wiem skąd jesteś, ale myślę, że w Twojej okolicy też powinno być coś takiego, a jak nie to zapraszam w moje rejony :D w razie pytań służę pomocą :)

Fajnie dziewczyny, że tak tanio udało się Wam z uszyciem wymarzonych sukienek. Ja muszę zrobić podobnie, tylko oby krawcowa przyjęła zlecenie. Będę prosić na kolanach chyba, bo inaczej to czarna rozpacz będzie ;(
A buty do sukienek macie już kupione? stawiacie na białe czy coś w kolorze? bo mam dylemat jakich szukać

ŚLUB 2017

08 sty 2017 - 17:50:35

Ja mam już buty kupione i mam srebrne. W lutym czekam mnie przymiarka żeby skrócić suknię. Muszę jeszcze kupić dobry biustonosz tylko nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedniego do mojej sukni.



ŚLUB 2017

08 sty 2017 - 20:25:55

Buty..eh to zabawna historia. Bo szukam od dawna. Przewertowalam nawet cale allegro. Głównie chodzilo mi o cene.. I jesli np sa buty w moim rozmiarze z odpowiednim obcasem i krojem, ktory mi odpowiada i w normalnej cenie..sa wszystkie kolory oprocz bialego. Jak znalazlam w kilku przypadkach biale to od razu cena w górę... Bo biale. Bo slubne juz musza byc. Bo prZeciez normalnie kobiety w bialych butach nie chodza..

W efekcie zamowilam w koncu w sklepie internetowym(musialam bo krawcowa chce wiedziec do jakiego obcasa szyc) z obcasem 3,5 cm za 115 zl, typowo slubne. Mialam dylemat bo zadne mi sie nie podobaly. Nie chcialam z paskiem bo balam sie ze bedzie sie wzynac..i zalezalo mi na niskim obcasie zebym nie musiala zmieniac na baleriny zeby nie deptac po sukni. Mam 172 cm wiec niski obcas mi nie przeszkadza.

ŚLUB 2017

09 sty 2017 - 13:34:39

Dziewczyny ślub w sierpniu a jak nie mam jeszcze załatwionych zaproszeń ani kwiaciarni, która zrobi mi bukiet oraz udekoruje kościół i samochód. Ile przed ślubem zamawiacie kwiat ( bukiet, i strojenie kościoła i samochodu) ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-09 13:43 przez iwcia991.

ŚLUB 2017

09 sty 2017 - 14:01:53

iwcia991 ja mam to jiz zalatwione!;) ja wiem, ze ja jestem troche nawiedzona jesli chodzi o moje wesele...ale dograne to juz mam... Nawet pisam ze jakas laska podnosi mi cisnienie ze chce inne kwiaty do kosciola. Florystka to najlepsza przyjaciółka mojej siostry wiec juz od dawna o niczym innym nie rozmawiamy... I zaproszenia juz w wiemoaci rozdane;p zawieszki na alkohol sie robia:)

ŚLUB 2017

09 sty 2017 - 15:33:23

Co możecie mi powiedzieć o restauracji Kolorowa w Olsztynie jako miejscu, gdzie można zorganizować wesele? :) Ma bardzo dobre opinie, ale nigdy nie byłam w tym miejscu na przyjęciu i chciałabym po0dbytać Was dziewczyny co o niej sądzicie :)

ŚLUB 2017

10 sty 2017 - 14:05:30

No to ja też się pochwalę tym, co mam ogarnięte. Ślub w połowie lipca 2017. A załatwione mamy: sala, DJ, kościół, nauki, zaproszenia (sami robiliśmy i wszystkie rozdane), suknia zaczyna się szyć, zawieszki na butelki się robią (tzn. ja robię), garnitur wstępnie wybrany, podziękowania dla rodziców w trakcie robienia, fotograf załatwiony, makijażystka zarezerwowana, fryzjerka też wybrana, menu ustalone. Teraz szukamy torta i przymierzamy się do rozsadzenia gości. Jeszcze nie wiemy, jak dokładnie ustawimy stoły, dlatego zejdzie nam jeszcze rozsadzenie gości. A no i wstępnie zarezerwowane noclegi dla gości.

Na razie straciłam wenę, a muszę szukać butów, bo w lutym muszę podać krawcowej długość sukni. I zastanawiam się, jaki materiał dać na wierzch na satynę w spódnicy (chodzi o suknię ślubną oczywiście), myślę nad muślinem i organtyną (ewentualnie jakaś siateczka). Wydaje mi się, że muślin się przyklei do satyny. Macie jakieś doświadczenie z tymi materiałami?

zweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

ŚLUB 2017

10 sty 2017 - 14:46:25

Kochane! Gratuluję Wam wszystkim serdecznie! Wiem, jaki to cudowny czas :) Chce też zaprosić Was do zapoznania się z Agencją Ślubną BeloDia na BeloDia.pl, myślę że każda z Was znajdzie coś dla siebie :)



ŚLUB 2017

10 sty 2017 - 20:53:09

Dziewczyny kto u Was opłaca Zaiks ? I ile to kosztuje, znalazłam kalkulator na necie i wg. niego przy większym weselu to koszt rzędu 500-600zł :o ?

ŚLUB 2017

11 sty 2017 - 01:12:02

Cytat
martyrusia
Dziewczyny kto u Was opłaca Zaiks ? I ile to kosztuje, znalazłam kalkulator na necie i wg. niego przy większym weselu to koszt rzędu 500-600zł :o ?

Nam to załatwił zespół mamy to w cenie grania.

ŚLUB 2017

11 sty 2017 - 07:58:13

Cytat
iwcia991
Cytat
martyrusia
Dziewczyny kto u Was opłaca Zaiks ? I ile to kosztuje, znalazłam kalkulator na necie i wg. niego przy większym weselu to koszt rzędu 500-600zł :o ?

Nam to załatwił zespół mamy to w cenie grania.

o, muszę się zorientować bo nawet o tym nie pomyślałam :(

ŚLUB 2017

11 sty 2017 - 18:17:15

Cytat
grysik
Cytat
iwcia991
Cytat
martyrusia
Dziewczyny kto u Was opłaca Zaiks ? I ile to kosztuje, znalazłam kalkulator na necie i wg. niego przy większym weselu to koszt rzędu 500-600zł :o ?

Nam to załatwił zespół mamy to w cenie grania.

o, muszę się zorientować bo nawet o tym nie pomyślałam :(

Dowiedz się. Nas od razu poinformowali przed podpisaniem umowy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konsultant Ślubny. Któraś z Was korzystała? :)