Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

prezenty na dzień dziecka

01 cze 2015 - 11:21:23

Hej :) Jakie prezenty na dzień dziecka polecacie? W tym tygodniu wybieram się do koleżanki, która ma dwójkę dzieci i wypada podarować jakieś prezenty na dzień dziecka, a nie bardzo mam pomysł, co by to mogło być. Dzieci są w wieku 4 (chłopiec) i 2 lata (dziewczynka). Liczę na Wasze pomysły :)

prezenty na dzień dziecka

01 cze 2015 - 11:34:58

Dla dziewczynki jakąś fajną książeczkę (są takie pomopwane z różnymi obrazkami, bo te które były teraz w biedronce z wydającymi dźwiękami są dla dzieci od 3 roku życia), albo mają w biedronce teraz puzle piankowe, kosztują 20zł i są naprawde fajne. Dla chłopca może klocki?

prezenty na dzień dziecka

01 cze 2015 - 11:37:30

@kasiula2 super, dziękuję- świetny pomysł! chyba się dziś wybiorę do biedronki :D

prezenty na dzień dziecka

01 cze 2015 - 11:40:03

Cytat
oddaj_fartucha
@kasiula2 super, dziękuję- świetny pomysł! chyba się dziś wybiorę do biedronki :D
Mają tam przeróżne rzeczy naprawdę można zawsze coś znaleźć, w rozsądnej cenie oczywiście:) ja chyba też jeszcze zajadę po te puzzle dla chrześniaka...;)

prezenty na dzień dziecka

01 cze 2015 - 11:50:11

To prawda, w biedronce ostatnio widziałam mnóstwo fajnych rzeczy, aż chciałby się znowu mieć 5 lat :D

Ja dwuletniej siostrzenicy kupiłam... nocnik królewny (smyk). Jak już jakiś efekt siedzenia na tronie pojawi się w środku, to gra ;)


Może, prezent od d... strony, ale siostra chce małą jak najszybciej nauczyć samodzielnie załatwiać te sprawy.

prezenty na dzień dziecka

01 cze 2015 - 12:58:27

Cytat
omacek
To prawda, w biedronce ostatnio widziałam mnóstwo fajnych rzeczy, aż chciałby się znowu mieć 5 lat :D

Ja dwuletniej siostrzenicy kupiłam... nocnik królewny (smyk). Jak już jakiś efekt siedzenia na tronie pojawi się w środku, to gra ;)


Może, prezent od d... strony, ale siostra chce małą jak najszybciej nauczyć samodzielnie załatwiać te sprawy.
Fajne:) tron dla małej księżniczki:)

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 6/5

prezenty na dzień dziecka

01 cze 2015 - 16:09:10

Dzień dziecka w sumie coraz bliżej. Takie tematy są dobre bo rzeczywiście można się podzielić jakimiś dobrymi pomysłami na prezenty . Sama jestem zdania,że warto jest tego dnia zaplanować więcej czasu dla dziecka .Zabrać go gdzieś na wycieczkę czy do kina. Nawet najdroższy prezent nie będzie lepszy niż właśnie ten wspólnie spędzony czas.
Proponuję również kupić dziecku coś słodkiego. Na przykład ptasie mleczko. Obecnie Wedel ma nowe ptasie mleczka w ciekawym opakowaniu. W jednym jest kilka mniejszych, w każdym znajduje się po kilka ptasich mleczek. Tak wiec można dziecku dozować ilośći aby nie wsunęło wszystkiego na jeden raz

prezenty na dzień dziecka

01 cze 2015 - 17:29:33

Dla takich maluchów fajne będą klocki - teraz są piękne, drewniane, malowane ekologicznymi farbami i co ważne, produkowane przez polskie firmy... Dla dzieci 5+ polecam wspaniałą grę "Super farmer" - planszówka wymyślona w czasie II wojny światowej, przez polskiego uczonego (gra uczy matematyki, podstaw ekonomii, logicznego myślenia) i bawią się nią kolejne pokolenia... Polecam też system edukacyjny PUS - genialna seria książeczek o różnej tematyce, pomagająca dziecku zrozumieć różne sprawy, np. są ćwiczenia na koncentrację, nauka literek, angielski i różnego rodzaju ćwiczenia, wspomagające rozwój przedszkolaka, jak i małego ucznia...

prezenty na dzień dziecka

01 cze 2015 - 18:58:11

hodowlę motyli?
albo dla dziewczynki fajną książkę, np królewnę śnieżkę z ilustracjami http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/209349/krolewna-sniezka.html - jest rewelacyjna. na blgu zabawkatora są fajne propozycje

prezenty na dzień dziecka

08 lip 2015 - 21:19:40

Hejka, szczerze polecam jako prezent dla dzieciaczków suche baseny z piłkami. Kupiłam taki dla swojej chrześnicy na roczek i dzieciaki z niego nie wychodziły a Marysia w dalszym ciągu spędza tam całe dnie. Możecie wybierać kolory piłek i obicie basenu. Zamawiałam na www.zuzu-la.pl Naprawde z całego serca moge polecić. Wykonanie pierwsza klasa no i pokrowiec który zdjemuje się do pranie. Tu macie Maryśke w jej baseniku



niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

prezenty na dzień dziecka

25 sie 2015 - 14:48:45

No powiem Ci, że ten suchy basenik to całkiem fajna sprawa muszę pomyśleć na następne urodziny, dla chrześniaka czy czegoś takiego nie sprawić. Ja w tym roku na dzień dziecka kupiłem coś puzzle piankowe takie edukacyjne - <modercja> powiem Ci, że 3 latek też ma dużo zabawy z tym związanej. I w zasadzie zawsze biega z jednym czy drugim elementem. Ogólnie uważam, że takie edukacyjne zabawki powinny mieć pierwszeństwo. Dziecko ucieszy się ze wszystkiego, a potem będzie miało łatwiej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-04 08:54 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

prezenty na dzień dziecka

28 sie 2015 - 00:37:03

Moi synowie uwielbiają lego wprawdzie starszy już nie układa a le młodszy uwielbia, zawsze jest to dla niego super prezent :) Starszemu kupiłam niedawno do tableta kostkę dice+ i ten prezent także okazała się bardzo trafiony.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

prezenty na dzień dziecka

08 paź 2015 - 10:20:26

A ja może zaproponuję piłkę do gry w piłkę nożną:) Każdy chłopiec ucieszy się z takiego prezentu, poza tym ruch to zdrowie. W tych czasach ludzie kupują swoim dzieciom tablety, komputery, telefony.. bez sensu. Co dzieci będą mieć z dzieciństwa..
Znalazłam tu taki poradnik jak wybrać piłkę, bo my kobiety to za bardzo obeznane w tym temacie nie jesteśmy;p
Tu

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

prezenty na dzień dziecka

08 paź 2015 - 10:25:17

Dzieci bardziej cieszą się z zabawek, a rodzice z ubrań. też mam zawsze problem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić bukiet z cukierków