Obecnie rozmawiamy o:

tabernakula sklep

18 minut temu

zakupy internetowe

42 minut temu

Budowa domu

47 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Jest dużo stron w internetowych, które oferują koszulki z nadrukiem. Jeśli interesuje Cię wybrany przez Ciebie wzór nadruku, polecam mamacube.pl. Zamawiałam u nich koszulki na wieczór panieński siostry i jestem zadowolona z ceny i jakości koszulek.

Ja mogę polecić <moderacja-spam> Mają spory wybór w różnych tematach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:03 przez moderator.

Ja ostatnio zamawiałam pięć koszulek z Bimodo. Super bawełna, bardzo milutka i trwała. Nadruki wyszły piękne - stosują różne techniki i możesz zaproponowaćź swój projekt

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 8/5

Teraz na niektórych stronach internetowych <moderacja-spam> istnieje możliwość stworzenia własnego nadruku na koszulce;) ostatnio całkiem przypadkowo trafiłam na tę stronę, nie wiedziałam , że można samemu coś takiego zrobić, a wy korzystaliście już z takich stron?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:04 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 6/5

Ja polecam firmę która ma w ofercie bardzo fajnej jakości koszulki z nadrukiem <moderacja-spam> przy tym świetna cena i bardzo szybki czas realizacji . Wykonanie najlepszej jakości wszystko według tego jak sobie zaplanuje klient . Profesjonalna obsługa świetne podejście do klienta i kontakt. Jestem bardzo zadowolona z ich usług.



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 15:05 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 5/5

Chyba w Dzx.pl znajdziecie takie. Pamiętam, że kiedyś zamawiałam tam pakiet.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

Oj sporo jest tych wszystkich sklepów.... Wystarczy sobie w zasadzie jedynie wpisać nazwę w wyszukiwarkę i od razu wyskoczy pełna długa lista sklepów, w których możemy coś takiego sobie kupić :)
To na co sugeruję zwracać uwagę to typ nadruku. Najlepszy będzie sitodruk:


Firma Ideashirt oferuje osuzlki z nadrukiem dla firm https://ideashirt.pl/dla-firm . W zależności od ilości zamówionych sztuk przyznają rabat. W przypadku zamówienia 50 sztuk musiałabyś zapłacić 25-30% mniej.

Z firm oferujących nadruk na koszulkach to polecam firmę Kadok ;) Szybko, tanio, bardzo fajna jakość.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ślub USC SZAMPAN Najlepiej Pzn