Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rocznica prezent

06 maj 2015 - 20:43:32

Cześć, mam do was ogromną prośbę, za parę dni z chłopakiem obchodzę 1 rocznicę a ja nie mam prezentu ani pomysłu na niego, tak wiem powinnam znać swojego chłopaka i wiedzieć co chce ale jak macie pisać tak to sobie darujcie. Nie ma jakichs szczegolnych zachcianek ani pasji dlatego proszę pomózcie wymyślić mi coś wyjątkowego, coś od serca do 60zł. Mamy 21 lat i nie mieszkamy razem.

Rocznica prezent

06 maj 2015 - 20:54:41

moze romantyczna kolacja kino ??

Rocznica prezent

06 maj 2015 - 21:03:18

Cytat
kamilkatbg
moze romantyczna kolacja kino ??

w kinie w moim miescie obecnie nie ma nic ciekawego, natomiast jesli chodzi o kolacje to w domu odpada a na miescie tez zbytnio wyboru nie ma. Ale dziekuje za podpowiedź

Rocznica prezent

06 maj 2015 - 21:13:51

Może dobra perfuma?

Lub zaskocz go - zrób jakieś proste/pyszne ciasteczka, kup wino, paczkę świec i wyrwij go nad jezioro :-)

Rocznica prezent

06 maj 2015 - 21:25:30

Cytat
wildgoose
Może dobra perfuma?

Lub zaskocz go - zrób jakieś proste/pyszne ciasteczka, kup wino, paczkę świec i wyrwij go nad jezioro :-)

Perfumy ode mnie dostał ostatnio, wina nie lubi a jezioro mamy co tydzien i to on kierowca nad nie wiec sie nie napije. Eh, tak ciezko a czasu coraz mniej :(

Rocznica prezent

06 maj 2015 - 21:30:03

a w ten czas nie będzie czegoś ciekawego na mieście ?:) jakiś koncert, happening?

P.S : a w ogóle lubi alkohol? Może ciekawa wyprawka z pakietem dobrego piwa np jak w załączniku



Rocznica prezent

06 maj 2015 - 21:43:30

Może zamiast prezentu pomyśl o spędzeniu razem czasu inaczej niż zwykle. Jakiś piknik, wycieczka rowerowa... coś czego nie robicie na co dzień. Jakiś pamiątkowy drobiazg też możesz kupić

Rocznica prezent

06 maj 2015 - 22:02:16

Cytat
wildgoose
a w ten czas nie będzie czegoś ciekawego na mieście ?:) jakiś koncert, happening?

P.S : a w ogóle lubi alkohol? Może ciekawa wyprawka z pakietem dobrego piwa np jak w załączniku

Myślalam o czymś bardziej od serca podkreślającego okazję.

Rocznica prezent

06 maj 2015 - 22:14:32

jest takie bardzo stare powiedzenie: "przez żołądek do serca" ;)

a tym bardziej - rocznica! trzeba to opić :)) z fajnej szklanki lepiej się pije zacne trunki :)

P.S: faceci nie zwracają uwagi na takie sprawy - dla nich rocznica, pierwsza, druga.. no może piąta :-) tak czy owak stawiałabym na praktyczne rzeczy.

Rocznica prezent

07 maj 2015 - 09:19:36

A może jakąs płyte ,jeśli lubi muzykę?Fajny portfel plus miś maskotka :)

Rocznica prezent

07 maj 2015 - 13:27:53

Cytat
filipekkrol
A może jakąs płyte ,jeśli lubi muzykę?Fajny portfel plus miś maskotka :)

Nad portfelem moge się zastanowić, ponieważ coś mówił ostatnio, że chce zmienić na wiekszy żeby zmieścił mu się dowód rejestracyjny choć ciężko będzie mi znaleźć taki duży z nike lub reeboka a on takie lubi.

Rocznica prezent

07 maj 2015 - 13:36:43

Serio tak slabo znasz swojego chlopaka, zeby nie wiedziec z jakiego typu prezentow sie ucieszy? Skąd my mamy wiedziec? Mozna rzucac w ciemno. Jakis gadzet do auta?

Rocznica prezent

07 maj 2015 - 13:59:16

Cytat
Asztarte
Serio tak slabo znasz swojego chlopaka, zeby nie wiedziec z jakiego typu prezentow sie ucieszy? Skąd my mamy wiedziec? Mozna rzucac w ciemno. Jakis gadzet do auta?


A Ty serio nie umiesz czytać? Mówiłam, że jak ktoś ma durno komentować to żeby sobie darował. No cóż, czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną.

Rocznica prezent

07 maj 2015 - 14:37:19

Cytat
princesssska
Cytat
filipekkrol
A może jakąs płyte ,jeśli lubi muzykę?Fajny portfel plus miś maskotka :)

Nad portfelem moge się zastanowić, ponieważ coś mówił ostatnio, że chce zmienić na wiekszy żeby zmieścił mu się dowód rejestracyjny choć ciężko będzie mi znaleźć taki duży z nike lub reeboka a on takie lubi.
Poszukaj w internecie na all,napewno cos znajdziesz albo porządny skórzany duzy portfel.To fajny prezent jest.

Rocznica prezent

07 maj 2015 - 14:44:04

Cytat
filipekkrol
Cytat
princesssska
Cytat
filipekkrol
A może jakąs płyte ,jeśli lubi muzykę?Fajny portfel plus miś maskotka :)

Nad portfelem moge się zastanowić, ponieważ coś mówił ostatnio, że chce zmienić na wiekszy żeby zmieścił mu się dowód rejestracyjny choć ciężko będzie mi znaleźć taki duży z nike lub reeboka a on takie lubi.
Poszukaj w internecie na all,napewno cos znajdziesz albo porządny skórzany duzy portfel.To fajny prezent jest.

Mam tylko góra 60zł a poza tym on lubi sportowe portfele, myślałam nad takim z nike albo adidas ale wszystkie mają standardowy rozmiar a on chcial coś większego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wieczór Panieński, jaki prezent?