Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Paryż-kto był? kto poleci?

06 maj 2015 - 10:43:42

Witam
planuje na urodziny chłopaka poleciec z nim do Paryza, ogolnie duzo podrozujemy ale tam jeszcze nie byliśmy
Czy ma ktoś jakieś namiary na jakiś hotelik lub przytulny nocleg najlepiej w centrum Paryża? Tak aby łatwo było zwiedzać lub gdzieś wyjsc wieczorem? Planuje poleciec na 3 dni. Najlepiej by było gdyby była możliwosć wynajecia hotelu ze śniadaniami :)
+ czekam na kazde inne wskazowki co warto co nie warto jak sie szacuje koszt taxowek itd :)

Paryż-kto był? kto poleci?

06 maj 2015 - 11:13:55

Jeśli chodzi o hotele to nie pomogę, bo mam tam rodzinę więc mnie ten wydatek ominął, polecam przemieszczanie się metrem. Taksówki to chyba nie jest dobry pomysł z powodu korków.3 dni to mało na zwiedzanie więc wybierzcie od razu co koniecznie chcecie zobaczyć i ustalcie sobie z góry plan dnia. Życzę miłych chwil bo Paryż jest piękny.

Paryż-kto był? kto poleci?

28 maj 2015 - 12:51:01

Jak wyżej... Trzy dni to za mało na rozkoszowanie się pięknem - jeśli chcecie zobaczyć wszystko będziecie musieli biegać. Polecam rejs wieczorem po Sekwanie lub spacer wzdłuż brzegu. Piękny, romantyczny widok. Widok z wieży Eiffla też niczego sobie (jeśli się nie ma lęku wysokości, odkryłam to wjeżdżając na ostatnie piętro), ale nie wolno wnosić ze sobą szklanych butelek, bo próby kończą się bezzwrotnym wyrzuceniem do kosza.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rocznica prezent