Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

skuteczna dieta

21 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ślub - pierwszy taniec

15 kwi 2015 - 16:06:47

Witam wszystkie Szafowiczki. Za 1,5 tygodnia ślub, a ja nadal waham się nad piosenką podczas pierwszego tańca. Wybrałam Ed Sheeran Thinking out loud, ale sama już nie wiem.... Może macie jakieś inne propozycje? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Ślub - pierwszy taniec

15 kwi 2015 - 16:26:44

piosenka piękna, a jeśli jeszcze zatańczycie jak w teledysku to już w ogóle będzie pięknie;)

Ślub - pierwszy taniec

15 kwi 2015 - 16:36:15

Mam ślub za 4 miesiące i kilka dni temu oglądałam pierwsze tance na yt i jest jakiś szał na tą piosenkę i na taniec taki jak w teledysku normalnie plaga jakaś same pierwsze tańce mi znajdowało do tej piosenki oczywiście te z tego roku. Oczywiście wybierzesz co chcesz i tez nie ma co rezygnować, bo każdy do tego tańczy, ale wydaje mi się, ze ten taniec to Wasz taniec i może warto wybrać jakąś piosenkę, która ma dla was znaczenie, a nie coś co leci w kółko w radiu :) Z drugiej strony to tylko taniec :) To zalezy jakie podejście macie do tematu :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-15 16:39 przez Magduss.

Ślub - pierwszy taniec

15 kwi 2015 - 16:38:51

byłoby cudownie zatańczyć tak jak w teledysku, ale na pewno się nie uda :P

Ślub - pierwszy taniec

26 kwi 2015 - 11:23:39

Ja mam takie podejście że pierwszy taniec jest dla nas i wybieramy piosenkę która dla nas ma znaczenie. Sami wybraliśmy coś czego jeszcze na pierwszym tańcu nie słyszałam - piosenka stara i pewnie wielu się nie spodoba ale dla nas jest idealna.

Ślub - pierwszy taniec

26 kwi 2015 - 11:28:45

U nas będzie Stachursky :D
I również szukaliśmy czegoś z czym mamy wspomnienia , a nie , bo akurat jest na topie ;)

zweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

Ślub - pierwszy taniec

27 kwi 2015 - 12:19:47

przy okazji przygotowań ślubnych zapraszam na nasze portfolio foto i wideo www.kraskastudio.pl :)



Ślub - pierwszy taniec

27 kwi 2015 - 12:59:09

bylam w sobote u przyjaciolki i mieli ta piosenke Grzegorz tomczak Niebieska Piosenka


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prezent na ślub