Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

proszę o pomoc

28 mar 2015 - 14:05:44

Dzieki za pomoc

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-17 11:04 przez ivetteiv.

proszę o pomoc

28 mar 2015 - 14:26:58

Znajdź dobrego prawnika, który Ci podpowie co możesz zrobić.
Sytuacja nie wygląda dobrze, ale być może fakt, że Twój mąż nie pracował nigdy będzie argumentem przeciwko niemu.
Jak najszybciej staraj się coś z tym zrobić, nie ma co czekać, bo im dłużej czekasz tym więcej macie wspólnych długów. Na początek, jeśli nie chcesz od razu rozwodu, weź rozdzielność majątkową.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

proszę o pomoc

28 mar 2015 - 14:38:30

Uuu, do prawnika jak najszybciej. Biegiem. Moze da sie przepisac mieszkanie na dzieci? Chociaz jak jest zadluzone to moze nie... do prawnika!

proszę o pomoc

28 mar 2015 - 15:06:29

Cytat
roksolana83
Uuu, do prawnika jak najszybciej. Biegiem. Moze da sie przepisac mieszkanie na dzieci? Chociaz jak jest zadluzone to moze nie... do prawnika!
. Nie mam kasy na prawnika Ja tez nie mam dowodu ze pracowała m. Bo pracowała na czarno poza tym on kiedy ja zasowalam u ogrodnika przy ciężkiej kapuscie pisał sobie z laskami na mecie Potem z taka jedna przez 2 lata pisał zapewniajac jak bardzo ja kocha ja mam dość mam gorzej nizbylabym sama

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

proszę o pomoc

28 mar 2015 - 16:12:38

sa darmowe porady prawne, poszukaj

z jakiej miejscowosci jestes lub obok jakiej wiekszej mieszkasz? spróbuje poszukac



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-28 16:13 przez roksolana83.

proszę o pomoc

28 mar 2015 - 16:22:50

Cytat
roksolana83
sa darmowe porady prawne, poszukaj

z jakiej miejscowosci jestes lub obok jakiej wiekszej mieszkasz? spróbuje poszukac
. V v. Jarocin wielkopolskie nic tu nie ma a ja jestem załamana żyć mi się nie chce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-28 16:23 przez ivetteiv.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

proszę o pomoc

28 mar 2015 - 16:39:46

http://poradyprawne.taurus.org.pl/ darmowe porady prawne w poznaniu. warto pojechac. jak duże masz dzieci? może warto poszukać lepszej pracy w innym mieście? byłabys weekendowa mama

proszę o pomoc

28 mar 2015 - 16:53:27

Cytat
roksolana83
http://poradyprawne.taurus.org.pl/ darmowe porady prawne w poznaniu. warto pojechac. jak duże masz dzieci? może warto poszukać lepszej pracy w innym mieście? byłabys weekendowa mama
. To wszystko mnie przerasta Chciałabym wyprowadzić się z dziećmi 13 i5 lat ale nie mam gdzie Prace mogę tylko na czarno bo te kredyty wzięte za jego namową wiszą nade mną Teraz jeszcze musialam wziasc chwilowke aby mieć z czego żyć Niedługo odetns mi ponownie internet zlicyruja mieszkanie

Zresztą pracy nie ma i niestac mnie będzie na wynajem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-28 16:54 przez ivetteiv.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

proszę o pomoc

28 mar 2015 - 17:31:51

znam sporo pań, które pracują w warszawie jako gosposie w bogatych domach lub latają ze sprzątania na sprzątanie. Sprzedaj mieszkanie, spłać kredyty, weź rozwód, jedź do większego miasta, znajdź pracę... na sprzątaniach panie wyciągają około 3-4 tysięcy. starczy na wynajem mieszkania. Ustawisz sie, zabierzesz dzieci.

Poddać się na pewno nie możesz

dzieci z pewnością mają dziadków, nie wierzę, że się nimi nie zaopiekują na 2-3 miesiące.

Moja mama tak kiedyś wyjechała. Dzieki niej mamy wykształcenie, mieszkania i normalne rodziny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-28 17:34 przez roksolana83.

proszę o pomoc

29 mar 2015 - 13:06:53

ojej... smutne. Kochana najpierw tak jak mówią dziewczyny, idź do prawnika. A druga sprawa: musisz sie zastanowić jak dalej ma potoczyć sie Twoje małżeństwo, domyślam się że chciałabyś się uwolnić od męża... spróbuj ułożyć sobie plan i po kolei wszystko porządkować. Trzymam kciuki

ojej... smutne. Kochana najpierw tak jak mówią dziewczyny, idź do prawnika. A druga sprawa: musisz sie zastanowić jak dalej ma potoczyć sie Twoje małżeństwo, domyślam się że chciałabyś się uwolnić od męża... spróbuj ułożyć sobie plan i po kolei wszystko porządkować. Trzymam kciuki

przepraszam że jest podwójna wiadomość... jakiś błąd



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-29 13:09 przez she22.

proszę o pomoc

29 mar 2015 - 13:13:36

Przyłączam się do powyższych rad- udaj się do kogoś kompetentnego, który pomoże Ci ogarnąć cały ten bajzel. Tylko nie siadaj i nie załamuj rąk! Już zrobiłaś pierwsze kroki- pierwszy: zauważyłaś problem, drugi: prosisz o pomoc- teraz tylko się nie poddawaj i zawalcz o lepsze życie dla siebie i swoich dzieci, trzymam kciuki pociesza

proszę o pomoc

29 mar 2015 - 14:39:18

są porady prawne tak jak ci dziewczyny piszą ,a co z twoja mamą co z rodzicami nic nie piszesz .
Jeśli są to jedyne wyjście starać poprosić o opiekę nad dziećmi a ty załatwiaj papiery .Niech on też odpowiada za ten koszmar skoro mieszkanie jest wspólne.A czy ty masz papiery na to że ty brałaś kredyty czy on bo to jest ważne..

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 6/5

proszę o pomoc

05 maj 2015 - 15:40:54

Nie ma spraw beznadziejnych - są tylko beznadziejni adwokaci. Jeżeli jesteś z Wielkopolski to nawet się nie zastanawiaj tylko zwróć się do Pani adwokat z Konina Ritę Miling - http://adwokat-miling.pl/?page=app/o-nas.html - dane kontaktowe są na stronie. Ona na pewno pomoże, pomogła już nie jednej osobie,w tym mi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-06 12:50 przez Ka1ska.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wieczór panieński