Obecnie rozmawiamy o:

rekuperacja Białołęka

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

SPONSORING

21.06 o 11:53

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Aktywne użytkowniczki

Co na dzień kobiet?

19 lut 2015 - 10:43:05

Cześć,
macie jakieś plany na dzień kobiet? Zastanawiam się czy jest sens organizować coś specjalnego? Np. jakąś imprezę, jakieś wyjście - restauracja, kino? Czy według Was to dzień jak co dzień?

Co na dzień kobiet?

19 lut 2015 - 11:05:24

Dla mnie to dzień jak każdy inny. Nie widzę potrzeby planowania czy organizowania go w jakiś szczególny sposób. Ludzie nie dajmy się zwariować.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Co na dzień kobiet?

19 lut 2015 - 14:45:01

Ja nie mam planów, ale chciałabym coś prezent.

Co na dzień kobiet?

20 lut 2015 - 13:36:21

Cytat
bad666girl
Dla mnie to dzień jak każdy inny. Nie widzę potrzeby planowania czy organizowania go w jakiś szczególny sposób. Ludzie nie dajmy się zwariować.

Rany, jak ja nie lubię takiego podejścia jak Twoje. Nie świętuję walentynek bo kocha się cały rok, nie planuję dnia kobiet no bo to przecież normalny dzień, heloooł nie dajmy się zmarnować. Urodzin swoich też nie świętuję bo świadczą wyłącznie o tym, że minął kolejny rok przybliżający mnie do śmierci. Ślubu swojego też nie będę świętować. Po co. I tak małżeństwo się rozpadnie :D

Najlepiej od razu położyć się do grobu i czekać :D

Ludzie, każda okazja, czy to są walentynki, czy dzień kobiet, czy dzień Kubusia Puchatka, jest dobra, by zrobić coś fajnego, wyjątkowego, przyjemnie spędzić dzień.

Co na dzień kobiet?

26 lut 2015 - 13:51:50

Kąpiel w pianie, domowe spa, babski film i wino! serce

Co na dzień kobiet?

26 lut 2015 - 13:59:48

Na razie nie mam planów, ale pewnie postaramy się spędzić jakoś fajnie ten dzień. Może jakieś wyjście do knajpki. ;)

Co na dzień kobiet?

26 lut 2015 - 14:24:53

Ja tegoroczny Dzień Kobiet chciałabym spędzić tak:
Dziecko do dziadków na noc, mąż frruu z kumplami do baru albo do rodziców, a ja sama w mieszkaniu z winkiem/drinkiem i przy wyciskaczach łez :) chyba mi się nagromadziło i dobrze byłoby dać upust ale w samotności... później oczywiście jak skończę swój seans mąż mógłby wrócić z kwiatami lub torcikiem i trochę mnie poprzytulać :)

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

Co na dzień kobiet?

26 lut 2015 - 14:30:32

Cytat
malmie
Ja nie mam planów, ale chciałabym coś prezent.

mi by się buty przydały ^^

Co na dzień kobiet?

26 lut 2015 - 14:34:58

hmm... ja na dzień kobiet już swój prezent dostałam - mój K. dołożył mi się do kursu, który chciałam ukończyć :P więc ten dzień będzie pewnie zwyczajny przy winku i filmie ;) nie robię z tego nic szczególnego ;)

Co na dzień kobiet?

26 lut 2015 - 14:35:51

Cytat
Lilka55

Ludzie, każda okazja, czy to są walentynki, czy dzień kobiet, czy dzień Kubusia Puchatka, jest dobra, by zrobić coś fajnego, wyjątkowego, przyjemnie spędzić dzień.

Dokładnie!

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 3/5

Co na dzień kobiet?

09 lut 2016 - 21:21:19

A my mamy dzieciaczki i jestem cały czas z nimi w domku(nie pracuje zawodowo) więc postaram się aby zrobić sobie piękny babski weekend chociaż raz do roku. Planujemy z koleżankami wybrać się właśnie do spa, znajduje się on w Jastrzębiej Górze. W ośrodku jest ponoć bardzo duży Park wodny - darmowy dla klientów ośrodka. Ofertę przesłała mi koleżanka która zajmowała się organizowaniem weekendu i jestem pełna podziwu że mają dla kobiet tyle atrakcji przygotowane.

Co na dzień kobiet?

09 lut 2016 - 23:41:14

Cytat
Lilka55
Cytat
bad666girl
Dla mnie to dzień jak każdy inny. Nie widzę potrzeby planowania czy organizowania go w jakiś szczególny sposób. Ludzie nie dajmy się zwariować.

Rany, jak ja nie lubię takiego podejścia jak Twoje. Nie świętuję walentynek bo kocha się cały rok, nie planuję dnia kobiet no bo to przecież normalny dzień, heloooł nie dajmy się zmarnować. Urodzin swoich też nie świętuję bo świadczą wyłącznie o tym, że minął kolejny rok przybliżający mnie do śmierci. Ślubu swojego też nie będę świętować. Po co. I tak małżeństwo się rozpadnie :D

Najlepiej od razu położyć się do grobu i czekać :D

Ludzie, każda okazja, czy to są walentynki, czy dzień kobiet, czy dzień Kubusia Puchatka, jest dobra, by zrobić coś fajnego, wyjątkowego, przyjemnie spędzić dzień.

Dobrze piszesz. Aczkolwiek ja nie świętuję Walentynek, ale to dlatego bo akurat tak wychodzi. W Dzień Kobiet też zazwyczaj nic nie robię, ale jakby była możliwość jakiejś imprezy czy spotkania to dlaczego nie?
Poza tym jak się pracuje, ma obowiązki a jest okazja by się oderwać od rzeczywistości to trzeba się bawić.
No ale jak widać niektórzy nie lubią :P

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Co na dzień kobiet?

17 lut 2016 - 20:38:41

Ja Dzień kobiet spędzam z moimi dwiema przyjaciółkami nad morzem . Zostawiamy swoich facetów w domu i wybieramy się na <moderacja, spam>.. Już nie mogę się doczekać ! W sumie to nie tylko ja ;) W końcu wypocznę od pracy, zrelaksuję się i chodź na chwilę zapomnę o problemach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-03 22:15 przez moderator.

Co na dzień kobiet?

17 lut 2016 - 21:25:22

W zeszłym roku poszłam z kilkoma koleżankami do klubu się pobawić. W tym roku była opcja wyjazdu w góry. U mnie odpadła ze względów finansowych. Każda okazja jest dobra, żeby się trochę porozpieszczac :) Generalnie nie obchodze takich świat w sensie, że nie oczekuje w tym dniu żadnych życzeń, kwiatów, czy prezentów. Ale jako, że każdy pretekst jest dobry, dlaczego i nie dzień kobiet?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mój pierścionek zaręczynowy