Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 262
Ostrzeżenia: 1/5

Kamerzysta na weselu?

19 sty 2015 - 18:23:39

Dziewczyny tak sie zastanawiam nad kamerzysta,czy jest to konieczne,mam bardzo dobrego fotografa a kamera mnie zwyczajnie i mego narzeczonego stresuje,nie wiem co robic.Czy nie bede załowac.Mam rowniez pomysl,poniewaz posiadam kamere,zeby moj brat,badz kuzyn nagral nam przysiege ,pierwszy taniec i zyczenia od gosci.Co sadzicie?

Kamerzysta na weselu?

19 sty 2015 - 17:37:15

Witaj:) Za rok też bierzemy ślub. Mam fantastyczną fotografkę, ale zdecydowaliśmy się również na kamerzystę bo uważamy ze miło będzie za jakiś czas wrócić do tych chwil i oglądnąć te wszystkie momenty profesjonalnie nagrane przez osobe która w tym siedzi i się na tym dobrze zna. Brat kuzyn czy kto inny - dodatkowo fajnie, ale moim zdaniem to nie będzie to co może zdziałać profesjonalny kamerzysta. Pozdrawiam :)

Kamerzysta na weselu?

19 sty 2015 - 17:38:31

Coraz wiecej par rezygnuje z kamery na swoim weselu, znam takie 3. Mysle,ze to indywidualna sprawa kazdego. Jezeli nie chcecie kamery to zrezygnujcie z niej, nic na sile. Sama nie lubie siebie ogladac na roznych weselach ale nie wyobrazam sobie zeby nie miec filmu z wlasnego slubu i wesela. Po prostu fajnie jest po kilku latach wrocic do tego dnia:-) tak mi sie przynajmniej wydaje;)

Kamerzysta na weselu?

19 sty 2015 - 18:42:03

my mielismy tylko fotografa i nie żałujemy

niezweryfikowana
Posty: 262
Ostrzeżenia: 1/5

Kamerzysta na weselu?

19 sty 2015 - 17:46:33

to jest kurcze dylemat

Kamerzysta na weselu?

19 sty 2015 - 18:47:29

Też początkowo nie chciałam mieć kamerzysty na swoim weselu, bo pamiętam te długaśne filmy,gdzie jedną połowę zajmowała msza w kościele, a drugą jedzenie rosołu przez gości (idealny moment by wszystkich uwiecznić super), ale oglądając płyty teraz widzę, że całe szczęście się od tego odchodzi i powstaje ciekawy, 'zwarty' i przyjemnie oglądający się materiał. Choć oczywiście jeśli się nie chce mieć filmu to zdjęcia są równie piękną pamiątką i częściej się do nich wraca :)
Pozdrawiam!

Kamerzysta na weselu?

19 sty 2015 - 18:06:40

ja z moim narzeczonym za 1,5 roku mamy slub i wesele i niewyobrazam sobie zeby nie bylo kamerzysty bedziemy miec wesele krecone na 3 kamery. Co raz wiecej ludzi rezygnuje z kamerzysty....

zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

Kamerzysta na weselu?

19 sty 2015 - 19:36:28

Ja myślę, że to już lepiej zrezygnować z fotografa niż z kamerzysty...każdy robi jak uważa...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-19 18:39 przez majcia373.

Kamerzysta na weselu?

19 sty 2015 - 19:24:07

Ja nie wyobrażam sobie nie mieć nagranego filmu z wesela. Mój film trwa 2 godziny jest bardzo fajnie nakręcony. Dopiero jak go oglądałam, to zobaczyłam wiele momentów - scen, które podczas wesela mi umknęły. Nie będziesz żałować o ile w grę nie wchodzi kwestia finansowa - to polecam. Warto zainwestować w jakiegoś profesjonalnego kamerzystę, który ma dobry sprzęt, nie wkleja kiczowatych momentów, dobierze ciekawą muzykę. :)

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Kamerzysta na weselu?

09 lut 2015 - 17:50:39

Treść posta została usunięta automatycznie

Kamerzysta na weselu?

22 lut 2015 - 19:40:25

Film uwiecznia pewne sceny,których nawet nie byłam w stanie zobaczyc. Dobry filmowiec za odpowiednie wynagrodzenie jest w stanie zrobic przepiękna historie z naszego dnia. Ja jestem juz parę lat po ślubie, ale do tej pory przynajmniej raz w roku wspominam z moimi dziećmi ten dzień. Film zostawia wspaniałe wspomnienia i pokazuje ludzi, których niestety juz nie ma z nami a byli wazni w naszym życiu.
Moje dzieci też maja swoja małą pamiatkę ze swojego dnia chrztu i powiem ze oglądały to juz setki razy z zafascynowaniem bo to one tam są. Z całą pewnością jestem za pamiatką w formie video z tak wąznych dni.

Dla poszukujacych moge polecic Pana Maćka z MMFilms.eu który filmował nam ślub i chrzty.
Fotografów też mam sprawdzonych jeśli ktoś poszukuje Monika i Emil Pośpieszni.

Kamerzysta na weselu?

22 lut 2015 - 19:42:31

Ja zawsze unikam kamerzysty na weselu... osobiście u mnie go nie będzie.. to tylko stresuje ludzi.

Kamerzysta na weselu?

22 lut 2015 - 20:42:19

A ja jestem 3 lata po ślubie i nie oglądałam jeszcze filmu z mojego wesela, może za parę lat będzie fajnie go obejrzeć, póki co nie mam takiej potrzeby.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Suknia ślubna jak ... oscypek :D