Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Ślub 2015 cz. II

09 sty 2015 - 13:54:57

Druga część wątku o ślubach 2015.

Link do części I tutaj: http://forum.szafa.pl/46/7289714/slub-2015.html

Ślub 2015 cz. II

09 sty 2015 - 13:58:55

w związku z tym, ze mój post był ostatni w poprzednim wątku, dodaję go jeszcze raz;)

Tak się zastanawiamy nad tortem...Ślub bierzemy w sierpniu, wiec będzie ciepło, wpadliśmy na pomysł, aby z racji pory roku tort był lekki, rześki.
Co myślicie o takim? Salę mamy w pensjonacie przy lasku i rzece, cały klimat wesela jest taki, hm, lekko wiejski, nie elegancki. Chcemy, zeby wszytsko grało, oto kilka rzeczy, które wybraliśmy:


Ślub 2015 cz. II

09 sty 2015 - 14:01:25

Tak szalejemy, że nam wątek podzielili :D

zweryfikowana
Posty: 667
Ostrzeżenia: 1/5

Ślub 2015 cz. II

09 sty 2015 - 14:02:32

W naszym tempie, a dopiero śluby przed nami, to pewnie jeszcze trzeci będzie :D

Ślub 2015 cz. II

09 sty 2015 - 14:15:55

nurhia - jeśli taki macie klimat wesela to jak dla mnie super:)

Wracając do garniturów bo w poprzednim wątku już nie dodało mi posta - nam w jednym sklepie juz na wejściu pani powiedziała że na taki wzrost na sklepie garniaków nie mają tylko wszystko na wyższych panów. Mój narzeczony ma 182cm więc ja się pytam na kogo są tam te garnitury??? Całe szczęście w pozostałych sklepach obsługa byla na bardzo wysokim poziomie:)

Ślub 2015 cz. II

09 sty 2015 - 14:16:21

nurhia bukiet i zaproszenia bardzo fajne myślę, że będzie współgrać:) Natomiast co do tortu to hmm fajnie wygląda na zdjęciu, ale w praktyce nie wiem:) Owocowy tort jak najbardziej:)

Ślub 2015 cz. II

09 sty 2015 - 14:20:57

Cytat
Magduss
nurhia bukiet i zaproszenia bardzo fajne myślę, że będzie współgrać:) Natomiast co do tortu to hmm fajnie wygląda na zdjęciu, ale w praktyce nie wiem:) Owocowy tort jak najbardziej:)

Mam znajomego cukiernika, tyle że w Londynie i często robił nam do sklepu takie torty na zamówienie i wyglądały praktycznie tak jak na zdjęciu;) Tylko pozostaje pytanie, czy piekarnia mi taki tort zrobi;/ Piekarnia, którą wybrałam, ma świetne ciasta i pieczywo, kremy i torty w smaku pyszne, ale wygląd dość przeciętny. Napiszę do nich maila ze zdjęciem. Zobaczymy co mi odpiszą.

Ślub 2015 cz. II

09 sty 2015 - 14:28:45

Śmiesznie :) ostatnio myślałam właśnie o tym kiedy Nas podzielą :D
nurhia Ja decydując się na taki tort bałabym się jedynie tego, że te owoce mogą wyglądać nie wiem jak to nazwać... O! powiedzmy na zwiędnięte. Nie wiem dlaczego tak myślę, ale bałabym się, bo wiadomo, że ten tort będzie czekał w gotowości jakieś 24 h...
A co do kwiatów i zaproszeń, to pasują do siebie bardzo;) A jaką masz suknię? Bo pewnie też jakąś stylową? :) Wydaje mi się, że nie do każdej taki bukiecik by dobrze wyglądał :) No ale może się mylę :P
Generalnie cała koncepcja gra brawo

Mój N też nie jest jakimś mega dryblasem :P
Dziewczęta a u Was tez panuje taki zwyczaj, że Pan Młody zdejmuje marynarkę dopiero po oczepinach? Bo rzekomo wcześniej jak zdejmie, to jest nieelegancko.
Kurczaki ale bym chciała być w skórze m_kaz5, no ale cóż... Trzeba czekać... :) I delektować się spotkaniami na Forum pogaduszki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-09 14:34 przez mmmycha.

zweryfikowana
Posty: 667
Ostrzeżenia: 1/5

Ślub 2015 cz. II

09 sty 2015 - 14:40:00

mmmycha u nas z garniturem też jest taki zwyczaj ;)

Ślub 2015 cz. II

09 sty 2015 - 14:42:34

Cytat
bieniaga91
mmmycha u nas z garniturem też jest taki zwyczaj ;)
I jak Ty się na to zaopatrujesz? Ja uważam, że jak jest ciepło, to kurde co ma się facet mordować! :) Mój pewnie do 21 będzie miał, a później przed oczepinami założy :P

zweryfikowana
Posty: 667
Ostrzeżenia: 1/5

Ślub 2015 cz. II

09 sty 2015 - 14:46:47

No mi się to też niezbyt podoba, tak jak mówisz, po co się męczyc ;) My jeszcze mamy ślub w październiku to nie jest tak ciepło, ale byłam na weselu w lipcu i Pan Młody cały upocony a marynarki co nie zdjął to nie zdjął :D ja tam powiem swojemu, że jak będzie mu bardzo ciepło to ma zdejmowac ;p

Ślub 2015 cz. II

09 sty 2015 - 14:52:47

Przyznam że jestem mocno zdziwiona tym zwyczajem że marynarka musi być do oczepin! U nas Pan Młody ma marynarkę do podczas pierwszego tańca a potem zdejmuje, zakładana jest później do zdjęć z goścmi i podziękowań dla rodzicow i tyle:)

Ślub 2015 cz. II

09 sty 2015 - 14:55:18

Cytat
mmmycha
Śmiesznie :) ostatnio myślałam właśnie o tym kiedy Nas podzielą :D
nurhia Ja decydując się na taki tort bałabym się jedynie tego, że te owoce mogą wyglądać nie wiem jak to nazwać... O! powiedzmy na zwiędnięte. Nie wiem dlaczego tak myślę, ale bałabym się, bo wiadomo, że ten tort będzie czekał w gotowości jakieś 24 h...
A co do kwiatów i zaproszeń, to pasują do siebie bardzo;) A jaką masz suknię? Bo pewnie też jakąś stylową? :) Wydaje mi się, że nie do każdej taki bukiecik by dobrze wyglądał :) No ale może się mylę :P
Generalnie cała koncepcja gra brawo

Mój N też nie jest jakimś mega dryblasem :P
Dziewczęta a u Was tez panuje taki zwyczaj, że Pan Młody zdejmuje marynarkę dopiero po oczepinach? Bo rzekomo wcześniej jak zdejmie, to jest nieelegancko.
Kurczaki ale bym chciała być w skórze m_kaz5, no ale cóż... Trzeba czekać... :) I delektować się spotkaniami na Forum pogaduszki

o to, że będą wyglądały na zwiędnięte się nie boję, bo często miałam w sklepie takie torty i nawet po 2 dniach wyglądały jak świeżynki;)byleby czekały grzecznie w lodówce;)
sukienkę mam nie do końca białą, taką jakby śmietanową.

Myślałyście już o sukience na poprawiny? Ja właśnie przekopuję internet:D Sama nie wiem, czy chcę maxi, czy taką normalną. Może normalną, weselna jest do samej ziemi?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-09 14:56 przez nurhia.

Ślub 2015 cz. II

09 sty 2015 - 15:00:01

m kaz5 szaleństwo!! to JUŻ! Ode mnie też gorrrące życzenia, co by to się Wam dobrze żyło, a wesele było huczne na 3 dni :D

Co do obsługi sklepów to macie rację dziewczyny o.O czasem taka masakra, że nic tylko potrząsnąć taką ekspedientką... Mnie najbardziej rozwalały te niektóre markowe salony - panie odpicowane, zazwyczaj 2, pogaduszki pełną parą, często bez słowa "dzień dobry", a o pomocy nie wspomnę i... ten kuuuurz wszędobylski!! Może się czepiam, ale kurde w 2 czy 3 sklepach w Factory pod Poznaniem gangi były tak zakurzone, że aż się nie chciało ich dotykać.
No a ceny jak ceny. W outletach niby super przeceny, ale po zniżce wołają tyle co sklepie stacjonarnym normalnie. Nie mówię, że wszędzie oczywiście.
nurhia tort bym jadła :D wygląda przesmacznie!

Ślub 2015 cz. II

09 sty 2015 - 15:07:34

Ojoj tak dużo piszemy, że kolejna część musiała powstać :D nawet nie chce myśleć ile jeszcze tych wątków powstanie :P uwielbiam Was czytać więc mnie to cieszy jak zasiadam w wolnej chwili a tu tyle stron do nadrobienia :)
nurhia Mnie się bardzo podoba tort :) świetnie się prezentuje i wszystko ze sobą fajnie współgra super suknia też bardzo ładna, taka delikatna :) i ma swój urok. Podobna krojem do mojej, w moim styl :)

Też pierwszy raz słyszę o tym zwyczaju :O wiadomo, że Pan Młody będzie tańczyć i się zgrzeje, po co ma się męczyć a później będzie cały upocony ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

impreza