Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ślub 2015 cz. II

15 cze 2016 - 18:22:22

My na razie też dziecka nie planujemy i się nie staramy :) Aż ciężko uwierzyć że rok temu byłyśmy w trakcie ślubnej gorączki:) jak planujecie spędzać rocznice?:)

Ślub 2015 cz. II

27 cze 2016 - 15:28:19

My to jeszcze nie wiem szczerze mówiąc. Nie zastanawiamy się jeszcze nad tym. Pewnie im bliżej tym intensywna będzie burza mózgów. Wczoraj znajoma przyszła i oglądnęła płytkę z wesela. Aż łezka się kręci w oku! serce

Ślub 2015 cz. II

09 sie 2016 - 00:24:00

Cześć Dziewczyny :) Miło że nasz wątek znowu na chwilę odżył :) Fajnie poczytać co się u Was dzieje po roku pożycia małżeńskiego :D ja z mężem przez 7 miesięcy byłam "na swoim ", wynajmowalismy mieszkanie od kuzyneczki męża. Niestety okazało się to niewypałem (jak rodzina, to tylko na zdjęciach) i trzeba było zwinąć manatki i wrócić do rodzinnych domów. I teraz się tułamy - tydzień u męża na gościnnych występach i tydzień u mnie. Marzymy o własnym drewnianym domku i kurczowo się tej fantazji trzymamy. Bywa trudno, ale mamy siebie, a to nasza największa siła. Dziecko? Tak, wszyscy pytają, męczą, obserwują, pytają o zwyczaje godowe i te sprawy. Chciałabym, żeby im się znudziło, ale na miejsce jednej splawionej osoby, pojawiają się dwie następne, i tak od roku. Ale nic to, gniazda nie powiększamy i koniec kropka :)

Ślub 2015 cz. II

30 cze 2017 - 19:29:53

Udanych drugich (bawełnianych) rocznic, Dziewczyny ;)party Gratuluję i sobie i Wam dwóch lat małżeństwa oraz zapytowywuję- co u Was? cheers

Ślub 2015 cz. II

13 wrz 2017 - 16:50:11

O kurcze myślałam, że ten wątek już całkiem umarł :D Jeju 2 lata, kiedy to zleciało? :o U nas w małżeństwie układa się świetnie serce Niestety ja mam problemy zdrowotne i w odstawkę poszły starania o dzidzię :( Ale staramy się myśleć pozytywnie i wykorzystywać to, że jesteśmy jeszcze tylko we dwoje ;)

Ślub 2015 cz. II

03 paź 2017 - 23:29:49

Skarbek, miło, że tu zajrzalas :) Ja też nie wiem, kiedy te dwa lata zleciały ?? Wątek by umarł po roku ciszy, ale nie dałam go zamknąć i pisałam przez dwa lata sama ze sobą :D Cieszę się, że układa Ci się super i życzę szybkiego powrotu do zdrowia :* U mnie też na początku tego roku wykryto chorobę autoimmunologiczną, ale raczej niewyleczalną- codziennie przyjmuję sztuczne hormony, i tak do końca życia chory Trzymaj się ciepło, pozdrowienia dla męża :)

Ślub 2015 cz. II

05 lis 2017 - 16:03:26

Hej dziewczyny. Fajnie poczytać co u was. My budujemy dom, obecnie jesteśmy na etapie hydrauliki i wylewek :) Bardzo się cieszę, bo dość sprawnie nam to poszło, pomimo tego, że wszystko załatwiamy na telefon, a nie osobiście.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zespół Impress pomóżcie ;)