Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

jak co roku mam z tym problem :-(...szukam inspiracji...doradźcie coś ;-)

tez chetnie sie dowiem:)

A co teściowa by chciała? Ja mojej mogłabym ewentualnie kupić wieniec.

perfumy
portfel
apaszka na szyję
sweterek
rękawiczki
kosmetyki
może brakuje jej czegoś do kuchni (patery, patelni, salaterki)

Miotłę, trochę ziemi,rewolwer,sznur:)
Zależy od teściowej i Waszych relacji,myślę,że najbardziej pomocny będzie mąż.

Coś praktycznego - portfel, torebkę, szal.
Lubi gotować ? Zainwestuj w jakiś super fartuszek, i kup jej zestaw np do sushi, albo jeśli lubi wypieki to w empiku są zestawy 6 foremek + ksiązka z przesisami. O ! Albo ksiązka własnie :) Dowiedz się od męża co czyta ( jesli w ogole czyta) Fajnym prezentem może też być wejsciówka do jakiegoś SPA, bądź masaż.

Moja w zeszlym roku dostala zestaw mydeł z mydlarni, jakieś masło do ciała i coś tam jeszcze, ale nie pamietam :) Bardzo się ucieszyla i zużyła wszystko. Z takich, które pamietam, że były wyjątkowo trafione to zestaw herbat wraz z filizanka i dzbanuszkiem, jakaś bizuteria chyba dwa lata z rzędu. Moja jest w typie która nigdy nic nie potrzebuje, ale zawsze jej szkoda pieniędzy na siebie, więc dostaje prezenty tylko dla niej, a nie jakieś garnki, czy patelnie.

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

Ja swojej kupiłam komódkę na biżuterię, taką z szufladkami , stylizowaną na retro. Była zachwycona.Komódka stoi wyeksponowana na regale :)

takie coś , tylko wyższe- chyba są trzy szufladki.

Może malowany kubeczek?
Moje hobby to malowanie personalizowanych kubeczków :)
Zapraszam na szafowego bloga: http://blogi.szafa.pl/SisMagdalena



zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

...a i jeszcze...teraz można zakupić bony prezentowe do różnych sklepów.To chyba też dobry pomysł.

Ja kupuje zawsze osobiste prezenty ,nie typu wazon czy filiżanki ,nie lubuie takich rzeczy,kupuje kosmetyki .Pytam zawsze czego mniej więcej akurat potrzebuje.W tym roku kupiłam porządny drogi tusz do rzęs podkład .Miałąm kupic kurtke taka modna pikowana ale zdążyła sobie kupic sama:) W wyborze prezentu dla teściowej dla mamy i dla babci zawsze sugeruje się tym ze jest przede wszystkim kobietą:)Garnki przepisy kulinarne, przybory kuchenne to może sobie kupic sama,ja zawsze staram się kupic to z czego bedzie ucieszona jak kazda kobieta.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-21 12:26 przez filipekkrol.

FILIZANKE W ROZE NP.

fajnym pomysłem jest też zdjęcie na płótnie( w formie obrazu :) ;)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 6/5

Może i dobry pomysł, żeby zacząć myśleć o tym w tym roku wcześniej... w końcu prezenty kupione na ostatnią chwilę mogą być z pośpiechu nieprzemyślane i nietrafione... Dla teściowej może portfel taki duży, skórzany bo torebek ma masę, a portfel tylko jeden. No chyba że do świąt sama zafunduje sobie nowy, wtedy komplet biżuterii.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-23 08:51 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Ja w przeszłości byłem z moją mamą na imprezie z serii autoprezent.pl, to imprezy, w czasie których osoby, który otrzymały vouchery prezentowe pojeździć mogą po torach samochodami takimi jak Ferrari czy Audi. I mamie się podobało, nawet nie podejrzewałem, że może się tak nakręcić. Także może i w Twoim przypadku się to sprawdzi?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Halloween - idziecie na imprezę?