Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

10 minut temu

elektryka sklep

16 minut temu

wakacje last minute

31 minut temu

Budowa domu

56 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

starsze osoby są bardziej praktyczne i ja bym pod tym kontem szukała pomysłow jest wiele od kosmetyków, gadzetów domowych, ubrań apaszki, szale, bluzki po ksiazki, muzyke, prezenty hand made sa genialne np. wieszaki, pudełka na chusteczki, bizuteria. wszystko zalezy od tego ile wiemy o drugim człowieku.

duzo tez zalezy ile lat ma nasza tesciowa. tesciowa nie zawsze rowna sie babcia. moja jest prawdziwa kobieta sukcesu. business women jak trza. jest szefowa firmy transportowej i wedlug mnie taka gwiazdka fajnie bedzie wygladala w jej gabinecie. apaszka czy pudelko na chusteczki bardziej mi sie kojarzey z babinka

Cytat
drama
duzo tez zalezy ile lat ma nasza tesciowa. tesciowa nie zawsze rowna sie babcia. moja jest prawdziwa kobieta sukcesu. business women jak trza. jest szefowa firmy transportowej i wedlug mnie taka gwiazdka fajnie bedzie wygladala w jej gabinecie. apaszka czy pudelko na chusteczki bardziej mi sie kojarzey z babinka
tak jak pisałam wszystko zalezy ile wiesz o drugiej osobie i wtedy sie dopasowuje taki prezent. Jak wiesz ze tzw. durnostojki lubi to jak najbardziej taki prezent bedzie trafiony. Nie wiem jakie Ty widziałas chusteczniki ale jak ktos ma eleganckie wnetrze to taki prezent idealny i wcale nie dla babinki

Cytat
drama
jesli jeszcze ktos szuka pomyslu to podpowiem co ja kupilam. kreatywnie a zarazem uniwersalnie. gwiazda z kingdom of universe. nie tylko symboliczne nadanie nazwy ale i akt wlasnosci ciala niebieskiego. to jest cos, zawsze moze wisiec na scianie, vcalkiem fajny bajer jak dla mnie
ja juz bym wolała całą konsteacje np. oriona a nie jedna gwiazdke ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-23 15:33 przez agata74.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 8/5

A szukałaś czegoś fajnego w sieci? tam znajdziesz mnóstwo inspirujących rzeczy na prezent. Oryginalny i praktyczne prezenty znajdziesz między innymi na tej stronie http://prezenty-swiateczne.art-madam.pl/handmade wejdź i sprawdź a może akurat coś ci wpadnie w oko.

ja kupiłam jej beret i szal



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-04 08:24 przez banach.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 8/5

;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-09 10:06 przez szafek456.

Ja bym się pokusiła o mop parowy :) Bardzo przydatne i bardzo pomysłowe narzędzie, które trochę usprawni prace w domu :) Całkiem ciekawe propozycje na mop parowy można znaleźć np. tutaj <moderacja> :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-01 15:41 przez moderator.

ja kupuję zestawy: bon na zakupy w ulubionym sklepie lub jakiś karnet do kosmetyczki czy fryzjera + coś z takich bajerów goodform.pl/porcelana-ceramika - jakaś fajna miseczka, patera (w zależności od "zainetresowań";) plus świeczka zapachowa (na tym punkcie wszystkie w rodzinie mamy hopla) :D

hahahahahaha



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-20 11:14 przez Helpless.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 4/5

Może jakiś zestaw herbat z całego świata? Myślę, że to dobry pomysł :) Bardzo fajne są gotowe zestawy, które można kupić w różnych sklepach np. Szlachetny Smak. Sama kupowałam kiedyś coś podobnego, ale dla swojej mamy i była zachwycona, bo lubi sobie popijać herbatę do wieczornych seriali :)

To zależy czy lubisz teściową czy nie :D Jeśli tak to kup jej coś fajnego i użytecznego, nie wiem np. multicookera do kuchni czy coś w ten deseń. Jeśli nie to zależy jak bardzo wredna jesteś, chociaż z teściową to trzeba mimo wszystko uważać :D

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Już tak żartujecie, ale nie każda teściowa jest zła pamiętajcie o tym. Moim zdaniem idealny prezent to taki, który zaskoczy ale sprawi przyjemność, sam w tym roku postanowiłem troszkę wszystkich zaskoczyć zamówiłem ciasto i mam zamiar udawać, że sam upiekłem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-11 13:08 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

dla teściowej najlepiej kupić zestaw do sprzątania albo jakiś mop porządny. Pośmiejecie się przy otwieraniu prezentów, a później na pewno się przyda. Ja kupiłem mojej <moderacja-spam> nie zawsze się cieszy z rzeczy do sprzątania ale no trudno :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-27 12:03 przez moderator.

Ja bym swojej ani mopa nie kupiła :D Szkoda kasy ;D

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
raperek
fajnym pomysłem jest też zdjęcie na płótnie( w formie obrazu :) ;)
obraz na płótnie w formie rodzinnego zdjęcia lub fotoksiążka! To fajne opcje ;)
Polecam <moderacja> - ostatnio robiłam tam książkę dla rodziców.
Szablon dla teściowej: <moderacja>

Z czystym sercem polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-20 12:04 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Jest to pewien pomysł jednak jedynie jeśli teściową dobrze znasz oraz jesli wiesz, że coś takiego mozę się jej spodobać. Ogólnie z prezentem dla tesciowej zwykle jest największy problem ( nie wiem czy również macie takie właśnie wrażenie....). Kilka pomysłów ode mnie

kwiaty
czekoladki ( najlepiej takie specjalnie dedykowane na święta) <moderacja>
jakiś elegancki portfel
czy rękawiczki



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-19 07:17 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wieniec na drzwi - który najładniejszy?