Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

40 minut temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 6/5

Restauracja na wesele

29 sie 2014 - 16:44:44

hejka :) Szukam fajnej restauracji na wesele w Rzeszowie. Możecie mi coś polecić? Jak na razie najbardziej zaciekawiła mnie oferta hotelu iskra - http://www.hoteliskra.pl/Restauracja. Trzeba przyznać że klimat jest tam bardzo fajny :)

Restauracja na wesele

12 wrz 2014 - 10:28:53

reklama, reklamaaa

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Restauracja na wesele

16 mar 2015 - 13:45:54

Przecież w tej chwili restauracji, które organizują wesela jest na pęczki. Problem w tym, że nie wszystkie wywiązują się z tego na co się umówiliście w takim samym stopniu. Jakiś czas temu byłam w Łodzi w restauracji goscinna - tutaj ich strona więc mozna sobie przybliżyć to co zaraz napisze. Fajne było to, że było gdzie usiąść na powietrzu bo tego mi w wielu lokalach brakuje, szczególnie zlokalizowanych gdzieś w centrach miast. Do tego bardzo dobre jedzenie i odpowiednia sala, a cała reszta to już tak naprawdę domena gości, jeśli goście będą na odpowiednim poziomie to nie ma możliwości żeby wesele się nie udało.

Restauracja na wesele

27 kwi 2015 - 20:31:03

Najwięcej zależy tak naprawdę od sali i od gości. Jeśli sala jest ok, zapewnia gościom piękne miejsce, w którym moga się bawić, bardzo dobre jedzenie, dzięki któremu zaspokoją głód i połechcą kubki smakowe i do tego zapewnią przemiłą obsługę to już połowa sukcesu. Dobrych restauracji nie jest specjalnie dużo. Mnie się marzy wesele w Pod Gigantami w Warszawie, bo taki elegancki klimat mi bardzo odpowiada.
Druga sprawa to sami goście i ich nastawienie i chęć do zabawy i celebrowania w fajnym nastroju jednego z ważniejszych dniu w życiu młodych :)

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Restauracja na wesele

29 wrz 2015 - 14:34:23

Jeśli chodzi o restauracje Bydgoszcz ma duży wybór - nie wiem dokładnie gdzie mieszkasz, ale jeśli tam to polecam karczmę młyńską http://www.karczmamlynska.com.pl/ Widziałam ostatnio, że coś się tam działo - jakaś impreza czy coś podobnego. Wydawało się ciekawie i wesoło.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślubna dedykacja w książce