Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 3/5

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

26 sie 2016 - 09:51:51

moze jakiś ręcznie malowany portret? na takie okazje najlepsze są jakieś indywidualne prezenty dopasowane do jubilatów

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

27 wrz 2016 - 14:44:27

Portret to bardzo dobry pomysł, my wpadliśmy tez na nietypowy pomysł, bo wymyśliliśmy pokaz fajerwerków:) Organizowała nam to gorzowska hurtownia fajerwerków As, pokaz był wspaniały, rodzice wzruszeni :)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

11 lut 2017 - 11:55:59

Ja jeszcze nie jestem zamężna, ale kupowałam w tamtym roku prezent rodzicom na 25 rocznicę ślubu. Ogólnie to mama podpowiedziała mi, że przyda się jej lampka nocna. Nie chciałam, by to była taka zwykła kupiona w sklepie, dlatego była robiona na specjalny projekt przez Bloomlight. Dla taty kupiłam portfel skórzany. Dodatkowo jeszcze z rodzeństwem przygotowaliśmy ręcznie robiony album no i oczywiście tort. Rodzice byli zadowoleni z prezentów i tego, że o nich pamiętamy.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 5/5

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

08 kwi 2017 - 19:23:52

Na taką uroczystość wypadałoby kupić coś porządnego. Moi rodzice obchodzą niebawem srebrny jubileusz i zamierzam podarować im telewizor.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-09 14:06 przez moderator.

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

08 kwi 2017 - 20:10:53

Ja swoim rodzicom na 50 rocznicę ślubu zamówiłam portret wypalany na drewnie a z tyłu życzenia. Byli bardzo zadowoleni.
Od innych dostali ręczniki z wyszytymi imionami i szlafroki, a także kieliszki z napisem 50 lat razem.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

02 maj 2017 - 20:01:13

może łądne, eleganckie sztucce? zobacz sobie w Duka, my tam swojego czasu taki zestaw kupiliśmy

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

02 maj 2017 - 21:42:21

Tak się składa, że maluję i potwierdzam że zgłaszają się osoby na taką formę prezentu. Na pewno jest to pamiątka na lata.
Od siebie jeszcze mogę dodać, że fajnym pomysłem może być nie tyle wycieczka zagraniczna ale zaproszenie na np.wspólny wieczór w nietypowej/ restauracji / wspólny dzień na jakiś zabieg w Spa.
Powodzenia idea

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

02 maj 2017 - 23:58:19

Myślę,że album robiony dla tych osób z przekrojem całych 25 lat jest świetnym pomysłem.
Taki powrót do czasów minionych,wspomnienia i udokumentowanie całej Ich historii.:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

03 maj 2017 - 17:35:10

Zależy jaka kwotę chciałabyś poświecić ja byłabym zadowolona z czegos do domu, czegos praktycznego oczywiście :)

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

03 maj 2017 - 17:55:50

Moi rodzice mieli w tym roku 30 rocznicę ślubu i dostali super prezent, który uważam za genialny. Otóż dostali wywołane w bardzo dużym formacie swoje pierwsze wspólne zdjęcie z dopiskiem "od tego wszystko się zaczęło". Byli zachwyceni :)

A co d o wycieczek polecam przeglądanie groupona. Można tam znaleźć czasami wyjazd weekendowy w naprawdę fajnej cenie - również daliśmy taki prezent rodzicom na rocznicę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-03 17:57 przez SylwiaNag.

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

08 lis 2017 - 08:17:52

Może jakiś sprzęt AGD będzie dobrym prezentem np. ekspres do kawy? Ciekawy poradnik zakupowy o ekspresach do kawy znajdziesz na http://love4coffee.pl/jaki-ekspres-z-mlynkiem-kupic/ - może Ci się przyda ;)

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

10 lis 2017 - 14:52:10

A może jakiś fajny prezencik urozmaicający życie łóżkowe? Moim zdaniem to naprawdę może się bardzo fajnie sprawdzić :) Na przykład coś stąd https://www.sisi.pl/bielizna-dla-puszystych.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-16 16:58 przez tobiasty.

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

13 wrz 2018 - 08:06:59

25 rocznica ślubu to ważne wydarzenie w małżeństwie :D po tak długim czasie warto sprezentować żonie nie tylko kwiaty, czy kolacje na której uczcicie tą wyjątkową chwilę, ale również coś co po tym dniu będzie jej o tym wydarzeniu przypominało ;) Idealnym prezentem dla żony będzie złota biżuteria Moja znajoma dostała od swojego męża taką zawieszkę <moderacja> bardzo się jej podoba. Można na nim dodać indywidualny grawer, gratis z datą rocznicy lub inny tekst skierowany tylko do kochanej osoby ;) można też w środku zamieścić zdjęcie na ze ślubu, co na pewno przywoła pierwsze wspólne wspomnienia i ten najważniejszy dzień w życiu :) A dla męża też może być coś z biżuterii, może jakiś fajny zegarek lub sygnet jeśli lubi takie rzeczy ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-23 14:40 przez moderator.

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

13 wrz 2018 - 12:55:28

Nie mieszkam w tym samym mieście co rodzice wiec nie mogła,m osobiście przyjechać do nich z prezentem skorzystałam z opcji wysyłki kwiatów i kosza słodyczy z poczty kwiatowej. Mama się wzruszyła jak kurier przyszedł. Myślę że to był bardzo miły gest z mojej strony

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

25 rocznica ślubu - jaki prezent?

03 paź 2018 - 14:42:36

Najwyższy czas na pozew rozwodowy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślub cywilny i kameralne przyjęcie