Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2016

21 lip 2014 - 21:47:04

Hej dziewczyny!

Wiem, że jeszcze jest mnóstwo czasu do roku 2016....Jednak przechodząc do sedna: od soboty jestem szczęśliwą Narzeczoną :) razem z moim TŻ chcielibyśmy wziąc slub właśnie w 2016 roku ze względu na finanse... Czy są wśród Was jakieś dziewczęta planujące Ten dzień za 2 lata? Może podzielicie/podzielimy się postępami w przygotowaniach itp?

Liczę na wsparcie :) pozdrawiam

ŚLUB 2016

21 lip 2014 - 21:51:19

Ja wychodzę za mąż za rok więc mogę służyć radą :) poza tym na 2016 zaplanowane wesela mają moje 2 przyjaciółki :)

ŚLUB 2016

21 lip 2014 - 21:52:47

Bardzo fajnie :) wiem, że teraz musimy zarezerwowac salę. A zespół, fotograf i kamerzysta też już teraz? Czy mozna poczekac?

ŚLUB 2016

21 lip 2014 - 21:54:54

Już powinnaś się rozglądać :) moje przyjaciółki już mają salę zespoły ale kamerzystów i fotografów jeszcze nie ale już się rozglądają

ŚLUB 2016

21 lip 2014 - 21:55:59

Sala, fotograf, kamerzysta, zespół to podstwa i najlepiej jak najszybciej sobie to zarezerwować. :) Rok przed ślubem zupełnie wystarczy, aby zacząć się interesować innymi sprawami. :) Pozdrawiam :)

ŚLUB 2016

21 lip 2014 - 22:00:00

Ja też zapewne będę miała ten Wielki Dzień za 2 lata ale na razie nic poza planami nie mamy :)

ŚLUB 2016

21 lip 2014 - 22:09:37

Cytat
mariposa4
Ja też zapewne będę miała ten Wielki Dzień za 2 lata ale na razie nic poza planami nie mamy :)
to ja radziłabym zacząć się interesować, moje koleżanki jak rezerwowały salę to już sporo terminów było zajętych

ŚLUB 2016

22 lip 2014 - 10:58:02

ooo matkooo to już?!:PP

Też chciałam załozyć wątek o takiej samej tematyce jednak powstrzymywałam się i chciałam zacząć jak śluby z 2014 się skończą, a tu ktoś mnie wyprzedził hehe :))

Ja planuję ślub na 2016 i to już od stycznia tego roku. Zaręczyliśmy się początkiem grudnia, w styczniu załatwiliśmy to co najważniejsze- sale, fotografa, kamerzystę i zespół. Szczerze myśleliśmy, że uda nam się w 2015, ale na sali nie było już wolnych terminów, potem okazało się, że moja siostra bierze w 2015 więc my przełożyliśmy na czerwiec 2016.

Niektórzy się śmieją, że to za szybko, ale uwierzcie, że lepiej jest szybciej pod jednym ważnym względem- wzrost ceny za usługi. No i z niektórymi salami jest ciężko z dostępem, bynajmniej u nas.

Ja na spotkaniu z fotografem i kamerzystą dowiedziałam się, że dwa dni wcześniej podwyższyli swoje pakiety o 400 zł, jednak ze względu na to, że napisałam do nich jeszcze parę dni wcześniej załapuje się na cenę wcześniejszą czyli mniejszą.

Tak samo było z zespołem, mówili, żebyśmy jeszcze z nimi nie podpisywali, że spokojnie, może jakoś w wakacje, a ja uparta, że chcę już i dobrze. Bo również podwyższyli ceny. Także wiecie :) To już nie liczy się tylko dostępność bo z tym różnie, jedne rejony są oblegane, inne nie, ale chodzi o pieniądze, a przy takich kosztach myślę, że każdy grosz się liczy.


Po za tym już nic teraz nie załatwiam, staram się też niczego nie przeglądać póki co choć czasem jak mam czas wolny to korci, ale nie chce się nakręcać :) na początku nowego roku chciałabym zacząć szukać jakiejś dekoratorki, potem zrobić nauki przedmałżeńskie, aby nie zamartwiać się nimi jak będzie więcej do roboty i reszte na jesień :) czas naprawdę szybko leci, mi te 7 msc okropnie szybko zleciało.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 11:09 przez ewaa2112.

ŚLUB 2016

22 lip 2014 - 12:21:13

My też początkowo zakładaliśmy 2016 rok, ale zostało na 2015, bo raz, że szybciej, a dwa, że mielismy jeszcze możliwość rezerwacji na ten rok i to w terminie, o którym marzyliśmy :)
Jeśli macie czas, to polecam Wam nasz wątek: Ślub 2015. :)

ŚLUB 2016

22 lip 2014 - 12:36:20

Pewnie, że tak, jeżeli jest możliwość to nie ma na co czekać :)
Ja czytam wasz i również wątek 2014, możliwie regularnie. Dużo przydatnych rzeczy można się dowiedzieć :)

ŚLUB 2016

22 lip 2014 - 12:46:24

My tam poruszamy tyle tematów, że czasami nie da się nadążyć z czytaniem :) Ale jesli macie chwilkę, to warto, bo zawsze to jakieś dodatkowe porady :)

ŚLUB 2016

23 lip 2014 - 19:45:46

Mam nadzieję, że już niedługo i ja będę mogła do Was dołączyć :)

ŚLUB 2016

23 lip 2014 - 20:02:59

Od siebie polecam zacząć się rozglądać za salą, zespołem, kamerzystą i fotografem, my rezerwowalismy rok temu na 2015 i już było sporo zajętych terminów;)

ŚLUB 2016

24 lip 2014 - 10:00:24

Niedługo i nasz wątek się rozkręci :)))

ŚLUB 2016

24 lip 2014 - 11:49:49

Nie przejmujcie się, ze ktoś komentuje, ze za wcześnie...Ja biorę ślub jak dziewczyny wyżej w 2015 w sierpniu i równe 2 lata wczesniej rezerwowaliśmy salę, zespół, kamerzystę i fotografa. Tyle wystarczy jak mieszkacie w większym mieście to możecie też godzinę w kościele ustalić. Reszta około roku przed. Nie ma naprawdę na co czekać. Ja myslałam, że 2 lata wczesniej będzie za wczesnie, ale jak pojechałam na moją salę wymarzoną został tylko jeden termin w sierniu i jeden w lipcu. Juz wtedy mieli rezrwacje na 2016 nawet. Jabym pojechała miesiąc, ba tydzień później to mogłabym się pożegnać z wymarzoną salą. Z 2woma zespołami "wymarzonymi" też się musiaąłm pożegnać, bo okazało się, że 2 lata przed ślubem już są zajęci, dopiero 7dmy zespół, do którego zadzwoniliśmy miał wolny nasz termin. Moi znajomi niektórzy już planują na 2016 i to nic dziwnego o terminy ciężko. Nikt nie kaze wam kupować sukni, butów czy dekoracji już, ale najwazniejsze kwestie możecie poruszyć. Co do tego, że ceny rosną to też prawda. Na mojej sali na wzrosła już cena 190 od osoby, a ja mam jeszcze starą cenę 170, to samo zespół i fotograf do końca roku miał jeszcze starą cenę, a od nowego roku już nową 300zł droższą.

Co do kosztów to rosną i rosną:D Ja myślałam się zmieścić w 40 tysiącach na początku, a teraz cena dochodzi do 50tys wliczając wszystko. Warto sobie wszystko dobrze rozplanować. Same zobaczycie jak rok wam ucieknie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziewczyny z Krakowa, proszę o pomoc