Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2016

22 sie 2016 - 13:26:59

Cytat
ja2293
My mamy walc angielski do piosenki What the world needs now is love.
Zostało nam 10 dni :)


tak z ciekawości, długo uczyliście się tańca?

maylo - ja też mam 8.10 :)
A obrączki najładniejsze te pierwsze.

ŚLUB 2016

28 sie 2016 - 09:09:19

Cytat
maylo
Ja zostałam, mam 8.10.
Na pierwszy taniec będziemy mieć Sanave-Angel of Wishes.

A teraz mam dylemat obrączkowy - do czwartku muszę wybrać. Mam swojego faworyta, jednak z ciekawości pytam.
Pierwsze - dla mnie zdobiona, dla narzeczonego klasyczna
https://www.google.pl/search?q=obr%C4%85czki+L12&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiuhPfh8bPOAhWIFiwKHYYAB8QQ_AUICCgB&biw=1280&bih=643#imgrc=59WPIeB-euTzbM%3A

Drugie klasyczne, bez kamienia, frezowane:
http://wkruk.pl/slub/obraczka-alchemia-w-kruk,id-68025


też miałam ten utwór na pierwszy taniec... myślałam że będziemy jedyni :P

Ja już jestem po, swój dzień miałam 06.08.
Dopiero pierwszy raz usiadłam do komputera od tego czasu.
To trochę przykre ale im więcej czasu mija to stwierdzam że to chyba nie był najpiękniejszy dzień :(
Oczywiście jeśli chodzi o sam ślub i sakrament to tak, ale wesele i szczegóły to nie bardzo chyba :(
Suknia wg nie wyglądała tak jak miała byłam całą noc w bolerku, który przykrywał piękny gorset :(
Wystrój sali to była porażka, kwiatów wg nie było widać na stołach bo postawili je jakby na płaskich talerzykach.
Pomyliłam się w pierwszym tańcu, wg wydaje mi się że nie tańczyliśmy w rytm, przeze mnie :(
Miałam przygotowane gadżety do zdj typy wąsy, usta itd, których nie wykorzystaliśmy bo nie zdążyliśmy (sala miała obsunięcie z podaniem łososia i już nie zdążyliśmy) :/ Także miałam tylko atrakcję jaką był pieczony łosoś...
Spodziewałam się innej reakcji męża gdy mnie zobaczy w sukni.. nie jestem przekonana czy mu się podobała..





Teraz opowiem jak było.
Mieszkaliśmy już razem z moimi rodzicami przed slubem, więc nie wymyślaliśmy że dzień przed slubem nagle on wraca do swojej mamy.
Wstałam i pojechałam do fryzjera, Bartosz w tym czasie przygotował pokój na przyjazd fotografa i kamerzysty, odebrał owoce.
Przyjechał świadek i jego dziewczyna, pojechaliśmy na salę a tam dopiero stoły zaczynali układać (dlatego nie wiedziałam jak będą wyglądały kwiaty :/) ułożylismy winietki i pojechałam z dziewczyną świadka na makijaż.
Makijaż był mega, nie spodziewałam się że wyjdzie tak fajnie.
Odebraliśmy kamerzystę (chłopak ma 20 lat i jeszcze nie ma samochodu, a że było nam po drodze to go zabraliśmy :P)
W domu mój PM w sumie już stał w drzwiach bo był ciekawy jak wyglądam w makijażu i fryzurze :P Zjedlismy coś, przyjechała moja świadkowa i powoli zaczynaliśmy się ubierać. I wtedy dopadł mnie stres, nie wiedziałam czy mi niedobrze przez ucisk sukni czy z nerwów, robiło mi się słabo.
I całą rodzina w stresie czy nie padnę w kościele...
Błogosławieństwo bez większych emocji, rodzice praktycznie nic nie mówili.
Wszyscy czekali na nas pod kościołem, uśmiechnięci weszliśmy do środka.
Kościół wyglądał przepięknie, jeszcze nie widziałam żeby w naszej miejscowości któś miał w taki sposób przystrojony ołtarz, liliami pachniało w całym kościele :)
Przy przysiędze dwa razy zaczęłam za szybko, sama nie wie czemu bo jak staliśmy już przy ołtarzu to stresu nie było.
Mieliśmy dziewczynę która nam śpiewała, zrobiła to mega, wiele ludzi się wzruszyło (a przed ślubem nie wiedzieliśmy jak śpiewa wzięliśmy ją w ciemno) było moje wymarzone Ave Maria.
Mój wuja uświadomił nas że źle wyszliśmy z kościoła bo ja byłam po lewej stronie :P
Mialismy kilka bram, ale beznadziejne bo rzucali się pod samochód jak widzieli że ślub i byli tak pijani że świadkom składali życzenia.... porażka.
Bardzo wzruszyło mnie to że na nasz ślub przyjechała nasza wychowawczyni z technikum, gdy zobaczyłam ją w kościele to chciało mi się płakać...

Sala, gdy zobaczyłam ten wystrój to się podłamałam gdy nie było jedzenia to było w miarę ok, ale jak już postawili jedzenie to wg kwiatów nie było widać :/ Nadrobili jedzeniem bo jedzenie było bardzo dobre.
Niestety potem wszystko wychodziło bez naszej kontroli.
Np goście sami wstali na pierwszy toast, i trochę orkiestra się wkurzyła.. My też bo po tym toaście miał być pierwszy taniec, ten moment tak mnie zestresował że się pomyliłam, myślałam że się rozpłaczę tak się staraliśmy a tu dupa przeze mnie, miałam łzy w oczach, niestety goście zauważyli to, musiałąm mieć masakryczną mine...
Potem była już zabawa, orkiestra była mega, nie spodziwałam się że są aż tak SUPER, goście nie chcieli ich wypuścić po weselu :P
Już kilka par powiedziało że chce ich na swoim weselu, po prostu byli CUDOWNI!
Łosoś za późno wjechał na salę, przez to nie zdążyliśmy ze zdj z gadżetami...
Potem był tort, który też miał wyglądać inaczej, ale trudno, był pyszny.
Oczepiny trochę średnio wyszły bo nasi goście byli już pijani... (Ci którzy pchali się pierwsi do konkursów :/)
Szkoda że fotograf i kamera nie zostali dłużej bo po oczepinach było dużo takich tańcó integracyjnych i to już nie zostanie uwiecznione.
Film dostaniemy za około tydzień- półtora nie mogę się doczekać.
Zdjęcia dopiero na początku paźdxiernika, jestem ciekawa jak będą wyglądały te zdj bo ten fotograf wyglądał jakby wg zdj nie robił o_O.


Na pordóży poślubnej byliślmy na Teneryfie, było przepięknie! serce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-28 09:46 przez MartynaBe.

ŚLUB 2016

09 wrz 2016 - 11:35:35

Halo halo dziewczyny mój ślub za 3 tygodnie :) dwa pytania :

1. Polecacie jakieś sklepy w Poznaniu z sukienkami dla mamy? Z rękawkiem najlepiej żeby przykryć ramiona.

2. Mam problem z planem rozmieszczenia stołów. U nas będą tylko dwa stoły przy 1 my z rodzicami, dziadkami i starsi goscie, przy 2 kuzynostwo i znajomi. Poszukuję jakiegoś plakatu na którym będą dwa stoły. Wszędzie widzę tylko te z rozmieszczeniem przy kilku a chcę żeby to w miarę ładnie wyglądało. Miała któraś z was taki układ?

ŚLUB 2016

11 wrz 2016 - 13:57:26

Cytat
ewelinka_92
Halo halo dziewczyny mój ślub za 3 tygodnie :) dwa pytania :

1. Polecacie jakieś sklepy w Poznaniu z sukienkami dla mamy? Z rękawkiem najlepiej żeby przykryć ramiona.

2. Mam problem z planem rozmieszczenia stołów. U nas będą tylko dwa stoły przy 1 my z rodzicami, dziadkami i starsi goscie, przy 2 kuzynostwo i znajomi. Poszukuję jakiegoś plakatu na którym będą dwa stoły. Wszędzie widzę tylko te z rozmieszczeniem przy kilku a chcę żeby to w miarę ładnie wyglądało. Miała któraś z was taki układ?

Odp. 1 Moja mama kupowała sukienkę w Monnari mają bardzo fajne promocje :) moja akurat miała niebieską, która przykrywała jej ramiona. Trzeba ją było tylko skrócić
Odp. 2 Zrób sama taki plakat. Naklej na duży brystol dwa prostokąty i napisz imiona i nazwiska i po problemie :D
Na dole załączyłam Ci coś podobnego o czym myślałam na górze napisz:
"Państwo Młodzi Ewelina i XXX (imię narzeczonego) zapraszają"
Pod spodem " Rozmieszczenie Gości weselnych"
i na samym dole dwa prostokąty :)
trochę się miejsca zapełni na tej tablicy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-11 14:02 przez olusska92.

ŚLUB 2016

25 wrz 2016 - 20:14:37

Cześć dziewczyny :)
Co u Was?
Jak mężowie się sprawują?
:)

ŚLUB 2016

25 wrz 2016 - 20:35:16

Cytat
MartaSz_88
Cześć dziewczyny :)
Co u Was?
Jak mężowie się sprawują?
:)

Cześć :) my już mieszkaliśmy razem przed ślubem więc nie ma wielkich zmian, ale jest fajnie :) czuję się taką więź, że jesteśmy rodziną serce a jak u Was?

ŚLUB 2016

25 wrz 2016 - 20:53:06

Mąż sprawuje się wspaniale! Jest cudnie, wrzucam kilka fotek z tamtego dnia :))



ŚLUB 2016

25 wrz 2016 - 20:57:22

Cytat
affezione
Mąż sprawuje się wspaniale! Jest cudnie, wrzucam kilka fotek z tamtego dnia :))
Twój welon mnie urzekł:)

ŚLUB 2016

25 wrz 2016 - 22:03:02

u mnie bez zmian :) nic się nie zmieniło, wszystko po staremu :) mieszkaliśmy ze sobą przed ślubem, więc nie było zaskoczenia :)

ŚLUB 2016

26 wrz 2016 - 15:32:18

she22 dziękujęę ! :*

ŚLUB 2016

29 wrz 2016 - 19:13:06

Cytat
she22
Cytat
MartaSz_88
Cześć dziewczyny :)
Co u Was?
Jak mężowie się sprawują?
:)

Cześć :) my już mieszkaliśmy razem przed ślubem więc nie ma wielkich zmian, ale jest fajnie :) czuję się taką więź, że jesteśmy rodziną serce a jak u Was?

U nas też jest bardzo fajnie :)
Cały czas próbujemy skończyć urządzanie naszego gniazdka tańczy
Poza tym jesteśmy cały czas w trakcie bardzo obfitego sezonu ślubnego :)
Widzieliśmy już galerie zdjęć z naszego ślubu, a w przyszłym tygodniu powinniśmy otrzymać już zdjęcia "do ręki". W końcu będę mogła pokazać Wam kilka zdjęć :)

Cytat
she22
Cytat
MartaSz_88
Cześć dziewczyny :)
Co u Was?
Jak mężowie się sprawują?
:)

Cześć :) my już mieszkaliśmy razem przed ślubem więc nie ma wielkich zmian, ale jest fajnie :) czuję się taką więź, że jesteśmy rodziną serce a jak u Was?

U nas też jest bardzo fajnie :)
Cały czas próbujemy skończyć urządzanie naszego gniazdka tańczy
Poza tym jesteśmy cały czas w trakcie bardzo obfitego sezonu ślubnego :)
Widzieliśmy już galerie zdjęć z naszego ślubu, a w przyszłym tygodniu powinniśmy otrzymać już zdjęcia "do ręki". W końcu będę mogła pokazać Wam kilka zdjęć :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-29 19:13 przez MartaSz_88.

ŚLUB 2016

29 wrz 2016 - 20:31:47

Cytat
MartaSz_88
Cytat
she22
Cytat
MartaSz_88
Cześć dziewczyny :)
Co u Was?
Jak mężowie się sprawują?
:)

Cześć :) my już mieszkaliśmy razem przed ślubem więc nie ma wielkich zmian, ale jest fajnie :) czuję się taką więź, że jesteśmy rodziną serce a jak u Was?

U nas też jest bardzo fajnie :)
Cały czas próbujemy skończyć urządzanie naszego gniazdka tańczy
Poza tym jesteśmy cały czas w trakcie bardzo obfitego sezonu ślubnego :)
Widzieliśmy już galerie zdjęć z naszego ślubu, a w przyszłym tygodniu powinniśmy otrzymać już zdjęcia "do ręki". W końcu będę mogła pokazać Wam kilka zdjęć :)

Cytat
she22
Cytat
MartaSz_88
Cześć dziewczyny :)
Co u Was?
Jak mężowie się sprawują?
:)

Cześć :) my już mieszkaliśmy razem przed ślubem więc nie ma wielkich zmian, ale jest fajnie :) czuję się taką więź, że jesteśmy rodziną serce a jak u Was?

U nas też jest bardzo fajnie :)
Cały czas próbujemy skończyć urządzanie naszego gniazdka tańczy
Poza tym jesteśmy cały czas w trakcie bardzo obfitego sezonu ślubnego :)
Widzieliśmy już galerie zdjęć z naszego ślubu, a w przyszłym tygodniu powinniśmy otrzymać już zdjęcia "do ręki". W końcu będę mogła pokazać Wam kilka zdjęć :)

Super :) czekamy ;)

ŚLUB 2016

19 paź 2016 - 20:15:55

Jest tutaj jeszcze ktoś ? :)

to mój teledysk :)





Jest tutaj jeszcze ktoś ? :)

to mój teledysk :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-19 20:16 przez MartynaBe.

ŚLUB 2016

19 paź 2016 - 21:59:34

Cytat
MartynaBe
Jest tutaj jeszcze ktoś ? :)

to mój teledysk :)





Jest tutaj jeszcze ktoś ? :)

to mój teledysk :)



Jestem ;) fajny teledysk :) super udekorowany kościół :) ale najbardziej podoba mi się Twój kolor włosów :)

ŚLUB 2016

23 paź 2016 - 18:57:02

Wkrótce minie 5 miesięcy serce love





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-23 19:18 przez MartaSz_88.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszukuję pomysłu na dodatek do prezetu