Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

18 minut temu

Budowa domu

23 minut temu

Projekt wnętrza

56 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla chłopaka

26 lip 2016 - 18:49:49

a co myślicie żeby kupić chlopakowi na prezent skórzany pasek? Nie wiem czy to wypada na prezent? znalazłam na stronie hurtowni <moderacja-spam> takie paski i są bardzo ładne, a ostatnio zauważyłam, że mu się jego ulubiony przeciera. Nie wiem tylko czy kupuje się paski w prezencie :( Mogłybyście mi doradzić?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 14:55 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent dla chłopaka

29 wrz 2016 - 11:53:44

Pasek to jak najbardziej fajny prezent! Mi się bardzo podobają u chłopaków paski płócienne, plecione, np. jak ten

Moim zdaniem taki idealnie nadaje się na co dzień albo na jakiej casualowe spotkania. Moj chłopak ma takie dwa paski i nosi je na zmianę codziennie (sa w różnych kolorach:brązowy i czarny).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-10 01:28 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Prezent dla chłopaka

06 paź 2016 - 09:09:00

Zależy od tego, jaki to facet, ale raczej zdecydowanie wszyscy faceci jarają się prezentami moto. Na Prezent Marzeń masz np. jazdę Ferrari, jest również paralotnia, spadochron i to są właśnie prezenty, które rzeczywiście robią sporą różnicę. Czyż nie?

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 7/5

Prezent dla chłopaka

27 paź 2016 - 07:57:01

Bardzo fajną opcja i dość pikantna jest zamówienie dla niego bokserek z napisem. W sieci są strony, na których mozna takie bokserki zaprojektować Jak na przykład selino.pl
Coś takiego na przykład:


niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

Prezent dla chłopaka

29 lis 2016 - 16:23:41

A co myślisz o tej propozycji? >>>>>>>>>>
<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 14:55 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla chłopaka

29 lis 2016 - 17:01:58

ja bym poleciła to, co kupiłam mężowi na urodziny kilka mies temu ;) <moderacja-spam> na tej stronie możesz zobaczyć parametry, a nawet videoopinię (jak się komuś nie chce czytać :D ) jest to telefonik iphone 5s cena nie jest zbyt wygórowana jak na sprzęt takiej klasy, także zachęcam, mój się cieszył jak bardziej niż dziecko :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 14:56 przez moderator.

Prezent dla chłopaka

13 gru 2016 - 16:01:30

Fajna pasja to modelarstwo. Ja dla mojego narzeczonego mam jakieś cuda stąd <moderacja-spam> W sumie on tak się wkręcił że i mnie powoli wkręca. Jak dla mnie dobrze, że wybrał takie hobby, przynajmniej rozwojowe a nie wgapianie się w mecz przed tv albo granie w gry komputerowe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 14:56 przez moderator.

Prezent dla chłopaka

19 gru 2016 - 16:42:35

Ja polecam jazdę autkiem :D Bardzo fajna sprawa!:) Mój chłopak jest maniakiem BMW i takie rozwiązanie się sprawdziło :) Przejazd kosztuje od 99 zł w górę P ale mina mojego faceta na torze wyścigowym? - bezcenna!

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 4/5

Prezent dla chłopaka

24 mar 2017 - 10:32:17

Według mnie powinnaś go zabrać w jakieś miejsce, gdzie będzie się mógł odpowiednio wyszaleć :D Tor A1Karting to świetne miejsce, a dodatkowo faceci uwielbiają tego typu rozrywki, więc możesz mieć pewność, że będzie zachwycony. Plusem jest też to, że razem z nim będziesz mogła się pościgać, więc oboje spędzicie przyjemnie czas. Na stronie <moderacja-spam> znajdziesz więcej informacji, jeśli chciałabyś się na tego typu prezent zdecydować ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 14:56 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla chłopaka

25 paź 2017 - 15:26:42

Ja swojemu chłopakowi zawsze kupuje małe, nietypowe prezenty z żartem, ostatnio kupiłam kolorowe skarpetki w pszczółki :D <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-02 20:17 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Prezent dla chłopaka

05 gru 2017 - 14:21:09

Pasek
jakaś fajna nowa koszula
portfel
skarpetki ( ale nie jakieś tanie ale zamówione w dobrym sklepie tylu wólczanka - uwierzcie,że wbrew pozorom faceci uwielbiają dostawac prezenty tego typu).
Fajny kreator prezentow jest na megakoszulkach: megakoszulki.pl/swiateczny-kreator-prezentow - zamawiałam tam ostatnio dla chłopaka na prezent koszulkę na jego urodziny. Zastanawiam się czy na świeta nie zamówić mu kubeczka
<moderacja-uporczywa reklama/spam>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-19 07:50 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

W ramach podziękowania rodzicom...