Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

Prezent dla chłopaka

21 sty 2016 - 15:01:03

Może coś z tej listy: prezent dla chłopaka
Niektóre śmieszne, niektóre bardziej poważne od wyboru do koloru

Prezent dla chłopaka

27 sty 2016 - 11:35:23

Teraz bardzo popularne są prezenty na przejażdżkę samochodem :) ja rok temu kupowałam dla chłopaka i wiem jaką mu to sprawiło frajdę :D polecam turbo prezenty kupowałam z turboprezent.pl/prezenty/polaris-slingshot-tor-kamien-slaski/ urodzinykwiaty

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Prezent dla chłopaka

16 lut 2016 - 12:40:12

Są to ciekawe opcje prezentowe niemniej sama z doświadczenia wiem,że faceci to duże dzieci oraz często najbardziej cieszą sie nie z materialnych rzeczy ale z ciekawie zorganizowanego dnia. Mój mężczyzna ostatnio świętował 25 urodziny. Była to wyjątkowa rocznica tak więc zaplanowałam mu.... jazdę sportowym ferrari. Konkretnie na torze jazdy Służewiec pod Warszawą. Nie jest to takie kosztowne, możecie sobie zerknąć tutaj:
motoprezent.pl/jazdy-ferrari-california

Narzeczony byl zaskoczony ale cały dzień bardzo mu się podobał.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 8/5

Prezent dla chłopaka

04 mar 2016 - 13:26:32

Może spinki do mankietów? Jak będziecie wychodzić na jakieś imprezy i on będzie w koszuli, będzie mógł się chwalić spinkami, które dostał od Ciebie :) Zobacz, do tych spinek nawet nie potrzebuje koszuli na spinki http://kreatormody.com.pl/dodatki/494-spinki-mankietowe-soraya.html :)

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Prezent dla chłopaka

09 mar 2016 - 08:09:59

A może coś zaprojektowanego samodzielnie? W sieci jest wiele kreatorów. Sama ostatnio zaprojektowałam dla swojego narzeczonego bluzę z napisem . Napis rozumiemy jedynie my.

Narzeczony był bardzo zaskoczony prezentem. Było to coś nietypowego, coś oryginalnego oraz cała idea mu się spodobała :) Nie było to również drogie. Taka bluza to koszt niecałych 70 zł.
http://selino.pl/bluzy-z-wlasnym-nadrukiem-na-zamowienie,g-16.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-31 10:47 przez dorissms.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla chłopaka

11 kwi 2016 - 15:19:55

Zalezy co lubi:) sama znasz go najlepiej:) Mój uwielbia nowinki techniczne więc spodobał mu się długopis 3D, ale wiem, że nie byłby zadowolony np. z zegarka albo portfela. Ot taki nietypowy facet mi się trafił:)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent dla chłopaka

13 kwi 2016 - 15:34:20

Prezent dla faceta to zawsze spory wydatek, oni już tak mają ;) Ale też jest w czym wybierać, bo lubią różne gadżety. Ja tak za każdym razem coś fajnego znajduj, no ale te kilkaset złotych to trzeba na prezent mieć. W tym roku zdecydowałam się na zegarek, póki co najbardziej podoba mi si ten:


https://www.limango-outlet.pl/zegarki-meskie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-13 15:36 przez adrianna8509.

Prezent dla chłopaka

22 cze 2016 - 08:06:27

A ja ostatnio szukałam czegoś oryginalnego, bo wszelkie perfumy i inne już są oklepane. Kupiłam w ramach prezentu replikę broni z Galerii Replik z Poznania. I… spowodowałam nową pasję u chłopaka ;)

Prezent dla chłopaka

22 cze 2016 - 09:22:41

Ja najlepiej wyszłam gdy postawiłam na prosty prezent, spojrzałam czego mój TŻ nie ma i odpowiedź była prosta ZEGAREK! Kwestia ceny zależy od kupującego, mój się cieszy do dziś.Ma go już 3 lata :)

Prezent dla chłopaka

22 cze 2016 - 19:28:07

Ja swojemu mężczyźnie kupiłam świetny plecak męski i powiem Ci, że był zachwycony :D Praktyczny prezent, którego cały czas używa :) Plecaki z linku są świetnej jakości, więc naprawdę warto zajrzeć :) Polecam!

Prezent dla chłopaka

27 cze 2016 - 16:57:24

Zależy czym się interesuje...

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

Prezent dla chłopaka

30 cze 2016 - 13:52:22

Można mu kupić taki prezent by móc z nim spędzać więcej czasu. Polecam prostą grę planszową dobble.

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 6/5

Prezent dla chłopaka

01 lip 2016 - 10:32:45

Myślę, że na Toys4Boys znajdziesz jakiś jakiś fajny prezent dla faceta. Jest tam tego tyle, że można spokojnie coś wybrać. Ja kiedyś swojemu kupiłam takie kamienne kostki, które się mrozi i wrzuca do whiskey. Był mega zadowolony. Najlepiej znasz swojego chłopaka i będziesz wiedziała co mu się spodoba.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla chłopaka

03 lip 2016 - 11:22:15

Nie warto jest na pewno kupować niczego z dziedziny , na której sie nie znacie ( typowo męskie takie jak wędkarstwo czy też majsterkowanie). Łatwo jest kupić niewypał.Książka to dobry pomysł. Jeśli jeszcze nie czytał proponuje kupić mu pakt Ribbentrop Beck Zychowicza. Mam w domu i oboje z meżem przeczytaliśmy praktycznie jednym tchem, Książka świetnie napisała i opisuje alternatywną historię II wojny światowej.Możesz mu równięz podarowac coś klasycznego. Na przykład czekoladowe alkoholowe baryłki Wedla. Nie znam chyba żadnego faceta, który by za nimi nie przepadam ( z reguły to większe łasuchy niż my kobietki)


niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Prezent dla chłopaka

09 lip 2016 - 16:19:07

Świetnym pomysłem na prezent dla chłopaka może być wspólny wyjazd do Krakowa. Jeżeli tam nie był to będzie to okazja do poznania tego wspaniałego miasta, a jeżeli był - zawsze możecie odwiedzić niebanalne i niezbyt oklepane miejsca takie jak Ogród Doświadczeń, teren obozu w Płaszowie lub Kopiec Wandy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-09 16:20 przez mondasz78.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomysł walentynki