Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dluga sukienka

07 lip 2014 - 13:37:07

witam
kolejny raz zwracam sie do was z nadzieja ze pomozecie:)
Otoz za miesiac ide na wesele do kuznki za druhne niestety ona zazyczyla sobie dlugie sukienki... bedzie nas kilka ,wiec jesli pojde z krotkiej to bede odstawala od innych druzek, a tym bardziej kuzynka mieszka naprzeciw mnie ,wiec czepiala by sie tego przez najblizszy rok... chce isc jak najtanszym kosztem, bo po co mi ta sukienka potwem bedzie?pozyczyc juz probowalam,ale kazdy ma krotkie... Naszczescie 2 kuzynka,siostra mlodej pani bedzie ta sukienke szyc, tylko nie wiem jaka.i z jakiego materialu, pomozcie dziewczyny:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

dluga sukienka

08 lip 2014 - 09:26:12

no wiesz ciężko doradzić jak postury człowieka nie widać, ale tak ogólnie to postawiłabym na jednolity kolor, zwiewny materiał, sukienka raczej rozkloszowana, góra dość skromna, całkowicie wykluczam satynę i cienkie ramiączka

dluga sukienka

08 lip 2014 - 09:40:35

Napisz coś o sobie, czy jesteś blondynką czy brunetką, wysoką czy nie, coś o budowie ciała i wtedy ci doradzimy coś więcej, chyba, że chcesz porady ogólne, najlepiej kupić sukienkę elegancką ale niezbyt przesadzoną, żebyś mogła też na codzień ją zakładać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka na wesele