Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

07 cze 2014 - 23:51:22

Zanim odnalazłam nasze forum to minęło ładnych kilka dni... Już myślałam, że nam skasowali a tu taki psikus! ;)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

08 cze 2014 - 08:21:15

dziwna zmiana :)

dziewczyny, jak Wasze przygotowania?
do mojej imprezy życia pozostało jeszcze ok 60 dni (9 sierpnia)
urzędy załatwione, goście potwierdzili..
zostało:
-zapłacić za salę
-przymiarki sukni
-zamówić dekorację kościoła & sali i inne drobne sprawy.

Nie chcę nic mówić, ale wczoraj na teście ujrzałam dwie kreski - jestem szczęśliwa, a zarazem rozdarta - nie będę ładne opalona (chyba, że natryskowo - co o tym sądzicie?), o alkohol nie jęcze, bo nie lubię :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

08 cze 2014 - 08:50:45

zdecydowanie ważniejsze jest szczęście od rozdarcia :D gratulacje! i obyś nie miała żadnych `dokuczliwości` :) w tym ważnym dniu :)
sama ostatnio zastanawiałam się o natryskowym, bo wybieram się na wesele w lipcu, a jestem w 4 mc i trochę brak opalenizny :) ale w sumie nie szukałam informacji na ten temat :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

08 cze 2014 - 18:28:43

Cytat
mademoiselle005
Cytat
wyploszek18
nie no wlasnie dobrze sie czuje ale czy ona nie jest za bardzo przesadzona? znaczy nie swieci sie za bardzo?

Kochana a widzialas moja suknie? :D moja babcia malo nie zeszla na zawal jak zobaczyla ta ilosc cyrkoni! :P ale to bylo wlasnie moje marzenie :) od zawsze bylam inna i uwielbiam sie wyrozniac :) to Twoj wielki dzien masz byc najpiekniejsza i najbardziej blyszczaca! :) rowniez mierzylam ta suknie i mialam wielki dylemat czy wybrac moja obecna czy wlasnie Lulu :) wybralam jednak dopasowana, bo nigdy nie chcialam miec sukni ksiezniczki ale gorset w Twojej sukni przepieknie sie dopasowuje :)


Pokaż suknię, bo dawno mnie tu nie było i nie widziałam zdjęcia a pewnie usunęłaś, żeby nie wisiało na forum. Ja o swojej suknie staram się nie myśleć, bo też zaczynam żałować wyboru ;/
Cytat
paskudnik28
czy ktoras pomoze?? na poprzedniej stronie wkleilam zdjęcia swojej sukni.. mam fiola na tym punkcie czy naprawde grubo wygladam z tym dekoltem i rekami??:(:(

jestem zalamana :(


Ja tam żadnych dziwnych, dużych, niekształtnych czy jakiś tam jeszcze innych ramion nie widzę :))) A pas lepiej chyba matowy.
Cytat
ELIZABETH-
Oj tak 21 czerwca zbliża się wielkimi krokami a ja coraz bardziej się stresuję, dopinamy wszystko na ostatni guzik. Dzisiaj z narzeczonym byliśmy zapłacić ZAIKS. Mam tylko nadzieję, że wszystko będzie tak jak sobie to wymarzyliśmy.

Jednak Wy musicie to płacić? Gdzie to robiliście i ile to kosztowało?
Cytat
bla_nta
dziwna zmiana :)

dziewczyny, jak Wasze przygotowania?
do mojej imprezy życia pozostało jeszcze ok 60 dni (9 sierpnia)
urzędy załatwione, goście potwierdzili..
zostało:
-zapłacić za salę
-przymiarki sukni
-zamówić dekorację kościoła & sali i inne drobne sprawy.

Nie chcę nic mówić, ale wczoraj na teście ujrzałam dwie kreski - jestem szczęśliwa, a zarazem rozdarta - nie będę ładne opalona (chyba, że natryskowo - co o tym sądzicie?), o alkohol nie jęcze, bo nie lubię :)



A w ciąży tak całkowicie trzeba rezygnować ze słońca?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-08 18:50 przez paula451.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

08 cze 2014 - 19:08:37

Cytat
bla_nta
dziwna zmiana :)

dziewczyny, jak Wasze przygotowania?
do mojej imprezy życia pozostało jeszcze ok 60 dni (9 sierpnia)
urzędy załatwione, goście potwierdzili..
zostało:
-zapłacić za salę
-przymiarki sukni
-zamówić dekorację kościoła & sali i inne drobne sprawy.

Nie chcę nic mówić, ale wczoraj na teście ujrzałam dwie kreski - jestem szczęśliwa, a zarazem rozdarta - nie będę ładne opalona (chyba, że natryskowo - co o tym sądzicie?), o alkohol nie jęcze, bo nie lubię :)

A ja myślę, że mimo braku pięknej opalenizny będziesz wyglądać pięknie, bo jak to się mówi "kobieta w ciąży pięknieje" (: Gratuluję


Co do ZAiKS to tak w sumie o co chodzi?

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

08 cze 2014 - 21:20:34

paula451 ZAIKS płaciliśmy w filharmonii w Zielonej Górze. Zapłaciliśmy niecałe 185 złotych, ale dostaliśmy 50 procent rabatu inaczej byśmy zapłacili jakąś kosmiczną kwotę jak za zwykłe pozwolenie na granie muzyki. Dla mnie to zwykłe zdzierstwo.

Hexe CC ZAIKS to tzw. tantiem za możliwość grania muzyki na różnych imprezach, w niektórych przypadkach opłacają ją właściciele lokali lub orkiestra czy dj a w niektórych muszą ją opłacić Państwo młodzi. W naszym przypadku niestety my musieliśmy zapłacić sami.
niuniacze dostałaś już swoje zaproszenia czy nadal czekasz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-08 23:26 przez ELIZABETH-.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

09 cze 2014 - 09:00:21

bla_nta gratulacje! :) zebys tylko w dniu slubu nie miala zadnych ciazowych dolegliowsci :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

09 cze 2014 - 13:18:30

Te, które już miały śluby - gratulacje i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! :)

blan-ta - gratulacje, sama bym chciała być już w ciąży, ale jeszcze musimy z tym poczekać :)

Wszystkie rzeczy które wrzucacie bardzo ładne :)

U nas wszystko powoli do przodu. Byliśmy u księdza, zapowiedzi już wiszą. Natomiast nie wiedziałam, że będe mieć problem z imionami. Na chrzcie miałam dwa, natomiast w urzędzie tata podał tylko jedno. I teraz musze to odkręcać przed ślubem, brać odpis aktu urodzenia i proboszcz musi dzwonić do kurii.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

09 cze 2014 - 14:54:26

Dziewczyny przepraszamy Was za zamieszanie z tytułem wątku. Tytuł pierwotny został przywrócony.

Dyskusja w tym wątku przekroczyła 500 stron - zapraszam Was do drugiej części:

http://szafiarenka.pl/46/7876596/slub-2014-watek-zbiorczy-czesc-ii.html

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

13 cze 2014 - 16:52:02

Hej.wzięłam się dziś za robienie ręcznych podziękowań. Nie mam zdolności manualnych :-P co sądzicie? :-)



ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

22 cze 2014 - 10:10:49

Nasz ślub juz za 2 tygodnie:)) dzisiaj przymierzyłam suknie juz w domu, jest cała z koronki, ala rybka, co sądzicie? niestety na zdjęciu jest niezawiązana, więc na pewno bedzie bardziej dopasowana :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

22 cze 2014 - 10:46:11

śliczna ta sukienka :) mi tez te koronki się podobają :) i również będę miała podobna :)
do mojego ślubu jeszcze pół roku bo aż w grudniu :) ale chcę uszyć sobie na wzór sukni z filmu lekarzy serialowej Alicji jak ja zobaczyłam to żadnej innej nie chce :)


i tez już muszę zaproszenia zamówić wódkę kupić i do grudnia będzie spokój :)



ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

22 cze 2014 - 10:57:48

Moja suknia ma podobne wyciecie na plecach jak ta serialowej Alicji, polecam taką suknie, bardzo wygodna :) i jeśli chcesz szyć to najlepiej już teraz, moja też była szyta, od lutego już :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-22 10:59 przez brown24.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

22 cze 2014 - 11:09:12

jeszcze narzazie zarabiam na ta suknie ;) ale jak wrócę to już jestem z krawcowa umówiona :)


a może ktoś kto ma w zimowa porę ślub ma jakiś pomysł na płaszcz czy coś takiego ?? :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

22 cze 2014 - 11:26:10

Ja bym wybrała pelerynę ślubną :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na wesele