Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

http://www.fotofive.pl/blog/category/fotografia-slubna/

polecam Pana Grzegorza - cudne zdjęcia i bardzo miła współpraca. Robił nam całą serię - ślub, wesele i plener

Studio dario - Dariusz Depta.

Szczerze mogę polecić. Z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonywanych usług ;)

Cytat
sysia-5
Okolice Rudy Śląskiej
I przy okazji... znacie jakieś firmy które mają autobusy do wynajęcia z kierowcą aby dowiozły goście weselnych, odległość kościoła do sali to 94km dlatego potrzebuje w miare taniej ale i sprawdzonej firmie na śląsku (ruda śląska i okolice)

Busa lepiej weź z komunikacji miejskiej ma to kilka plusów jest tańszy no i jak się dogadacie to może podjechać niskopodłogowym to i babcia lepiej wsiądzie niżby miała wchodzić po schodach do jakiegoś turystycznego ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-21 09:42 przez czerwona_Mi.

Witam ! :)

Jestem fotografem i z ogromną chęcią podejmę się reportażu z Pani wesela. Działam na terenie całej Polski, a reportaże które oferuje są w bardzo korzystnych cenach.

Poniżej dodaje kilka fotografii mojego autorstwa:


oraz linki do pełnego portfolio:
http://vk-wedding.tumblr.com
http://cargocollective.com/squier

W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu mailowego, prześlę pełną ofertę.
Pozdrawiam,
Victoria :)

Dziękuje dziewczyny za te adresy, na razie czekam na odpowiedzi czy mają wolne terminy, jak macie jeszcze kogoś kogo można polecić to będe wdzięczna

Witam

Polecam nas - jesteśmy z Rudy Śląskiej - Halemby:)
Jaki termin?
Do Wisły z przyjemnością dojedziemy - należy doliczyć 100 zł do ceny podstawowej.
Zapraszam na www.fotki-slubne.eu
Polecam Pakiet Premium-
usługa fotograficzna w cenie 1800 zł
• jeden bądź dwóch fotografów do pełnej dyspozycji od przygotowań do oczepin włącznie,
• min. 250 zdjęć w formacie JPG na płycie – wszystkie po obróbce, dodatkowo 2 kopie DVD
dla rodziców,
• w cenie ekskluzywny album klasyczny na 40 zdjęć w rozmiarze 15x21, bądź fotoksiążka –
10 rozkładówek 20x60 cm,
• stylowe etui na DVD z ekoskóry,
• cały reportaż wykonywany profesjonalnym sprzętem pełnoklatkowym (Nikon),

Zdjęcia nie są "obarczone" naszym logo, itp. W umowie określamy minimum zdjęć na DVD, ale oddajemy po prostu wszystkie dobre, bez dopłat - niezależnie od ich ilości - w pełnym JPG.
Oferujemy indywidualne podejście, osobiste wykonanie usługi
i bezkonkurencyjną cenę - w prostej ofercie, bez zbędnych dopłat.
Najwyższa jakość jest naszym priorytetem.

Zapraszamy do nas.
Pozdrawiam
www.fotki-slubne.eu



Cytat
sysia-5
Z powodu ceny, w okolicy bardzo drogo jest i bez noclegów, hotel we wiśle :)
To może poszukaj bliżej kościół, skoro na lokalu Ci zależy ;)

Cytat
wikijaja
Cytat
sysia-5
Z powodu ceny, w okolicy bardzo drogo jest i bez noclegów, hotel we wiśle :)
To może poszukaj bliżej kościół, skoro na lokalu Ci zależy ;)


Nie,nie, kościoł będzie u Mnie, dojazd to nie problem :)


Cytat
dyska21
Czy mają Państwo 27.09.14 wolny termin?


Może ktoś jeszcze pomoże?? :)

Witam
27.09.14 niestety już zajęty;/
Pozdrawiam

Edyta
www.fotki-slubne.eu

Cytat
dyska21
Witam
27.09.14 niestety już zajęty;/
Pozdrawiam

Edyta
www.fotki-slubne.eu

dziękuje za odpowiedź :)

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Nasz fotograf to MDM Foto, są znakomici, robili dla nas również film. Zrobili nam takie produkcje, do których chętnie wracamy - ciężko o coś takiego. Jak pewnie sami wiecie, większość wykonuje te usługi na odwal się. My mamy coś, do czego chętnie co jakiś czas wracamy.

Dzięki dziewczyny :) Ktoś jeszcze może kogoś polecić? ;)

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

To samo co ulankas - nam również robili film. I to był film który z przyjemnością się ogląda, nawet co jakiś czas. Cenowo wyszło przyzwoicie, ale i tak większe znacznie ma dla nas to że do tego wracamy - mało kto tak ma ;-)

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

A ja polecę Pawła Bazylewicza z Fotoemodia bo robi naprawdę świetne zdjęcia i mogę go z czystym sumieniem polecić :)Oferuje w zasadzie wszystko, co związane jest z uwiecznieniem ślubu. Zrobią dla Was zdjęcia z całej ceremonii i wesela oraz sesję zdjęciową w wybranym przez Was plenerze. Ponadto mają fajne pakiety promocyjne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent ! Doradzicie ?