Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 1/5

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 08:45:29

Jak u was wyglądał roczek dziecka
Jaki był wystrój salonu/lokalu
robiłyście w domu czy lokalu
Jak były ubranie dziecka
menu, co dzieciaczki dostały w prezencie


Moja córcia co prawda dopiero skończy 5 miesięcy, ale zbliża sie roczek mojego chrześniaka i będę pomagała bratowej w organizacji. Wiadomo, że to nie wesele... u nas np. roczne dzieci mają msze taka jak na chrzcinach koło godz. 12, a jak jest u was ?

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 08:49:26

ehh u nas to normalne przyjęcie urodzinowe

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 08:53:10

My robiliśmy normalnie w domu. Bo dla mnie w ogóle robienie takich imprez jak urodziny, chrzciny czy nawet komunia w lokalu to trochę wieje burżuazją i lenistwem.

Mojej córci roczek był prawie 5 lat temu. Zaprosiliśmy moje rodzeństwo, dziadków i pradziadków oraz chrzestnych. Zrobiłam trzy ciasta, kupiłam trochę chipsów, chrupek, paluszków, napoje i już. Z prezentów pamiętam tylko kuchnię z akcesoriami i rower trójkołowy z prowadnikiem.

Co do wystroju obowiązkowe były balony - mnóstwo balonów, cały pokój małej był w balonach :) A ubrana byla normalnie, jak co dzień.

Mój synek ma 6 m-cy i impreza pewnie będzie podobna tylko już mniej gości bo niestety ubyło nam pradziadków...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-26 08:54 przez ajmfree.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 09:08:13

nie zamierzam robić takiej imprezy, uważam, ze to bez sensu. Ale u szwagierki to był obiad w domu dla najbliższej rodziny

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 09:08:46

Mój synek kończył roczek dwa lata temu. Przyjęcie urodzinowe odbyło się w domu. Zaprosiliśmy rodzeństwo moje i ze strony męża oraz dziadków i prababcię. Jeżeli chodzi o jedzenie to był dwudaniowy obiad, sałatki, wędlina, owoce dwa torty, ciasta i rózne przekąski.

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 09:46:38

rok dziecka w lokalu? A co będzie na kolejne urodziny? :O dla mnie kompletnie bez sensu wydawać taką kasę na urodziny, których - przyznajmy się szczerze, nawet dziecko nie pamięta.

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 09:49:03

Cytat
zambezi
rok dziecka w lokalu? A co będzie na kolejne urodziny? :O dla mnie kompletnie bez sensu wydawać taką kasę na urodziny, których - przyznajmy się szczerze, nawet dziecko nie pamięta.
moja znajoma robiła w lokalu ale dlatego że w jej mieszkaniu nie ma miejsca

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 09:55:20

Roczek miałyśmy w maju. Zaprosiliśmy najbliższą rodzinę i przyjaciół z dziećmi. Tort, poczęstunek wiadomo. Prezent który córce sprawił anjwięcej radości to - jeździk auto :)

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 10:00:23

Moja córeczka konczyła roczek teraz w listopadzie. Robilismy w domu, mieszkam u tesciów wiec robilismy u nich w salonie goscinnym, było 11 osób sama najblizsza rodzina, tylko dziadkowie i moje i meza rodzeństwo. Tort zamówiłam w cukierni z motywem hello kitty, dekoracje na 1 urodziny zakupiłam na allegro taki cały zestaw(balony, girlandy , swieczka, race itp) do tego tylko dokupiłam serwetki z motywem takim jak tort. Córeczka była ubrana w komplecik tutu(załaczam fotke)
Menu starałam się zrobic takie zeby bylo fajne kolorowe roczkowe:)
Na wstepie jak goscie przyszli podąłam danie gorące - pierś z kurczaka zapiekana z marchewką i papryką oraz serem + ziemniaczki pieczone i surówka.
Na stół zrobiłam :parówki w ciescie francuskim z dipami, bagietka faszerowana , śliwki w boczku, muszle nadziewane pieczarkami oraz muszle nadziewane szpinakiem i serem feta, 2 sałatki no i chleb wedlina wiadomo
Na slodko był : tort , muffinki oraz babeczki z owocami i pianki w czekoladzie
Prezenty To dostała glownie zabawki: Stoliczek edukacyjny, hello kitty na biegunach, lalke interaktywna, myszke miki interaktywna , kilka pluszaków, garnuszek na klocuszek, i ubranek kilka.
Mam nadzieje ze pomogłam:)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-26 10:02 przez Mimi0789.

niezweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 1/5

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 10:10:35

zambezi ja nie mówię, że będziemy z bratową w lokalu robiły! Zadałąm pytam pytanie jak to u "WAS" wyglądało! (chociaż ja nie wykluczam lokalu bo u mnie samej najbliższej rodziny: rodzenstwo, dziadkowie i chrzestni to 20 osób)



Mimi0789 właśnie o taki opis mi chodziło:) Córcia śliczna.. U Ciebie w mieście nie ma czegoś takiego jak msza dla dzieci rocznych? (podobna jak chrzciny)

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 10:13:36

Dla swojej pociechy jeszcze nie robiłam gdyż nie mam . Ale moja ciocia robiąc roczek swojemu synkowi (pogoda letnia dopisała) zrobiła grilla w ogródku i to było świetne !

Od lokali stoję z dala myślę że to świeto dziecka a wtedy raczej rodzice chcea sie pokazac ;/
Zrób w domu a nie dość że wyjdzie cie taniej to jeszcze myślę bardziej komfortowo

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 10:18:40

Ja tex w domu na 20 osob dekoracje i zaproszenia na all pelno tego. Mnóstwo balonikow eiazanych na suficie. Duzo roznych przekąsek tort księżniczki itp

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 10:48:33

Ja robiłam w domu ,zaprosilismy dziadków, rodzeństwo ,chrzestnych (w sumie 14osób) ,menu raczej typowo imieninowe :sałatki kanapeczki wędliny warzywa ,ciasta ,tort - prawie sami dorośli wiec takie menu .Wydrukowałam literki z których ułożyłam napis "Roczek Krysi" i powiesiłam na oknie razem z balonami których też sporo było w całym pokoju .Tort w kształcie 1 zamawiałam ,zaproszenia zrobiłam sama .Prezenty to rowerek ,mój mały laptop ,pluszowa grająca gitara ,ubranka,książki.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-26 10:50 przez wenus28.

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 10:55:16

Ja roczek synka robiłam w domu w gronie najbliższych. Był tort, ciepłe jedzenie, przekąski. Dekoracje to były baloniki, serpentyny. Teściu nawet fajerwerki załatwił :)

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 11:07:47

u nas tez roczek byl juz w domu, na 16 osob najpierw kawa i ciacho (tort zamowilismy ciasta pieklismy) potem o 18 do koscila na msze,a po mszy na kolacje do domu, zamowiliskmy katering wiec gdy wrocilismy zostalo wszystko tylko podac na stol,bo cieple dojechalo:) prezenty, to kasa, jakies slodkosci, chodzik-pchacz ubranka tyle:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki welon i buty