Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

36 minut temu

sprawdzony stomatolog

40 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 1/5

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 08:45:29

Jak u was wyglądał roczek dziecka
Jaki był wystrój salonu/lokalu
robiłyście w domu czy lokalu
Jak były ubranie dziecka
menu, co dzieciaczki dostały w prezencie


Moja córcia co prawda dopiero skończy 5 miesięcy, ale zbliża sie roczek mojego chrześniaka i będę pomagała bratowej w organizacji. Wiadomo, że to nie wesele... u nas np. roczne dzieci mają msze taka jak na chrzcinach koło godz. 12, a jak jest u was ?

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 08:49:26

ehh u nas to normalne przyjęcie urodzinowe

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 08:53:10

My robiliśmy normalnie w domu. Bo dla mnie w ogóle robienie takich imprez jak urodziny, chrzciny czy nawet komunia w lokalu to trochę wieje burżuazją i lenistwem.

Mojej córci roczek był prawie 5 lat temu. Zaprosiliśmy moje rodzeństwo, dziadków i pradziadków oraz chrzestnych. Zrobiłam trzy ciasta, kupiłam trochę chipsów, chrupek, paluszków, napoje i już. Z prezentów pamiętam tylko kuchnię z akcesoriami i rower trójkołowy z prowadnikiem.

Co do wystroju obowiązkowe były balony - mnóstwo balonów, cały pokój małej był w balonach :) A ubrana byla normalnie, jak co dzień.

Mój synek ma 6 m-cy i impreza pewnie będzie podobna tylko już mniej gości bo niestety ubyło nam pradziadków...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-26 08:54 przez ajmfree.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 09:08:13

nie zamierzam robić takiej imprezy, uważam, ze to bez sensu. Ale u szwagierki to był obiad w domu dla najbliższej rodziny

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 09:08:46

Mój synek kończył roczek dwa lata temu. Przyjęcie urodzinowe odbyło się w domu. Zaprosiliśmy rodzeństwo moje i ze strony męża oraz dziadków i prababcię. Jeżeli chodzi o jedzenie to był dwudaniowy obiad, sałatki, wędlina, owoce dwa torty, ciasta i rózne przekąski.

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 09:46:38

rok dziecka w lokalu? A co będzie na kolejne urodziny? :O dla mnie kompletnie bez sensu wydawać taką kasę na urodziny, których - przyznajmy się szczerze, nawet dziecko nie pamięta.

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 09:49:03

Cytat
zambezi
rok dziecka w lokalu? A co będzie na kolejne urodziny? :O dla mnie kompletnie bez sensu wydawać taką kasę na urodziny, których - przyznajmy się szczerze, nawet dziecko nie pamięta.
moja znajoma robiła w lokalu ale dlatego że w jej mieszkaniu nie ma miejsca

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 09:55:20

Roczek miałyśmy w maju. Zaprosiliśmy najbliższą rodzinę i przyjaciół z dziećmi. Tort, poczęstunek wiadomo. Prezent który córce sprawił anjwięcej radości to - jeździk auto :)

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 10:00:23

Moja córeczka konczyła roczek teraz w listopadzie. Robilismy w domu, mieszkam u tesciów wiec robilismy u nich w salonie goscinnym, było 11 osób sama najblizsza rodzina, tylko dziadkowie i moje i meza rodzeństwo. Tort zamówiłam w cukierni z motywem hello kitty, dekoracje na 1 urodziny zakupiłam na allegro taki cały zestaw(balony, girlandy , swieczka, race itp) do tego tylko dokupiłam serwetki z motywem takim jak tort. Córeczka była ubrana w komplecik tutu(załaczam fotke)
Menu starałam się zrobic takie zeby bylo fajne kolorowe roczkowe:)
Na wstepie jak goscie przyszli podąłam danie gorące - pierś z kurczaka zapiekana z marchewką i papryką oraz serem + ziemniaczki pieczone i surówka.
Na stół zrobiłam :parówki w ciescie francuskim z dipami, bagietka faszerowana , śliwki w boczku, muszle nadziewane pieczarkami oraz muszle nadziewane szpinakiem i serem feta, 2 sałatki no i chleb wedlina wiadomo
Na slodko był : tort , muffinki oraz babeczki z owocami i pianki w czekoladzie
Prezenty To dostała glownie zabawki: Stoliczek edukacyjny, hello kitty na biegunach, lalke interaktywna, myszke miki interaktywna , kilka pluszaków, garnuszek na klocuszek, i ubranek kilka.
Mam nadzieje ze pomogłam:)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-26 10:02 przez Mimi0789.

niezweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 1/5

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 10:10:35

zambezi ja nie mówię, że będziemy z bratową w lokalu robiły! Zadałąm pytam pytanie jak to u "WAS" wyglądało! (chociaż ja nie wykluczam lokalu bo u mnie samej najbliższej rodziny: rodzenstwo, dziadkowie i chrzestni to 20 osób)



Mimi0789 właśnie o taki opis mi chodziło:) Córcia śliczna.. U Ciebie w mieście nie ma czegoś takiego jak msza dla dzieci rocznych? (podobna jak chrzciny)

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 10:13:36

Dla swojej pociechy jeszcze nie robiłam gdyż nie mam . Ale moja ciocia robiąc roczek swojemu synkowi (pogoda letnia dopisała) zrobiła grilla w ogródku i to było świetne !

Od lokali stoję z dala myślę że to świeto dziecka a wtedy raczej rodzice chcea sie pokazac ;/
Zrób w domu a nie dość że wyjdzie cie taniej to jeszcze myślę bardziej komfortowo

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 10:18:40

Ja tex w domu na 20 osob dekoracje i zaproszenia na all pelno tego. Mnóstwo balonikow eiazanych na suficie. Duzo roznych przekąsek tort księżniczki itp

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 10:48:33

Ja robiłam w domu ,zaprosilismy dziadków, rodzeństwo ,chrzestnych (w sumie 14osób) ,menu raczej typowo imieninowe :sałatki kanapeczki wędliny warzywa ,ciasta ,tort - prawie sami dorośli wiec takie menu .Wydrukowałam literki z których ułożyłam napis "Roczek Krysi" i powiesiłam na oknie razem z balonami których też sporo było w całym pokoju .Tort w kształcie 1 zamawiałam ,zaproszenia zrobiłam sama .Prezenty to rowerek ,mój mały laptop ,pluszowa grająca gitara ,ubranka,książki.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-26 10:50 przez wenus28.

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 10:55:16

Ja roczek synka robiłam w domu w gronie najbliższych. Był tort, ciepłe jedzenie, przekąski. Dekoracje to były baloniki, serpentyny. Teściu nawet fajerwerki załatwił :)

Roczek dziecka...

26 sty 2014 - 11:07:47

u nas tez roczek byl juz w domu, na 16 osob najpierw kawa i ciacho (tort zamowilismy ciasta pieklismy) potem o 18 do koscila na msze,a po mszy na kolacje do domu, zamowiliskmy katering wiec gdy wrocilismy zostalo wszystko tylko podac na stol,bo cieple dojechalo:) prezenty, to kasa, jakies slodkosci, chodzik-pchacz ubranka tyle:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki welon i buty