Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 395
Ostrzeżenia: 2/5

POMOCY!!!

24 sty 2014 - 13:52:56

Już widzę Wasze znużenie tematem Walentynek, ale co mam począć skoro totalnie nie wiem? Jak już się domyślacie chodzi o prezent dla chłopaka. Jesteśmy ze sobą już 7 lat, mieszkamy razem, nie wiem co mu kupić, bo wszystko o czym mówił kupiłam mu na inne okazje. Prezent do kwoty mniej więcej 250zł Tak tak wiem, że to tylko Walentynki, ale ja uwielbiam robic prezenty :) Podzielcie się co kupicie swoim chłopakom, mężom itd.. dzięki za podpowiedzi :***

POMOCY!!!

24 sty 2014 - 13:55:02

A nie możesz po prostu zrobić kolacji? Ugotować coś fajnego jakieś winko itp? Koniecznie musisz kupować prezent?

zweryfikowana
Posty: 395
Ostrzeżenia: 2/5

POMOCY!!!

24 sty 2014 - 13:57:14

Cytat
villemo225
A nie możesz po prostu zrobić kolacji? Ugotować coś fajnego jakieś winko itp? Koniecznie musisz kupować prezent?
Wiem, że on też kupi mi coś ładnego, więc to nie wchodzi w gre, tzn kolacja, świece również będą...

POMOCY!!!

24 sty 2014 - 13:58:49

villemo225 ma moim zdaniem tez racje,a do tego np.mega seksowny stroj
faceci uwielbiaja takie niespodzianki,a szczegolnie ta wisienke na torcie,
obcasy i mega seksi stroj :))
pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 395
Ostrzeżenia: 2/5

POMOCY!!!

24 sty 2014 - 14:01:59

KOBIETKI!!! Owszem to wszystko również mogę zrobić, ale chcę żeby miał coś na pamiątke! Nie piszcie mi prosze o kolacjach, strojach, bo pytam o prezent...

POMOCY!!!

24 sty 2014 - 14:02:32

może jakąś dobrą whisky + to co napisała koleżanka wyżej

POMOCY!!!

24 sty 2014 - 14:02:34

To może kolacja gdzieś w fajnej restauracji? Jakieś kino?

Może jestem dziwna, ale nie znoszę walentynek. Z chłopakiem nic sobie nie dajemy, a dzień traktujemy jak każdy inny. Mimo wszystko Walentynki to niby święto zakochanych więc średnio tu pasuje jakaś skrzynka z narzędziami czy gadżet do auta, a faceci to lubią. Jednak śmieszy mnie też dawanie słodkich misiaczków, serduszek, kubeczków i innych "słit" gadżetów, bo to facetów nie interesuje. Tak więc masz niestety faktycznie problem..

Cytat
justaa
może jakąś dobrą whisky + to co napisała koleżanka wyżej

O właśnie.. ewentualnie daj mu jakiś dobry alkohol. Za taką kwotę jaką chcesz przeznaczyć będziesz miała niezłe pole do popisu. Wybierz coś, co lubi i tyle.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-24 14:04 przez villemo225.

POMOCY!!!

24 sty 2014 - 14:02:58

Ja swojemu kupuję perfumy Hugo Boss i lepszą wódeczkę :D


Prezent droższy,ale wiem co on mi kupuje i głupio mi i tak.

POMOCY!!!

24 sty 2014 - 14:03:49

Co kupie ?? hmmmm.... NIC:D beznadziejne święto. Ja robię prezenty i niespodzianki bez okazji:))

zweryfikowana
Posty: 395
Ostrzeżenia: 2/5

POMOCY!!!

24 sty 2014 - 14:05:14

Cytat
justaa
może jakąś dobrą whisky + to co napisała koleżanka wyżej
To akurat odpada ponieważ mój szanowny przyszły teść pędzi bimberek, w smaku identyczny do whiski :D

POMOCY!!!

24 sty 2014 - 14:05:35

7 lat razem to pewnie wszystko już mu kupiłaś co było możliwe. Perfumy, ramka ze wspólnym zdjeciem, może poduszkę walentykową. Moim zdaniem w takie święto daje się drobiazgi walentykowe a nie np kupowanie ubrań

zweryfikowana
Posty: 395
Ostrzeżenia: 2/5

POMOCY!!!

24 sty 2014 - 14:07:54

Cytat
kasiek18xd
Ja swojemu kupuję perfumy Hugo Boss i lepszą wódeczkę :D
[attachment 932054 9f1913ad48c174515186cd8b1b5b6c53.jpg]
[attachment 932055 matt-blog-2-20090116095715050.jpg]

Prezent droższy,ale wiem co on mi kupuje i głupio mi i tak.
Dokładnie mam to samo, wiem co ON mi kupi i było by mi mega głupio wyskoczyć z kolacją, poza tym lubie dawać prezenty okazjonalnie lub bez okazji.
Cytat
AngelsHall
7 lat razem to pewnie wszystko już mu kupiłaś co było możliwe. Perfumy, ramka ze wspólnym zdjeciem, może poduszkę walentykową. Moim zdaniem w takie święto daje się drobiazgi walentykowe a nie np kupowanie ubrań
Ciuch nie wchodzi w gre, chyba że oryginalna koszulka ulubionej grupy piłkarskiej...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-24 14:10 przez BunnyBox.

POMOCY!!!

24 sty 2014 - 14:10:41

zabierz go do hotelu na noc ;) przygotuj wszystko jak na filmie i powinno mu sie spodobac hihihi

POMOCY!!!

24 sty 2014 - 14:11:08

A może wprost zapytaj co chciałby dostać? my jesteśmy ze sobą 6lat i mamy podobnie, wszystkie możliwe prezenty wyczerpane ;) i wierzcie mi że nigdy nie wpadłabym na pomysł kupienia podłokietnika do samochodu gdybym nie "wydusiła" na nim odpowiedzi ;)

zweryfikowana
Posty: 395
Ostrzeżenia: 2/5

POMOCY!!!

24 sty 2014 - 14:14:45

Cytat
villemo225
To może kolacja gdzieś w fajnej restauracji? Jakieś kino?

Może jestem dziwna, ale nie znoszę walentynek. Z chłopakiem nic sobie nie dajemy, a dzień traktujemy jak każdy inny. Mimo wszystko Walentynki to niby święto zakochanych więc średnio tu pasuje jakaś skrzynka z narzędziami czy gadżet do auta, a faceci to lubią. Jednak śmieszy mnie też dawanie słodkich misiaczków, serduszek, kubeczków i innych "słit" gadżetów, bo to facetów nie interesuje. Tak więc masz niestety faktycznie problem..
Cytat
justaa
może jakąś dobrą whisky + to co napisała koleżanka wyżej

O właśnie.. ewentualnie daj mu jakiś dobry alkohol. Za taką kwotę jaką chcesz przeznaczyć będziesz miała niezłe pole do popisu. Wybierz coś, co lubi i tyle.

Kolacja, kino... Zapomniałam dodać, że mieszkam na zadupiu, małe miasteczko gdzie są 2 pizzerie i nic więcej żeby coś zjeśc...
Cytat
GabaJ888
A może wprost zapytaj co chciałby dostać? my jesteśmy ze sobą 6lat i mamy podobnie, wszystkie możliwe prezenty wyczerpane ;) i wierzcie mi że nigdy nie wpadłabym na pomysł kupienia podłokietnika do samochodu gdybym nie "wydusiła" na nim odpowiedzi ;)
Pytałam nie raz, nie dwa... w sumie się nie dziwie, że SAM nie wie co chce, skoro wszystko co chiał już ma... Interesuje się kosmosem, marzy o teleskopie, ale dopiero zaczne na niego zbierać i dopiero kupie na urodziny, bo to już większa kwota...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-24 14:17 przez BunnyBox.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kolor sukienki na ślub