Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sylwester z polsatem

30 gru 2013 - 22:58:40

Kto jedzie na sylwestra do gdyni? Ja własnie zastanawiam sie co zalozyc i nie mam pojecia, mam dwie opcje, wygodne buty, dzinsy, jakas bluza i kurteczka lub botki na szpilce, grube czarne rajstopy spodniczka rozkloszowana, skórka na góra i gruba kamizelka. Która opcja 1 czy 2?

Sylwester z polsatem

30 gru 2013 - 23:01:00

Ubierz się na cebulkę :) Wersja nr 1 modnie i wygodnie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-30 23:02 przez iwcia991.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Sylwester z polsatem

30 gru 2013 - 23:01:26

opcja 1
mnie tam nie będzie ;)

Sylwester z polsatem

30 gru 2013 - 23:03:17

lepiej się ubrac ciepło ;P i tak nikt cię nie będzie widział i się zastanawiał co masz ubrane, a na szpilkach może Ci być niewygodnie

Sylwester z polsatem

30 gru 2013 - 23:05:15

Cytat
sally211
lepiej się ubrac ciepło ;P i tak nikt cię nie będzie widział i się zastanawiał co masz ubrane, a na szpilkach może Ci być niewygodnie
ale z chlopakiem jade:D wiec jakos bym chciala sie czuc fajnie:)

niezweryfikowana
Posty: 327
Ostrzeżenia: 1/5

Sylwester z polsatem

30 gru 2013 - 23:05:43

Chociaz wersja nr dwa brzmi seksownie, to ja jednak ubralabym sie w wersje nr 1. Modnie i wygodnie, na takie wyjścia nie ma co sie stroic. Wazne zeby bylo wygodnie i tak praktycznie nikt nie bedzie patrzyl jak jestes ubrana :)

Sylwester z polsatem

30 gru 2013 - 23:07:18

Cytat
jusiakp
Cytat
sally211
lepiej się ubrac ciepło ;P i tak nikt cię nie będzie widział i się zastanawiał co masz ubrane, a na szpilkach może Ci być niewygodnie
ale z chlopakiem jade:D wiec jakos bym chciala sie czuc fajnie:)

Ciemno będzie nie będzie widać jak będziesz ubrana a później to i tak ubrania nie będą ci potrzebne :P

Sylwester z polsatem

30 gru 2013 - 23:07:52

Cytat
niepytaj
Chociaz wersja nr dwa brzmi seksownie, to ja jednak ubralabym sie w wersje nr 1. Modnie i wygodnie, na takie wyjścia nie ma co sie stroic. Wazne zeby bylo wygodnie i tak praktycznie nikt nie bedzie patrzyl jak jestes ubrana :)
a pod skórke gruuuby golf a na nogi dwie pary rajstop heh i welniane skarpety heheh
no dobra ale sluchajcie, jak wejdziemy do jakiegos pubu to ja w bluzie wyskocze a tam same laski w szpilkach, sexi sukienkach, hmm?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-30 23:14 przez jusiakp.

niezweryfikowana
Posty: 327
Ostrzeżenia: 1/5

Sylwester z polsatem

30 gru 2013 - 23:18:55

Cytat
jusiakp
Cytat
niepytaj
Chociaz wersja nr dwa brzmi seksownie, to ja jednak ubralabym sie w wersje nr 1. Modnie i wygodnie, na takie wyjścia nie ma co sie stroic. Wazne zeby bylo wygodnie i tak praktycznie nikt nie bedzie patrzyl jak jestes ubrana :)
a pod skórke gruuuby golf a na nogi dwie pary rajstop heh i welniane skarpety heheh
no dobra ale sluchajcie, jak wejdziemy do jakiegos pubu to ja w bluzie wyskocze a tam same laski w szpilkach, sexi sukienkach, hmm?
a jak pojdziemy do jakiegos pubu,a tam same laski w szpilkach, sexi sukienkach a ja w bluzie jak facet heh hmmm?

hm... To jesli tak bardzo chcesz czuc sie seksi to wybierz wersje numer dwa co nie wyklucza ze jak wejdziecie do klubu to bedziesz miec na siebie golf :) wiesz tu nie chodzi o to zeby namowic do tego abys byla ubrana na luzaka ale zeby bylo Ci wygodnie i cieplo. Jesli ubierzesz skorke i do tego futerko to nie sadze aby mimo wszystko bylo Ci cieplo. Jak tak czasem sie oglada wystepy w sylwestra to raczej ludzie ubrani sa na cebulke (czapki rękawiczki itp) jeśli masz pewnosc ze w wersji nr dwa nie zmarzniesz to ubierz w koncu jeśli nie bedziesz czula sie seksi to z zabawy nici :)
Ps zawsze moze byc wersja nr 3 :) jakies fajne spodnie botki i na gore hm jakas ramoneska narzutka? Wcale na gore nie musi byc bluza. :)


Hm

Sylwester z polsatem

31 gru 2013 - 11:43:48

ja tam będę, i też nie wiem co założyć :)

Sylwester z polsatem

31 gru 2013 - 11:48:41

ja tam będę, i też nie wiem co zalozyc ;c

Sylwester z polsatem

31 gru 2013 - 11:49:35

To ja Was będę oglądała przez TV i Wam powiem czy ładnie wyglądacie :P

zweryfikowana
Posty: 714
Ostrzeżenia: 3/5

Sylwester z polsatem

31 gru 2013 - 11:51:34

Ubierz się ciepło i wygodnie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zyczenia