Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Halloween

31 paź 2013 - 20:46:20

Witam wieczorowa pora. Jak wiadomo dzis Halloween. Rozmawialam z moja kolezanka na ten temat i o mało co sie nie poklocilysmy. Ona twierdzi, że to jest durne świeto, że ja stać na cukierki dla dzieci i że jutro wszystkich świętych i powinno się wpaść w zadumę i takie tam. Wg. mnie jest to bardzo wesołe święto. O ile go zbytnio nie obchodzę to lubię te mroczne dekoracje, dynie, nietoperze itd. Co do dzieci, uwazam , ze maja świetną zabawę. Chodzenie po zmroku, w przebraniach jest napewno lepsze niz siedzenie przed komputerem, czy w piwnicy z piwem. Codzienie nasze życie jest szare więc dlaczego nie można świętowac? To, że jest się katolikiem oznacza, że trzeba myśleć tylko o śmierci? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Halloween

31 paź 2013 - 20:49:07

popieram, ale to nie nasz święto i nigdy nie zostanie tutaj przyjęte.

Halloween

31 paź 2013 - 20:51:58

Cytat
truskawka_ang
popieram, ale to nie nasz święto i nigdy nie zostanie tutaj przyjęte.
Owszem nie nasze, ale barwne i wesołe. Czy gorsze?

Halloween

31 paź 2013 - 20:54:35

To może i zróbmy sobie swięto dziekczynienia,a w stanach niech obchodza nasze swieta.Co kraj to obyczaj.U nas sie nie przyjmie,to nie nasza tradycja.To poganskie swieto,wiec co sie dziwic,że katolicy nie chca go obchodzic.Ja sama dziecka na taka imprezę nie wysle.

Halloween

31 paź 2013 - 20:55:02

każdy świętuje to co lubi.
ja halloween jeszcze nigdy nie świętowałam, bo nie miałam nigdy okazji i chęci.

Halloween

31 paź 2013 - 20:56:59

Mamy swoje piękne święta, których nie obchodzimy,a jakieś pogańskie durne święta chcemy wprowadzać do naszej kultury. Walentynki,halloween....

Halloween

31 paź 2013 - 20:58:25

Nie mam nic przeciwko Halooween,a dzieciaki mają frajdę i dużo słodkości;)
Moja córka ;)



Halloween

31 paź 2013 - 21:00:00

Cytat
asija777
Nie mam nic przeciwko Halooween,a dzieciaki mają frajdę i dużo słodkości;)
Moja córka ;)
Świetna :D

Halloween

31 paź 2013 - 21:05:07

Mozecie pomyslec ,ze jestem wredna ,wiem ,ze te dzieciaki maja z tego zabawe ale wkurzalo mnie dzisiaj ,gdy usypialam dziecko ,ze co chwila jakies dzieci wydzwanialy na domofon i pukaly do drzwi.Spokoju we wlasnym domu nie ma.

Halloween

31 paź 2013 - 21:05:18

Co do świeta dziękczynienia to jest u nas odpwoiednik św marcina ale go nie obchodzimy.Uwielbiam halloween robie dynie i takie tam po malu i u nas się przujmuje

Halloween

31 paź 2013 - 21:05:48

Cytat
kinia009
Mamy swoje piękne święta, których nie obchodzimy,a jakieś pogańskie durne święta chcemy wprowadzać do naszej kultury. Walentynki,halloween....


o jakich polskich pięknych świętąch, których nie obchodzimy, mówisz?

Ja sama nie uważam obchodzenie halloween za coś złego, jak ktoś lubi, czemu nie, choć sama nigdy nie obchodziłam. Śmieszy mnie jednak fakt, że ludzie nie znają w ogóle historii tego święta, twierdzą, że małpujemy Amerykę, choć to wcale nie amerykańskie święto. No i nie zdają sobie sprawy, że jest grzechem wśród katolików ;)

Halloween

31 paź 2013 - 21:08:00

dekoracje, ozdoby no fakt niektóre są fajne ale zostawiam to swieto, niech bedzie sobie tam skad przyszło - i tak jak Twoja kolezanka jestem za tym, że ten dzień powinno sie poswiecic tym osobom których juz z nami nie ma, isc na cmentarz i zaplic znicz

Halloween

31 paź 2013 - 21:09:33

Nie uznaję tego święta.Może nie do końca amerykańskie,bo jednak wywodzi się od Celtów. Ale fakt,dla dziecka to może być zabawa,chociaż dla mnie mamy swoje,własne piękne tradycję i święta. Wolałabym aby były obchodzone Dziady.

Halloween

31 paź 2013 - 21:12:38

A własnie,że wiele ludzi zna historię,może i nie amerykańskie,ale tam obchodzone od bardzo dawna i ma taka sama wartosc dla nich jak i Boże Narodzenie.U nas jest grzechem,bo w ten dzień święto obchodzą sataniści.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-31 21:16 przez aiden4.

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 1/5

Halloween

31 paź 2013 - 21:22:25

ciekawe co byś napisała jakby za kilka lat twoje dzieci zamiast zapalić znicza mamusi i tatusiowi będą się bawić w halloween.... głupota....

dzisiaj będę sobie biegać za wampirka a jutro na cmentarz w zadumie... Boże widzisz i nie grzmisz....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sylwester nad morzem - pomoc potrzebna